Zakup roku / Odkrycie roku 2021

Roborock S7. Różnica między odkurzaczem z lidarem a prawie 10 letnią Roombą jeżdżącą chaotycznie i ograniczanej mocno zawodnymi latarniami i wirtualnymi ścianami na podczerwień jest gigantyczna. No i tryb mopowania również robi swoje. Po raz pierwszy moje jasne kafle w kuchni wyglądają dobrze codziennie, a nie tylko w sobotę :wink:

5 polubień

Tadek jesli liczysz ile szt. Xiaomi light bar sprzedało sie za Twoja polecjaka to u mnie masz +2.

3 polubienia

Jestę infuencerę

10 polubień

Na dwa monitory przy jednym biurku? Sam się zastanawiałem przez chwilę ale że mam 2 monitory to chyba jedna by była niewygodna?

Nie, 2 prezenty :slight_smile:

Jeden już zamontowany. Jakość wykonania robi bardzo pozytywne wrażenie!!!

1 polubienie

No ciekawe co to xD

10 polubień

PS5?

5 polubień

Jak wygląda kwestia dbania o czystość takiego czajnika ? Herbata lubi zostawiać osad ciężki do domycia.

Raz na jakiś czas go czyszczę. Ogólnie to ten czajnik jest używany tylko do herbat albo wody z cytryną, więc osad kompletnie nie przeszkadza.

1 polubienie

Po Twoich zachwytach kupiłem to od razu, nawet nie sprawdzając :smiley: Dzisiaj przyszedł i widzę w instrukcji, że piszą, że trzeba zamykać. Czy testowałeś w nim opiekanie czegoś bez zamykania na zatrzask górnej klapy? Chciałem w nim robić między innymi wrapy, ale nie wiem czy bez zamknięcia coś się nie zepsuje…

Yup. Steki, wrapy. Nawet parę razy robiłem coś na kompletnie otwartym :joy:

2 polubienia

Dzięki! :slight_smile:

1 polubienie

Sorry za offtop.
Ta firma Walkingpad.pl już trzeci raz pisze do mnie, że mają problem z dostawą, teraz niby przeprawa celna. Wiesz coś Ty lub ktoś inny o tej firmie? Krzak czy rzeczywiście problemy w imporcie?