YesWas | Merch

Panowie, cały ten rebranding dał mi do myślenia.
Doszedłem do wniosku, że chętnie bym sobie poćwiczył albo pobiegał w jakimś ciuchu z wąsem.

I tak, wiem, że jest/był jakiś sklep typu cupsell, ale spójrzmy prawdzie w oczy: to była tandeta, jakość kupy, generic na maksa i zrobione w standardach YouTube’a 2010 roku.

Ja mówię o porządnym merchu. Nie chce chodzić w t-shircie z jebutnym logiem wąsa na klacie. Nie jestem billboardem. I nie w t-shircie za 30zł, który wyglada jak kupiony na stadionie x-lecia.

Chciałbym fajne, dobre jakościowo, o modnym kroju ciuszki z dyskretnym logo. Takie, żeby dla każdego nie w temacie to był zwykły t-shirt, ale żeby mijający mnie na ulicy słuchacz od razu wiedział o co chodzi i przybił mi piątkę.

Niech glupi t-shirt kosztuje i stówę, ale niech będzie milutki, mięciutki, w ładnym kolorze i ciekawym kroju.

To:

nie jest ciekawy krój. To jest dramat, który wepchnięty w gacie nosiłby po domu mój dziadek.

Wnoszę o przemyślenie tematu, wnoszę o konsultacje społeczne i zatrudnienie naczelnego projektanta do zaprojektowania czegoś. Wnoszę o dyskretne haftowane logo, o dobrej jakości materiały i włożenie w to serca.

Tutaj demonstruje przykład dyskretnego logo podcastu. Choć nie jestem fanem kroju, to brak inyourfaceowości jak najbardziej szanuję.

Dla nas mogłoby to stworzyć jakiś sekretny klub fanów, a Wam mogłoby przynieść jakaś kaskę bez proszenia się o Patronite’y etc.

15 polubień

@piotrek69 to samo powiedziałem na kongregacji kurde @pawelorzech i @6ghost9 że spokojnie może kosztować stówę. Kupię.

Poproszę fluorescencyjny niebieski lub pomarańczowy (też to logo w ostrej pomarańczy wyglądało by kozacko)

11 polubień

Ja akurat wolałbym coś spokojnego, ale właśnie o to chodzi, żebyśmy to jako społeczność dogadali. Jedne ciuszki mogłyby być w walącym po oczach pomarańczu, a inne w bardziej neutralnych kolorach. I kroje tez możnaby dogadać, żeby było coś ciekawego i każdy znalazł coś dla siebie.
Mogę się założyć, ze ani Paweł, ani Wojtek z tego co do tej pory mniej lub bardziej udanie sprzedawali dumni nie byli. Możemy to zmienić.

3 polubienia

No tak tak. Ja spokojnego t-shirt’a nie potrzebuję bo za bardzo nie chodze w t-shirtach :slight_smile: jak już to Polo :slight_smile: i o polo też może być, ale tutaj stonowane. BTW ten kolor navy, który podesłałeś i logo cortexu fajne.

edit. to nawet chyba nie navy, a midnight blue :wink:

1 polubienie

Polo spoko, ale musiałoby mieć dobry krój. Nie ma nic gorszego na świecie od za dużego, zwisającego, porozciaganego polo. Już chyba wole crocsy, niż takie polo. Wiec tu tez bardzo ważny byłby krój i materiał. Ja bym na przykład polo bez ściągacza na rekawie nie kupił. A może ktoś inny by nie kupił ze ściągaczem? Dlatego to takie piękne, ze wszystko tutaj moglibyśmy demokratycznie obgadać.

Załączam przykład jednego z najgorzej ubranych dupków XXI wieku i tego, jakiego polo bym nie założył nawet za dopłatą :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Mi się marzy takie hoodie jak to, które mi wysłali z Curve. Super miłe w dotyku, wygodne i według mnie nie jest brzydkie. Bardzo byłbym ukontentowany.

1 polubienie

Ja bym czegoś takiego nie założył ze względu na wielkie logo. Chyba, że YWP by mi płacili za reklamę :wink:
Ale coś takiego już na przykład tak, o ile nie byłoby za bardzo workowate.

4 polubienia

W tym “takie hoodie” bardziej mi chodziło o materiał, nie o to logo, ale mi zasadniczo aż tak nie przeszkadza, bo ja jestem fanbojem Curve.

Ja tyle siedzę (tzn teraz trochę mniej, ale ogólnie) na forum Curve, że powinni mnie zatrudnić jako Community Managera. Nie zatrudnili, ale wysłali mi bluzę. Też fajnie.

Bardzo mi się to podoba. Kolor, rozmieszczenie literek, ten pasek na kapturze, cudo. :blue_heart:

2 polubienia

Tylko bez tej kieszeni na brzuchu. Kangurem tez nie jestem :stuck_out_tongue:

2 polubienia

~To są dwie kieszenie. I get the point, though.~

Sorry, myslalem ze mowisz o mojej xD To to sie zgadzam

1 polubienie

Nie no, o tej białej. To pogrubia :stuck_out_tongue:

1 polubienie

I myślę, że jakiś prosty wzór byłby najlepszy, np granatowy ciuch i biały Wąs. Z polo ciężko trafić z rozmiarami. Najlepszy chyba byłby T-shirt albo hoodie :slight_smile:

I na piersi mógłby być nadrukowany kod QR do strony Yeswasa :smiley:

1 polubienie

Słuchajcie - powiem tylko tyle - nowe logo i identyfikacja daje duże możliwości i merch jest wysoko w priorytetach. Pracujemy nad tym, bo tak jak mówisz Piotrek - chcemy dobry krój, dobre materiały i żeby to było cool. Trochę już @awkwiatski o tym myślał i nawet ma jakieś przemyślenia chyba w kwestii designu merchu, ale to zależy od niego ile się tutaj zdradzi!

5 polubień

Jeżeli kiedyś będziecie nad tym myśleć to polecam Chrum.DlaFirm - Chrum.Com – Pret-a-Pork W poprzedniej robocie robiliśmy u nich bluzki. Świetne jakościowo są.

3 polubienia

Znamy. Mamy pewne przeszkody jednak (jak minimum 1000 sztuk zamówienia upfront). Ale może zrobimy zrzutkę. A potem zamówimy u nich jednorazową kolekcje. I gotowe.

3 polubienia

Nosiłbym

image

7 polubień

YesWas | Nipple Armor

10 polubień

@awkwiatski popatrz. Gotowy projekt

1 polubienie

Armor of Virginity

  • +10 Defend to Girls
  • -5 Respect (if MoustacheMan in 10m radius then +10 Respect)
1 polubienie