WWDC21

Zostało 20 minut. Przypominam, ze zaraz po dubdubie jest osobny event Apple Music.

Łączcie się ze mną w bólu bracia i siostry, którzy będą mieli betę na daily za jakieś ~4 godziny.

4 polubienia
1 polubienie

Ja pierdole. Umieram na razie. iOS chyba najgorszy od iOS6, a teraz mi opowiadają o tarczach portrait na AW :pleading_face: mam nadzieje, ze mnie coś jeszcze zaskoczy

1 polubienie

Meh.
Jedyne w sumie spoko to iCloud+ i baby Xcode na iPada. Xcode Cloud tez pewnie ucieszy devow ze słabszym sprzętem.
Ale tak ogólnie to 2/10.

6 polubień

Eno, nie przesadzaj. W końcu będzie app library :rofl:

Cofam wszystko co powiedziałem. To najlepsze WWDC wszechczasów.
Wyglada na to, ze zostało naprawione największe spitolenie funkcji w historii iOS.

4 polubienia

Warto chyba wspomnieć o iPhonie 6S, który dostanie iOS 15 - SIEDEM LAT WSPARCIA.

7 polubień

Wystarczy mu akumulatora choć na 2h?

1 polubienie

Jestem strasznie zawiedziony, już patrzyłem gdzie najlepszy leasing, już się szykowałem na Macbook Pro 16 a tu dalej zostaje 7 letnia 15 :confused: . A ogólnie bez szału te zmiany w api, chociaż ten xcode cloud może parę biznesów położyć.

Mój już gotowy na update. No bo nie zainstaluję na swoim daily. Ale ja się jaram. Szczególnie update’ami do Safari. Mam całkiem sporą listę rzeczy, które mi się podobały!

4 polubienia
1 polubienie

MBP ma być na jesieni, to raczej było mówione od jakiegoś czasu. Też jestem nim bardzo zainteresowany, i jestem ciekaw czy ten przyszły CPU będzie taka dobry. No ale to zupełnie inny wątek

Tak.

Zmiany w safari na plus, Zapowiada się slicznie

1 polubienie

No mam nadzieje ze będzie potrafił obsłużyć dwa monitory bo w tej chwili to nie do pracy dla programisty.

1 polubienie

Zrzut ekranu 2021-06-7 o 21.36.17

Witam.

9 polubień

yolo

2 polubienia

To będzie powód do porzucenia Fastmail. Zamiast płacić za niego dopłacę za większą przestrzeń iCloud.

3 polubienia

Dokładnie tak.

1 polubienie

W ogóle to mam wrażenie, ze Apple trochę zsherlockowało Heya. I dobrze, bo ***** DHH.

5 polubień