Wiedźmin: Pogromca Potworów

No jest taki fajny feeling, że siedziałem w domu i czekałem aż się zrobi ten olej i dopiero wychodzę na polowanie.

Na plus też, że gra wykorzystuje faktycznie AR do zagadek np. trzeba znaleść identyczne znaki na trójwymiarowym obiekcie wiec trzeba było go obejść na około.

Spodobało mi się też gdy trzeba było znaleść przedmiot otwierający skrytkę, miałem oznaczone je trzy i odrazu po znalezieniu pierwszego stwierdziłem, że żeby się nie nachodzić odrazu wrócę i sprawdzę czy to ten. I udało się, ale mogłem nie trafić i kopytkować dwa razy. Ale nie powiem który jest potrzebny :stuck_out_tongue:

Moje ID:
9501 0097 5128
I żony:
2926 0102 1510

Moje id to: 1010 2213 8653

Teraz mam dylemat, czy zbierać gold na miecz, czy zainwestować w torbę :stuck_out_tongue:

Czy komuś jeszcze ostro gra crashuje gdy podczas walki ruszy się na parę metrów? (iOS)

Zapraszam

0365 1085 6212

3016 3126 1110 Zapraszam

0078 3128 7461
Tych co powyżej już zaprosiłem :wink:

Hej, po zakończeniu questa nr 2 - czyli tego z gargulcem nie pojawia mi się kolejny.

Ktoś wie jak z tego wybrnąć?

Na mapie jest zaznaczone, chyba trzeba tam podejść

Polecam wybrać się do miasta i trochę “pozwiedzać”. Mi na wsi się nie pojawił ten quest, dopiero spotkałem NPCa w mieście. A już w Łodzi widziałem że sporo questów jest do zebrania, gdzie u siebie teraz nie widzę ich wcale.

Ktoś kupił mapę od kowala za 500 golda? Opłaca się?

1 polubienie

Macie rację chyba. Mieszkam na wsi, może to to. Potem podjadę do miasta to może wskaźnik na mapie pokaże kierunek.

Nie, to nie tak. Musisz zobaczyć NPC na mapie i z nim pogadać, wtedy aktywuje się quest, i dopiero wtedy pokazuję kierunek. I ten quest ma jakieś specyficzne wymagania co do lokalizacji więc może nie dac się przenieść na mniej zagęszczone tereny.

2 polubienia

Mi dar dla króla gargulców postawił na samym środku stadionu ŁKS’u xD
No i oczywiście stojąc pod stadionem z żadnej strony nie jestem w zasięgu podniesienia przedmiotu.

Gra zachęca cię do ruszenia dupy na mecz :laughing:

A co jeśli jest się za Widzewem? :wink:

1 polubienie

Pojeździłem trochę po mieście i narazie nic.

Edit.

Znalazłem, stała pod Stokrotką :stuck_out_tongue:

7110 0061 4304
Zapraszam do dodawania i powodzenia na szlaku

Jak to co
Buła, łokieć, kołowrotek

Witam i zapraszam do dodawania
1421 0004 5130