🎁 Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2021

Jak coś, to jeszcze nie dostałem info, kogo obdarowuję. :grinning:

Spokojnie, każdy jeszcze dziś otrzyma wiadomość (zostało mi 7 do wysyłki)

4 polubienia

Latam sobie po Allegro szukając inspiracji na prezent, a tu nagle:
https://allegro.pl/oferta/van-klomp-upadla-madonna-z-wielkim-cycem-10103956646

7 polubień

Teraz mnie zastanawia czego i komu szukasz xD

4 polubienia

Jeszcze tylko kiełbasa i prezent gotowy

6 polubień

Cóż… nie bez powodu nazywa się to SECRET Santa :wink:

@Wittosuaff :
Dodatkowo: dwie figurki angielskich lotników, kepi policjanta i menu francuskiej restauracji.

3 polubienia

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! :blue_heart: Na swoich forumowych skrzynkach powiniście już znaleźć informacje o swoich prezentobiorcach.

Kilka ciekawostek:

  • Tegoroczna edycja jest rekordowa. Do zabawy zgłosiło się aż 32 wąsów.

  • Jeśli chodzi o telefony, to zdecydowanie jesteście fanami marki z nadgryzionym jabkiem. Aż 23 z 32 osób może pochwalić sie iPhonem przy czym najpopularniejszym modelem (7 sztuk) jest 12 mini.

  • Gracie najczęściej na PCie - 12 osób, Nintendo Switch - 11 osób. Xboxów Series S/X znalazło się też 11, PlayStation 5 mamy cztery, sześć PS4 i jedna PS3 czyli w sumie remis.

  • Wasze trzy ulubione kolory to kolejno CZARNY(zero zaskoczenia), NIEBIESKI I ZIELONY.

11 polubień

Mały tip, jak chcecie komuś wysłać coś paczkomatem i nadal pozostać secret, to wysyłajcie paczkę z danymi od osoby obdarowanej. Tak żeby to była paczka wysłana od tej osoby do tej osoby, tylko z innego paczkomatu.

5 polubień

Oficjalnie informuję, że już każdy, kto wypełnił formularz powinien mieć na swoje skrzynce forumkowej wiadomość z osobą, którą wylosował.

10 polubień

Good one!

2 polubienia

Tutaj możecie pochwalić się swoimi prezentami:

7 polubień

Pamiętajcie, żeby w wiadomości prywatnej przesłać numer listu przewozowego paczki, żebyśmy mogli na bieżąco monitorować, czy wszyscy dostali już swoje prezenty. (Wystarczy odpisać na wiadomość, w której otrzymaliście informacje o wylosowanej osobie)

2 polubienia