Wiedźmin: Pogromca Potworów

Witajcie, koledzy adepci. Tałatajstwa tego całego na szlaku moc się panoszy, przeto trza coś z tym zrobić. Wiedźmin, wiadomo, pracuje sam, ale jak przyjdzie co do czego, to lepiej trzymać się w kupie, hehe, bo wiecie, nikt nie ruszy… ehh.

Tak czy inaczej, dziś ruszył w wielkich bólach Witcher: Monster Slayer. Jeżeli ktoś zamierza poświęcić mu trochę czasu, zapraszam do zapraszania się do znajomych i wymiany doświadczeń i wrażeń z gry.

2071 0080 5128

2 polubienia

0185 1092 6012

1 polubienie

Wiedźmin Piorun zaprasza do grona znajomych i chętnie wyśle jakieś paczuszki z dobrodziejstwami :slight_smile:
7120 8310 3898

0531 0099 5128

Na telegramie szkło dużo id :joy:

1 polubienie

Chyba najwyższa pora założyć telegrama… :thinking:
Pierwsze wrażenia: iPhone 7 z iOS14 ssie pod względem baterii sam z siebie, a tu w 86 minut spaceru bateria z 98 na 15%, w tym czasie 4 crashe… Z pozytywów potwory wyglądają bardzo porządnie, a w samej grze wyjątkowo dobrze wyglądają scenerie o zachodzie słońca oraz w nocy.

Pograłem trochę, ale:

  • sama mechanika walki mnie nie powaliła. Irytująco łapie raz atak jako silny, a raz jako szybki
  • walka jest… zbyt angażująca. W Pokemonach rzucanie pokeballa to nie była skomplikowana sprawa, a tutaj, żeby pokonać potwora trzeba poświęcić trochę uwagi … co jest problematyczne, jak się spaceruje, a nie idzie stać w jednym miejscu
  • questy porozrzucane są zbyt daleko. Pierwszy miałem 200-300m od domu, ale kolejny już dwa osiedla dalej
1 polubienie

Teoretycznie jest możliwość przeniesienia questa bliżej, ale nie testowałem jeszcze tej opcji i nie wiem jaka odległość jest wymagana, żeby przeniosło.

7510 0251 4285

5102 9511 9036

3710 2031 4285

Wiedźmin Mietek poleca się na problemy z Kikimorami :slight_smile: 8949 1260 0101

Ja tym razem nie gram (w Poke:GO i Wizards Unite nachodziłem się wystarczająco), ale proszę Was, Wąsy o przysługę i dodanie mojego dobrego kolegi:

2858 3124 1410

Z góry dziękuję :slight_smile:

1 polubienie

2956 1104 1610

Kiedyś ubije tego gryfa…

1 polubienie

Dopiero zacząłem 6721 0060 5129 :wink:

Mam parę przemyśleń po dziejszym dniu grania:

  • fabuła i ogólnie te komiksowe wstawki wyglądają bardzo ok. Naprawdę jestem pozytywnie zakoczony
  • brakuje mi jednak w Wieśku polskiego dubbingu
  • bateria o dziwo na iP11 nie drenuje tak szybko, a gram w normalnych ustawieniach grafiki (o tym niżej)
  • na niskich ustawieniach gra chodzi w 30 FPS, wiec polecam odpalenie normal dla 60 FPS. Przynajmniej tak mi się wydaje…
  • Gryf jest niczym niedźwiedź z Far Cry 3 - niedozajebania
  • mało jest powtorów, tzn trzeba się naprawdę dużo nachodzić, żeby ubijać potworki. Samo chodzenie aktualnie nic jeszcze nie daje, powinni poprawić spawnowanie albo wprowadzić coś ala wykluwanie jajek z Pokemon Go za chodzenie. Liczę, że to będzie rozwijane i coś z tym zrobią
  • nie umiem parować. To jest na razie nie do ogarnięcia dla mnie
  • podczas animacji znaków oraz gdy wchodzi slowmo pod krytyka można dostać w twarz. Nie ma „klatek nieśmietelności” podczas tej animacji, a np krytyka nie można anulować. Nie powiem, ile razy dostałem w trąbę i padłem przez to ;/
4 polubienia

Jakby co to mój ID
1289 0200 2541
A mojej żonki
1289 0000 2531
:grin::fist:

Gryf na 4-5 poziomie jest już dość latwy tylko trzeba zrobić olej przeciwko hybrydom

2 polubienia

Wczoraj próbowałem na 3 i bez oleju… Dzisiaj już mam 5, zaraz 6 lvl, petardy ogniste, więc musi paść. Fajnie, że trzeba się przygotować do tego. Takie zgodne z kanonem :smiley:

Jak najszybciej zakupić srebrny miecz?

Najszybciej to za złotówki :smiley: ]

Wiedźmin Nickon: 2120 0210 3896