🎁 Zapisy na Wąsaczowe Secret Santa 2021

W ustawieniach Google Forms masz możliwość zaznaczenia, by umożliwić opcję edycji formularza. Nie wiem czy nie wymaga to wtedy logowania do Google.

Sorki, poprawiłem ustawienia, opcja edycji już się pojawiła. Tylko jak już wypełniłeś to pewnie za późno na edycje. Jeżeli chcesz to odezwij się na priv, usune twoje poprzednie odpowiedzi i wypełnisz sobie od nowa - @Rzast

1 polubienie

No co za oszukistwo :stuck_out_tongue:

Tapeta bardzo ładnie prezentuje się na Pixelu wraz z Material You. Do tego jeszcze google photos dobrało mi zdjęcie w adekwatnych koszulkach

7 polubień

Wypełnione!

1 polubienie

Zapisany! Na czarnej liście Orzech i Wojt… :wink:

5 polubień

Let’s go! :star_struck:

2 polubienia

Wypełnione!

3 polubienia

Skusiłem się na tegoroczne SS :smiling_face_with_three_hearts: nigdy nie brałem udziału poza gronem rodzinnym, jestem pełen optymizmu co Mikołaj mi przyniesie :innocent:

2 polubienia

Ej a moglibyśmy ogarnąć jakoś żeby odpowiedzi przyszły tez do ich autora? Chętnie bym sobie własną listę zapisał xD

1 polubienie

Zmieniłem ustawienia, już jest taka opcja, tylko najpierw trzeba podać maila, więc @beznazwiska musisz edytować formularz i na pierwszej stronie wpisać maila, następnie na końcu opcja do wysyłki na maila swoich odpowiedzi.

Najs! Dzięki :smiley:

1 polubienie

A jak znaleźć wypełniony już formularz? Chyba że Ty masz wszystkie wypełnione jako autor i ja Ci tylko maila podrzucę żebyś dopisał?

Spróbuj wrócić do formularza przez historię przeglądarki. Prawdopodbnie to będzie ostatnia odwiedzona strona z forma, czyli sam koniec. Jak się nie uda napisz na priv. :smiley:

2 polubienia

Dobra, poszło…

2 polubienia

Jak w tym roku zdecydowałem się niestety zrezygnować i środki prezentowe przesunąć tam gdzie wszystkie środki na cele charytatywne…

4 polubienia

:stuck_out_tongue_winking_eye: biorę udział pierwszy raz . Pomysł fantastyczny .
Pozdrawiam serdecznie

2 polubienia

Kiedy robicie losowanie i wysyłanie maili? Chyba swój formularz musze jeszcze poprawić :shushing_face:

Formularz jest dostępny do 00:00 21.11.2021. Jeżeli jest potrzeba wydłużenia to daj znać. Przypominam w razie czego żeby wpisać poprawne nazwy z forum w formularzu. Tak jak w pierwszej edycji wiadomość o osobie, którą wylądowałeś otrzymasz na forum w wiadomości prywatnej.

image

17 polubień