Wwdc 2019

To chyba beta. Wiec niestety raczej poczekasz do września.

Wyglada na to, ze miałem przeterminowane info. Na becie iOS 13 wszystko powinno śmigać.

Do grania w kiblu w pracy.

1 polubienie

Albo na urlopie, gdy pogoda pieprznie, albo na wyjeździe służbowym. Kurcze, ja bym znalazł dużo zastosowań :wink:

1 polubienie

no ok ale to i tak trzeba mieć najpierw konsolę kupioną w domu żeby móc to wykorzystać tak?

1 polubienie

Powiedziałbym, że trudno bez konsoli zrobić z niej remote play’a :wink:

1 polubienie

jeszcze go nie ma. To będzie pewnie 254

Porozmawialiśmy o WWDC. Tak dla chętnych!

Znalazł ktoś informacje odnośnie parowania 2 par słuchawek, czy chodzi tylko o airpodsy czy inne bluetooth też?

2 polubienia

Przetestuje jutro jak się uda, ale chyba tylko airpodsy

2 polubienia

Już jest!

Ciekawostka: Do Maka Pro dołączane są akcesoria srebrno-czarne, a nie Space Gray.

3 polubienia

A to bardzo ciekawe akurat! :smiley:

Potwierdza tym samym, że moim następnym P O T Ę Ż N Y M kompem będzie iMac Pro xD Bo wolę Space Gray :smiley:

1 polubienie

Mnie też kusi, jak się zrobię bardziej stacjonarny. Tylko liczę na update bebechów wraz z premierą Maka Pro. Chyba muszą, bo jakby to wyglądało, gdyby zostawili obecna generacje xeonow w iMaku a do Pro pakowali nowiutkie.

Kurde, powiem Wam… że faktycznie to jest świetna maszyna, ale ten RAM… czemu do diaska nie mogli zostawić tych drzwiczek w przeprojektowanej formie. Nie ma co jojczeć, ale przy dobrym konfigu iMaca Pro już można by się zastanawiać czy nie kupic Maca Pro i samemu za jakiś czas nie wymienić bebechów - np procka, RAMu czy GPU. A tak w ogóle obiektywnie patrząc to jest to kawał drogiego mebla :slight_smile:

Gdyby w PL dobry konfig można było kupić w cenie 20k, a nie 30k to malina.
iMac 2019 na tym polu nie ustępuje miejsca. W pracy korzystam z modelu 2017 i w zasadzie mam tylko 1 port USB-C wykorzystany.

W zastosowaniach domowych 1 TB3 idzie na 10gbe ethernet, a drugi zostaje na jakiegoś huba lub czeka na ewentualne eGPU. Brakuje tylko temu misiu chipa T2, co jest dla mnie pomyłką.

Oj tam, marudzisz. Zagryź żeby i zamawiaj tyle ramu, ile Ci potrzebne. Apple Tax się należy, ale yolo. + dostajesz w iMaku piękny ekran. Wątpię, żeby ktokolwiek na tym forum był realnie w stanie wykorzystać możliwości Maka Pro.

Z tym T2 to chyba chodzi o to, ze tam któryś model ma jeszcze dyski talerzowe. Co tez jest oczywiście głupota, ale dla „pani Basi na recepcji” taki komputer wystarczy, a pan Jurek - szef chce, żeby wszystko ładnie wyglądało, a było jak najtańsze.

wczoraj skończyłem oglądać… naprawdę serio dobry odcinek. Chciaż muszę przyznać, że Gruber coraz bardziej mnie wkurza. On czasem ma takie zwiechy… jeez. I jak te reklamy zazwyczaj czyta, nosz kurde.

1 polubienie

Tak, wszystkie 27-cali mają w podstawie Fusion Drive’a. iMac 2019 obsługuje do 128GB RAM i to jest wartość, w którą bym celował :slight_smile:

1 polubienie

Gruber zawsze taki był. To jedyny podcast, którego nie słucham na 1x. Ale tez ostatnio mniej słucham TTS. Wybieram tylko odcinki z ciekawymi goscmi, bo zazwyczaj to można zasnąć z nudów.

Tylko chłodzenie :confused:

te nowe iMaci są chłodne. Nie ma oznak throttlingu. i9 pracuje o kilkanaście - kilkadziesiąt stopni mniej. To samo jest między MBP 15 2018 a MBP 15 2019