YesWas | Merch

Wojt już dostał info na dobrą agencje co po znajomości zrobi małe ilości więc chłopacy działają :grinning:

4 polubienia

A będą majtasy ?
No takie YesWas Slipy to bym brał z chęcią :slight_smile:

A tak serio to koszulki nie dla mnie ale bluzę to panie BIERE od ręki

1 polubienie

Na fajnego crewnecka z małym logo się piszę :slight_smile:

W tym tempie to chłopaki będą musieli zrobić po modelu dla każdego Wąsacza, bo każdy chce co innego :laughing:

3 polubienia

Taka cena popularności :wink:

Mi to obojętne, oby tylko był to fajny ciuch. Bo za T-Shirt, czy bluzę fruit of the loom to ja dziękuję.

3 polubienia

BARDZO fajne. Własna szwalnia, można zażyczyć sobie własny krój i wspieranie polskiej firmy - żyć nie umierać. Szkoda, że takich firm jest tak mało.

3 polubienia

Mam od nich parę koszulek. Są super jakości. Nadruki wytrzymały bardzo długo (ponad 2 lata zanim zaczął się ścierać?). Więc pomyślimy.

Chcemy też mieć spoko koszulki, które możemy nosić. Spodnie. Majtki. Wszystko. Jak przychodzi co do czego, wąs może być wszędzie.

6 polubień

Ja nie wiem, jak się to od strony technicznej nazywa, ale wszelkie nadruki chciałbym takie hmm „wtarte w materiał”. Ze się rozciągają razem z koszulka a nie taka kupowa taśma przyklejona. A małe logo to najlepiej właśnie haftowane.
Zreszta wiecie sami. Tak, żeby nie było lipy.
Wolałbym tez się ograniczyć do samego logo, raczej bez napisów. Przynajmniej w jakichś modelach. Mnie właśnie pociąga taka subtelność i bycie in the know. Nie chce krzyczeć YesWas na ulicy.

6 polubień

Mam już mocno sprecyzowaną koncepcję i pokrywa się praktycznie w 100pro z tym wątkiem. Dodatkowo mam jeszcze jeden pomysł, ale wszystko w swoim czasie. Jakoś się z chłopakami ugadamy co bd pokazywali, ale sądzę, że bd konsultowane mocno tutaj. No i realizowalność ciuchów zależy głównie od nakładu więc mam nadzieję, że będzie duże zainteresowanie.

10 polubień

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dla mnie wyznacznikiem jakości t-shirtów jest www.raw-wear.pl . I to polski producent.

2 polubienia

Dzięki! wgl wszystkie miejscówki jakościowe się przydadzą - jak nie teraz, to później więc jak macie kogoś to chętnie przytulimy :))

Dorzucę swój grosik w dyskusji. Tez byłbym za polo. Jeśli są firmy które robią to jakościowo tak jak napisałem Piotrek gdzieś wyżej. Tshirtow jest sporo a jakosciowych polo z subtelnym nadrukiem ze świecą szukać (albo ja nie trafiłem).

4 polubienia

Powiem tylko tak (żeby też za dużo się nie zdradzić): jesteśmy już z Chrum kolegami, a na YesWas.pl jest już ukryty sklep (bez produktów, żeby się jeszcze bardziej nie zdradzić).

8 polubień

Jest podcast, który słynie z reklam m.in. majtasów :smiley:

Jest tez taki kanał :zap: na YouTube, który słynie z reklamowania majtasów.

7 polubień

:thinking::thinking::thinking::thinking: xD

3 polubienia

Ech… nic nie sprzedali, a już podnieśli…
Przechwytywanie
Pewnie lepiej by poszło, jakby cenę obniżyli, obrót się liczy :wink:

2 polubienia

Zmieniłem cenę, bo wyglądało jakby było już coś obmyślone, a cena jeszcze nie jest :wink:

3 polubienia

Zmień na 200.