Wąsaczowe Secret Santa 2021 - Pochwal się podarkiem

Niektóry z Was otrzymali już swoje świąteczne prezenty :scream::gift::christmas_tree:

W tym temacie możesz pochwalić się prezentem, który otrzymałeś od swojego tajemniczego Mikołaja. Przy okazji możesz również podziękować osobie, która Cię obdarowała. :hugs:

Dodatkowo każdy z uczestników zyska specjalną, limitowaną odznakę na forum za uczestnictwo w tego rocznym Secret Santa :heart_eyes:

W tym wątku możesz również podzielić się opiniami na temat całej akcji lub sugestiami na przyszły rok.

Jako organizatorzy (@_Kuba i @Adam) chcemy podziękować za to, że wzięliście udział w tej zabawie i liczymy, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!

Podziękowania należą się również @pawelorzech, @6ghost9 i @AndrzejKotarski za pomocne wskazówki przy organizacji, stworzenie odznak jak i za zielone światło do przeprowadzenia akcji.

Do zobaczenia za rok🎉

11 polubień

PIERWSZY!
A wszystko za sprawą @Sergiusz_Kowalew który był moim Secret Santa :heart_eyes:

Sergiusz zna mnie lepiej niż ja sam, bo zapomniałem napisać o IoT jako zainteresowanie. Prezentem jest smart gniazdko od Merossa. Jest super, już wczoraj się bawiłem i ustawiałem :heart_eyes:

Dziękuje @Sergiusz_Kowalew :heart:

23 polubienia

Ja też się chwalę, bo mój Mikołaj przyszedł od razu z pierwszym śniegiem prosto ze śląska :sweat_smile: Będzie czytane, będzie noszone. No i jedzone :grimacing:


19 polubień

Czas żebym i ja pochwalił się swoim prezentem od Mikołaja-prowadzącego @6ghost9 <3 Bramka i żaróweczka Tradrfi będą idealnym początkiem mojej przygody ze Smart Home, a ja już siedzę na stronie Ikei i planuję na co wydam bonus świąteczny z pracy :smiley:
Dziękuję zarówno swojemu Mikołajowi, jak i organizatorom, a i również informuję, że paczka ode mnie właśnie ruszyła w swoją podróż :slight_smile:
(królik nie był częścią prezentu)

22 polubienia

A już zacząłem zazdrościć

5 polubień

Jeżu, ten kod QR

XDDDDD

oczywiście spodziewałem się, co pod nim zastanę, ale i tak mnie trochę zaskoczyło

10 polubień

No ba. Nakleiłem go na drzwi wejściowe. Niech sąsiedzi też mają trochę rozrywki XD

6 polubień

Właśnie dostałem info, że moja paczucha jest już w paczkomacie! AaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa!!! Nie dam rady dojechać i wrócić w 12 minut, które (11 minut), które zostały mi do ciągu spotkań!

10 polubień

Właśnie dotarł do mnie mój prezent od Mikołaja .
Największym zaskoczeniem był własnoręcznie napisany list, dołączonym do paczki. Taśma w jednorożce też zrobiła furorę ,a sam prezent przesympatyczny ,ale już wiem ,że będę w stanie wojny z dzieciorami ,gdyż jak tylko zobaczyły jak fajne zostały dobrane wzory to zakomunikowały mi że owy prezent zostanie ukradziony przy pierwszej lepszej okazji .

p.S Najstarsza córka nie może wyjść z podziwu nad charakterem pisma mikołaja . Jest zachwycona


9 polubień

Przypominam wszystkim biorącym udział w Secret Santa, że po nadaniu(czy wygenerowaniu) przesyłki należy wysłać numer listu przewozowego do organizatorów (do @_Kuba lub @Adam). Chcemy być pewni, że każdy otrzyma swój prezent.

1 polubienie

Kocham te jamnicze prezenty!
Zaraz kleję mocowanie do GoPro na nowy kask!
Kocham Secret Santa za to, że prezent od początku do końca jest niespodzianką! Dla mnie już jest po świętach bo pozostałe prezenty już znam. Ale te będące niespodzianką najbardziej kocham!


11 polubień

I ja dostałem już swoje prezenty. Dziękuje:) @Magdinci prezenty w punkt!

13 polubień

Ja dzisiaj też dostałem prezent od @Piotrek
Dzięki bardzo :wink: Michael będzie dumnie stał na biurku :grin:

15 polubień

To zdecydowanie najfajniejsze i najbardziej trafione prezenty jakie kiedykolwiek dostałem w Secret Santa :slight_smile: bardzo dziękuję mojemu Mikołajowi!! :slight_smile:

13 polubień

Ja się pochwalę, że dostałem, mniej więcej wiem co, ale w swoje łapki dostanę dopiero 26.12 jak będę siostrę i szwagra odwiedzał (bo na ich adres szło), więc wtedy pochwalę się już konkretnie, ze zdjęciami.

5 polubień

Dostałem już swoją super paczuchę. Dziękuję @TReznor :orange_heart:


PS Muzyczkę da się wyłączyć

Super ekscytujące jest czekanie i to, że nie wie co się dostanie. Bardziej niż się spodziewałem. :eight_spoked_asterisk:

12 polubień

Mój prezent doszedł już w piątek, ale dopiero teraz miałem chwilkę, żeby się zebrać i wrzucić!
Prezent super trafiony, bo Mikołaj wyczytał, że niedawno wzbogaciłem się o Aeropress.
Niedługo będę testował, jak tylko minie mi katar i będę potrafił docenić walory zapachowo-smakowe! :heart: :smiley:

12 polubień
No to masz spolier:

Gdzieś w listopadzie martin_fox
do zupy wsypał wegetę
Zamruczał do siebie “będzie spox”
I zrobił Secret Santa ankietę

Ja ten formularz od _Kuby dostałem
i się za głowę wtedy złapałem
Przecież on słucha metalu tony…
co mam mu wysłać? My Little Pony?

15 polubień

Mam najlepszego Mikołaja na świecie :heart_eyes:

6 polubień
Ciąg dalszy...

Nic nie napisał czy lubi Nightwisha
woli Black Sabbath czy też Rock Goddess?
Ale tak samo ogląda *M*A*S*H*a
I pewnie nuci “Suicide is Painless”

Ale źle nie jest bo lubi punka
Tu już sprawa jest trochę prostsza
bo można prężyć parowe kunszta
I Samuraja zamoczyć ostrza…

Reszta w prezencie :wink:

7 polubień