Wwdc 2019

RAM Ci genius może dołożyć później. Tylko raczej musiałbyś kupić od nich. Dla 99% ludzi wystarczy zrobić upgrade do 10 rdzeni, bo cena dobra, nadal szybko na single core i koniecznie doj***ć GPU. 1TB starczy na luzie, bo po T3 smialo można coś sobie podpiąć i będzie działało przyzwoicie. U Ciebie w SG to na bank nie będzie 35k PLN.

Sprawdziłem. 9300 SGD. 25k pln i ram w przyszłości. Poza tym 32GB na start to tez nie jest jakoś mało.

1 polubienie

No tak. Mam ten komfort, że i praca dobra i cena niska :wink: ale trzeba patrzeć pragmatycznie :smiley: nie można pracować całe życie, trzeba kiedyś kupić jacht! :smiley: Zmotywuje mnie to do zrobienia patentu.

1 polubienie

Widzisz, i tu popełniasz strategiczny błąd. Zamiast jachtu planuj sobie, jak przejść na emeryturę w okolicach 40-45 lat.
Na co Ci tracący na wartości kosmiczny wydatek, jak albo nie bedziesz miał czasu popływać, albo bedziesz pomarszczonym dziadem i swoje jachtowe podróże spędzisz w kajucie jedząc „dla zdrówka” surowy czosnek.

2 polubienia

Dobra, idę bachelorette oglądać. Spytaj w AS o ten RAM, ale na bank można w Genius Barze zrobić upgrade.

1 polubienie

haha nie no to żart był :slight_smile: nie ciągnie mnie do wody. Plan jest taki właśnie, aby po 40-tce luzować gumę :smiley:

1 polubienie

Szanuje. Passive income król.

1 polubienie

Dobry wątek o Maku Pro.

tl;dr: The Mac Pro and display fill a large gap in Apple’s professional product line. Prices are reasonable for the professional user. If you want one at home, you are an idiot.

1 polubienie

I to jest chyba najlepsze podsumowanie.

2 polubienia

Słucham właśnie The Talk Show live z Craigiem i Jozem i od razu mówię TO JEST ABSOLUTNE ZŁOTO. Żaden gruberowy WWDC special nie był aż tak genialny. Ba, żaden odcinek żadnego podcastu ever nie był aż tak genialny.

Jak się pojawią linki do wrzucę i do podcastu, i do video.

NIE POMIŃCIE TEGO ODCINKA.

2 polubienia

Po pierwsze: DS działa także z iOS.
Po drugie: no kurde, sami zobaczcie. Trochę kopara opada.

1 polubienie

Ten WWDC special to jedyny podcast który wolę wideo. To się tak zabawnie zawsze ogląda. A jak oglądałeś skoro jeszcze nie ma video? Był live stream?

Sluchalem :slight_smile:
Marco puścił na stronie ATP.
Tez zawsze staram się oglądać, ale nie mogłem się powstrzymać, jak zobaczyłem, że akurat zaczynali live.
Gruber napisał, że film będzie dostępny dzis, wiec pewnie wieczorem albo w nocy się pojawi.
Podlinkuje tu dla wszystkich.

1 polubienie

Hmm nie było wcześniej Remote Play na iOS?

Było, ale a) nie działał DualShock, b) iPhone i PS musiały być w tej samej sieci. Na tym filmie gościu będąc w San Jose łączy się z plejakiem w domu.

Gdzie znajdę instrukcje jak to zrobić z moim ps? I do czego to przydatne może być? :grimacing:

To chyba beta. Wiec niestety raczej poczekasz do września.

Wyglada na to, ze miałem przeterminowane info. Na becie iOS 13 wszystko powinno śmigać.

Do grania w kiblu w pracy.

1 polubienie

Albo na urlopie, gdy pogoda pieprznie, albo na wyjeździe służbowym. Kurcze, ja bym znalazł dużo zastosowań :wink:

1 polubienie

no ok ale to i tak trzeba mieć najpierw konsolę kupioną w domu żeby móc to wykorzystać tak?

1 polubienie

Powiedziałbym, że trudno bez konsoli zrobić z niej remote play’a :wink:

1 polubienie

jeszcze go nie ma. To będzie pewnie 254