⌚ Zegarki

Nomos, Serica mają podobne. Taki styl.

Te nomosa też mi się nie podobają, ale jednak wyglądają mniej tandetnie. Ale ja ogólnie poza modelami, które mogę policzyć na palcach jednej ręki jestem hejterem bransolet.

Ty mi nawet nie mów, bo jak zwykle chciałem wszystko na bransolecie to przez noszenie Apple Watcha na silikonie albo plecionym pasku, nagle jak zakładam zegarek z bransoletą to jest mi dziwnie.

Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest coś w rodzaju oysterfleksa albo po prostu rubber b z oryginalną klamrą, ale to dalej rysuje laptoka :wink:

Widzieliście to? Ja dopiero dziś odkryłem.
Nie mogę się przekonać do tego przycisku do daty, ale kurczę. Wygląda bardzo fajnie i cena choć wysoka, to nie z dupy.

Nie moja stylówa ale jak na pierwszy raz to kurcze nie jest źle

2 polubienia

Śliczne ale w ogóle nie mój styl.

U mnie tak samo. Nie wiem czy śliczne bo właśnie dla mnie troszkę zbyt nudne. Ale doceniam, że od razu wchodzą na pełnej z własnym kalibrem.

4 polubienia

Mój prezent urodzinowy przyszedł wcześniej

Seiko 5 Sports SRPE65K1

Pierwszy automat w kolekcji

16 polubień

Piękny. Ja nadal nie kupiłem swojego, za to dostałem od żony przepiękny pasek do AW I właściwie jestem z tym kontent.

10 polubień
6 polubień

No i pięknie googlujac Twój model trafiłem na prezent dla siebie https://www.timetrend.pl/si-srpg35k1.html?gad_source=1

4 polubienia

Jak przestanę korzystać z Garmina to wpadnie zapewne jakiś Zeppelin :heart_eyes:


póki co zostaje mi Festina:

Od święta noszę Delbane, którą dostałem od dziadka :heart_eyes: Delbana z 1958 :innocent:
Była ze mną na ślubie, będzie i dalej.


A tu dziadek w okolicach '58 :smiling_face_with_three_hearts:

18 polubień

Ja dostałem Cymę od dziadka mojej żony. Jutro wraca od zegarmistrza bo się strasznie spieszyła. Jeśli jeszcze nie zagościła na forum to jutro się pochwalę :slight_smile:

2 polubienia

Odebrany. Cały i zdrowy :slight_smile:

13 polubień


Ależ za mną chodzą te CasiOaki. Ktoś kupował zegarki od IFL Watches?

EDIT Dobra pogrzebałem i takie zmodowanie zegarka wcale nie jest jakieś skomplikowane. Pewnie kupię bazę i sam się tym pobawię. Możecie liczyć na postęp prac z mojej strony.

16 polubień

Dzięki za wstawkę. Ja sobie tego kulę G-Shock CasiOak Grey Rainbow – IFL Watches

1 polubienie

kurde dużo ładności tu jest. Warte to tych pieniędzy?
1972 :heart_eyes:

3 polubienia

Wolałbym chyba coś używanego i prawdziwie vintage kupić. Nie są to jakieś bardzo duże pieniądze, ale można jakąś pewniejszą markę wybrać.

Sam zastanawiam się nad 1972. Jest przepiękny.

Co do marki to są to podobno bardzo dobrze wykonane zegarki. Tutaj opinia o dwóch: 1972 (jeszcze ten z poprzedniego wypustu i 1962:

1 polubienie