Warzone – młody bez nałogów szuka wolnego oddziału

Obczajcie jak mi się ładnie udało ustrzelić :smiley:

7 polubień

https://codnews.pl/poradnik-darmowe-1100-cp-do-cod-modern-warfare-na-playstation-4/

Spróbowałem tego Warzone i jak na razie to niszczą mnie tam totalnie. Ale mam mały problem ze zdeponowaniem kasy w Grabieży. Gdy wciskam F nic się nie dzieje, nie mogę jej zdeponować i to zarówno w ćwiczeniach jak i już w samej rozgrywce. Wciskając F wzywam helikopter, ale już kasy zdeponować nie umiem. ¯_(ツ)_/¯ Coś robię źle?

Jak przyleci helikopter to przytrzymujesz F :sweat_smile:

4 polubienia

Dżizes… Dzięki wielkie! :man_facepalming:t2::sweat_smile:

1 polubienie

Polecam zamienić opcję “przytrzymaj, aby użyć/otworzyć/przeładować” na “naciśnij”. Tylko jedna rzecz: wtedy przeładowanie w heli/samochodzie to przytrzymanie, na przyciśnięcie wysiadacie :smiley:

Misja na ten sezon.
CC @6ghost9 @_Kuba @Shaq

2 polubienia

Właśnie to miałem odpalone :slight_smile:
W tej wieży ktoś nam mógł zwinąć sprzed nosa.

Poczekajmy aż grabież wróci i będzie można na spokojnie misje robić :sweat_smile:

2 polubienia

Wróciłem do tej gry. W porównaniu do startu to teraz inna produkcja.

Jak i kiedy można się umawiać na granko? Zakładam, że konsola nie jest problemem, bo crossplay. Ja już ze 4 intele zebrane

1 polubienie

Najlepiej chyba na discordzie w #warzone Discord

1 polubienie

I jakoś nie widzę tego kanału #warzone albo nie umiem w discorda…

EDIT: nie umiem w Discorda albo Discord nie umie w odświeżanie kanałów. Po swipe down odświeżyło wszystko i działa. Już napisałem na kanale.

Takie coś zrobiłem

5 polubień

… i jeszcze raz:

1 polubienie

… i znowu witam, tym razem trochę dłuższe dałem akcje, żeby było widać co się tam dzieje.

1 polubienie

Black Ops są jeszcze fajniejsze niż Warzone, to jest moja opinia w ogóle. A tutaj zrobiłem filmik z fajnymi akcjami z Black Ops. Na kanale jest też nowy filmik z Warzone. Jestem jutuberem.

2 polubienia
  1. Modern Warfare

  2. Cold War

  3. Pistolet na kulki z festynu św. Wojciecha

  4. Warzone

  5. Uczestnictwo w prawdziwym powstaniu.

I istnieje duża szansa, że poza dziesięcioma przykazaniami nie doświadczyliśmy jako ludzie równie prawdziwej listy numerowanej.

4 polubienia

Zgadzam się z tym wyżej. Shoot house i Shipment już zawsze w moim sercu.

1 polubienie

@pawelorzech skórka sama sobie wybiera właściciela.

2 polubienia

Już mam Doktora innego oraz skórkę stonera z marichuaną, a tego to chyba kupiłem przez przypadek.

1 polubienie