Wąsacze grają w TORN

JAK. To ja nie wiem jak to się robi.

Kogo tluczesz? Jak ich szukasz? Jak znajdujesz kwiatki/miśki i jak je sprzedajesz za tyle kasy?!

Żeby kogoś tłuc to po prostu klikam w lupę w prawym górnym rogu i patrzę po lvl kogo zaatakować.
A kwiatki i miśki to inna, dużo łatwiejsza rzecz.

Wchodzisz w city - Bits ‘n’ Bobs - i tam kupujesz rzeczy.
Np miśki po 50$, które później sprzedajesz za 600$ :slight_smile:

Zauwaz, że ilość rzeczy w sklepie jest ograniczona. W tym momencie np z tego co widzę to już nie ma żadnego pluszaka.
Ograniczoną ilość rzeczy możesz też kupić Ty. Maksymalnie 100 itemów dziennie.

Kupione pluszaki albo kwiatki wystawiasz w City - Item Market.
I w sumie tyle. Jak będziesz wystawiał przedmiot do sprzedaży to obok będziesz miał średnia cenę jaką osiągają.

Pluszaki i kwiatki nie wiem do czego są potrzebne… ale obstawiam, że są potrzebne bardzo na wysokich lvl skoro je kupują :slight_smile:

A… no i w Item Market możesz kupować chyba nieograniczoną ilość rzeczy… dlatego są droższe :slight_smile:
Po 15lvlu zarabianie chyba wygląda bardzo podobnie tylko lata się za granicę, tam kupuje rzeczy i sprzedaje w TORN City. No i zarabia wtedy w milionach :slight_smile:

1 polubienie

Nie rozumiem, dlaczego miałbym je sprzedawać za 600 skoro ktoś może je kupić (tak jak ja) za 50?

Bo za 50 mogą ich kupić tylko 100, a może w dalszej części gry potrzeba ich duzo, dużo więcej (cholera wie po co)

1 polubienie

A complete Plushie set can be traded at the Museum for 10 Points. (With the Bachelor of History education course completed).

To samo tyczy się kwiatów.

The Exotic flower set can be traded at the Museum for 10 Points. (With the Bachelor of History education course completed)

Żeby złożyć cały set potrzeba tych kwiatów i pluszaków dużo więcej. Reszta z nich dostępna jest właśnie za granicą.

1 polubienie

Wow, nie wiedziałem, no dobra. Wielkie dzieki, właśnie zrobiłem pierwsze paredziesiąt tysięcy.

Kupiłem, żeby sprzedać i żebyśmy mogli zrobić frakcję. Niestety nie mogę sprzedać, bo… muszę zapłacić 3% od ceny, żeby sprzedać. Czyli jakieś 750 tysięcy.

Ja zarobiłem kolejne 250k :stuck_out_tongue:
Zaatakowałem gościa z 90lvl, a ten mi za to zapłacił :smiley:
Sam do mnie napisał i to zaproponował. Chwilę z nim pisałem, powiedział, że to najlepszy sposób na początku żeby kasę zarobić.

Jakbyś uzbierał 800 tysięcy, to chętnie pożyczę. Sprzedam wtedy donator pack i Ci zwrócę. Milion nawet. Chcę mieć 6mln żeby zrobić frakcję…

Jak będę miał to dam :slight_smile:

1 polubienie

Mam 750k jak cos, przesyłać ?

800 i będzie ok

Wysłałem 800k

Love. To sprzedaje i wysyłam.

Teraz czekamy.

Wysłałem 1mln

1 polubienie

Zapraszam do dołączania.

Czy jak moja nieruchomość jest wynajęta to najemca płaci upkeep czy ja? :smiley:

Dobre pytanie na które nie znam odpowiedzi. Ja zapłaciłem na wszelki wypadek sam. Zresztą upkeep był niewielki…