Wąsacze uprawiają sport

Nareszcie jakiś ekspercki temat dla mnie :smiley:
Sport uprawiam od dziecka, pływanie trenowałem wyczynowo od 10 roku życia przez 7 lat, treningi 2 razy dziennie 6 razy w tygodniu. Mam kilkadziesiąt medali, głównie ze zwykłych zawodów albo mistrzostw województwa. Pływanie to najcięższy sport do wyczynowego trenowania, poranne treningi i nuda. Później przez 2 lata na zakładkę jeszcze z pływaniem trójbój (wstęp do pięcioboju), tutaj też miejsca w czołówce, ale to mała dyscyplina w Polsce. W raz ze startem liceum przerzuciłem się całkiem na biegnie, głównie stadion i przełaje. 800m, 1500m, 5km. Medali mam sporo, tylko część z nich to te które dają każdemu na biegu masowym, pucharów też trochę, z Akademickich Mistrzostw Polski etc. Bieganie zdecydowanie najbardziej mi podchodzi, niestety zdażyło mi się trochę kontuzji przez co nadal mam do zbicia 2:00 na 800m :imp: Wystartowałem też raz w sprincie w triathlonie Frydman triathlon i zająłem 1. miejsce w kategorii i 2. OPEN. Triathlon to ciekawy sport i zamierzam przygotować się do dłuższych dystansów też. Generalnie jestem bardzo competetive, jeśli coś trenuję to po to żeby walczyć o podium :wink: Dołączam do klubu na stravie! Odkąd 3 miesiące temu przeprowadziłem się do Kopenhagi to głównie rower i trochę biegania ale zamierzam zaatakować jakieś biegi uliczne i triathlon w przyszłym sezonie więc biorę się za siebie teraz! W ogóle jeśli ktoś dotrwał do końca i mieszka może w CPH i biega albo roweruje albo pływa to chętnie się poznam!

6lajków

Może spotkamy się na zawodach w Kalmar 2020?:slight_smile:

Bo nie będę startował w Danii bo Wy w tej Danii mówicie takim dziwnym szwedzkim językiem XD

Czemu pływanie jest najcięzszy? Co to znaczy nuda? Dlaczego poranne treningi?

Nuda to setki 25-metrowych odcinków. Setki. Trenowałem odrobinę jako dzieciak i wiem o czym kolega mówi.

Ten miesiąc idzie trochę wolniej, ale trzeci bieg za mną. W niedzielę zrobię czwarty. Jakoś to leci!

Wąsy, używa ktoś aplikacji do trackowania treningów na siłowni na Apple Watch?
Zainstalowałem ostatnio Strong i nawet mi się podoba, ale może jest coś ciekawszego na rynku, a nie chce mi się testować wszystkich samemu.

Proszę o zaakceptowanie na stravie, może chociaż w jakimś klubie będę w pierwszej 10 aktywnych :slight_smile:

Przemek mam na imię i request wysłany w zeszłym tyg :slight_smile:

1lajk

Nigdy nie byłem sportowy :stuck_out_tongue: żadna piłka nożna, koszykówka czy siatkówka (nudzą mnie sporty z piłką). Chętnie wsiadam na rower jak pogoda i czas pozwala, ale żadne lasy czy trasy, raczej rodzinnie po parku albo wzdłuż kanałów. Rok temu zacząłem biegać bardziej regularnie, na początku z żoną challenge po 100km w miesiącu, później trochę zwolniłem i miałem nadzieję że zrobię 1000km w rok, niestety trochę brakło bo rok minął jakiś tydzień temu, ale mam nadzieję go dobić do końca tego roku. Biegam tylko na bieżni ze względu na czas, pogodę i brak miejsca do biegania.

2lajki