Warzone – młody bez nałogów szuka wolnego oddziału

Widzę! Muszę to spróbować.

1 polubienie

Nie zapomnij później w ustawieniach Warzone zmienić sterowania na myszkę i klawiaturę :+1: jedno wyklucza drugie i się w pierwszej gierce na tym złapałem :disappointed_relieved:

1 polubienie

Próbowałem kiedyś podpiąć bezprzewodową mysz i klawaiturę i był dramat z lagiem. Takie 0.3s, ale w FPS-ach to już za duuuużo.

https://twitter.com/pawelorzech/status/1258086397891825664

Żadnych problemów, śmiga aż miło

1 polubienie

Jest dużo lepiej niż padem?

PS Dopiero zaczynam Shaq#7959462

Milion razy lepiej!

Pytam bo tak jak ktoś skomentował na graniu troszkę drewniane movement wyglada i wbiegłeś w ścianę. Plus zastanawiam się czy na tak dużym ekranie (tv) się da grać siedząc tak blisko.

1 polubienie

No jest drewniany movement, bo ja jestem drewniany i akurat nie było mi super wygodnie (to był tylko test). Normalnie to usiadłbym sobie na kanapie, myszkę na podkładkę, itp. itd. i byłoby trochę lepiej. No i granie na 65" z 50cm od ekranu to nie jest dobry pomysł :smiley:

Dobra podpiąłem to myszkę. Jest całkiem całkiem.

Udało mi się wygrać!!!

A ktoś by na #Xbox popykał prócz @Eddoner - bo nie wiem czy ściągać.

Po obczajeniu info chciałem spróbować ale ps4 nie chce się połączyć z moja myszka Bluetooth (logitech MX Anywhere 2) twierdzi ze nie obsługuje tego urządzenia :stuck_out_tongue:

A podpięcie się na kablu nie wydaje mi się fajna/wygodna opcja:D To przypominałoby czasy jak kiedyś gralo sie na kablowych padach - tylko jeszcze gorzej :slight_smile:

Ja jestem Xbox ale tutaj jest crossplatform

1 polubienie

To jest już chyba uzależnienie… nawet pod prysznicem :smiley:

8 polubień

Zapraszam jhumienny#3664255 po podłączeniu myszki i klawiatury jednak nie potrzebuje kupować PC xD

4 polubienia

Taki offtop mały.
Konsola, GeforceNow i PC prawie zbędny.

Kiedyś GeforceNow było spoko, zanim wyszło z bety. Teraz w tej wersji za free w kolejce do połączenia się z serwerem jest kilkaset osób, maksymalnie godzina grania. Chętnie bym wykupił subskrypcje żeby nie musieć czekać, ale oczywiście się wyprzedała. Do tego lag myszki jest straszny, może nie jest to takie ważne przy każdej grze, ale testując PayDay2 nie było to zbyt przyjemne.

1 polubienie

@Autheable @Kobzer @Eddoner @Seba @LukasTatar @jackaloppe @Spectre Jest tu ktoś chętny na warzenie? :sweat_smile: Najchętniej grabież

2 polubienia

Jaaa tylko jak będę w domu. :grin:

1 polubienie

Widziałem Twoje zaproszenie - przyjęte :sunglasses: wieczorami (czasami z @Autheable) ogrywany głównie BR ale będę się odzywał :+1:
Jeden z kolegów jest tylko anglojęzyczny, mam nadzieje ze to nie przeszkadza :slight_smile:

2 polubienia

Luz, ale za to mam problem z mikrofonem, żadne słuchawki nie chcą mi działać, wiec ze znajomymi discord niestety. Ale może coś ogarnę do czasu jak zagramy :sweat_smile:

3 polubienia