馃帶 W czym s艂uchasz podcast贸w?

Mam tak samo. Co do znajdowania nowych rzeczy polecaj stron臋 podkasty.info. Nie do艣膰, 偶e jest tam du偶a baza to jeszcze regularnie aktualizuj膮 i dodaj膮 nowe podkasty, kt贸rych jeszcze nie ma w aplikacjach podcastowych.

2 polubienia

Tylko polskie podcasty tam s膮 niestety (chyba, 偶e co艣 藕le patrz臋), a to spore ograniczenie dla mnie.

Przepraszam, nie doprecyzowa艂em. Racja, chodzi艂o mi o polskie, poniewa偶 te bardzo ci臋偶ko znale藕膰.

Witam Potrzebuje porady fachowca :slight_smile: Ot贸偶 u偶ywam aplikacji Downcast (kt贸r膮 bardzo lubi臋) ale nie potrafi臋 鈥渮achowa膰鈥 odcink贸w do pos艂uchania na bli偶ej nieokre艣lon膮 przysz艂o艣膰 bez ich 艣ci膮gni臋cia. Czy jest jaka艣 opcja (kt贸rej nie nie umiem odnale藕膰) pozwalaj膮ca to robi膰?

Widz臋 na zdj臋ciach w AppStore, 偶e to obs艂uguje playlisty. Zr贸b now膮 playlist臋 鈥瀗a p贸藕niej鈥 i dodawaj tam te odcinki?

Ta metoda nie dzia艂a - je艣li usun臋 odcinek z pobranych znika r贸wnie偶 z playlisty :frowning:

Po ostatnim WWDC rozczarowanie olewaniem j. polskiego, sk艂ania mnie do rozwa偶enia przej艣cia na robota. Jest klika rzeczy, kt贸re mnie przed tym powstrzymuj膮. Jedn膮 z nich jest brak dobrej (wed艂ug mojego rozeznania) aplikacji do podcast贸w (na apple u偶ywam natywnej i 艣wietnego Downcast - kupionego do偶ywotnio za co艣 oko艂o 14,- PLN). Na Andka pasowa艂a mi Google Podcast ale zosta艂a ubita. Czy mo偶ecie podpowiedzie膰, jakie polecacie apki do podcast贸w - ale nie w systemie subskrypcyjnym?

1 polubienie

Osobi艣cie nie mam Androida, ale s艂ysza艂em du偶o dobrego o AntennaPod.

1 polubienie

U偶ywam i jest ok. Cho膰 ostatnio zrobili gruby refactoring I s膮 problemy, wi臋c czekam na update. Ale u偶ywam od kilku lat i to pierwsza taka sytuacja.
Apka ma prawie wszystkie opcje kt贸rych potrzebuj臋. Jedyna kt贸rej mi brakuje to ustawianie pomijania ciszy per podcast, teraz jest to ustawienie globalne. Poza tym na wszystko co trzeba, czyli ustawianie pr臋dko艣ci, g艂o艣no艣ci, kolejki, auto pobieranie itp

1 polubienie

Ja od dawna u偶ywam PodcastAddict. Dla mnie idealna. Wszystko co mo偶na sobie wymy艣li膰 idzie w nim ustawi膰 jako globalne ustawienie oraz indywidualne per podcast. Pr贸bowa艂em kilka razy innych aplikacji, ale zawsze brakowa艂o mi w nich jakiej艣 opcji, kt贸rej u偶ywa艂em w Podcast Addict.

3 polubienia

U偶ywam Pocket Cast bez subskrypcji i dzia艂a jak z艂oto.

8 polubie艅

Dzi臋kuj臋 za dotychczasowe podpowiedzi :slight_smile: notuj臋 i sprawdz臋 po robocie

Chyba jedyne czego nie ma darmowa wersja to desktop/web app ale ja osobi艣cie s艂ucham podcast贸w tylko w biegu albo przy czynno艣ciach typu sprz膮tanie, prasowanie wi臋c nigdy nie mia艂em potrzeby mie膰 wersji desktop/web. Telefon mam zawsze przy sobie.

1 polubienie

P艂atny PockteCast ma jeszcze mo偶liwo艣膰 tworzenia folder贸w.

Ja mam 15 podcast贸w i backlog na 200 odcink贸w, wi臋c to kolejna funkcja kt贸ra mnie osobi艣cie ani grzeje ani zi臋bi :sweat_smile:

2 polubienia

#teamPocketCasts

Kiedy艣 zap艂aci艂em zar贸wno za wersj臋 na desktop jak i na telefon. U偶ywam i na MacOS i na Windows i na iOS i na Android. Wsz臋dzie dzia艂a dobrze. Teraz jest za darmo i dorzucili mi mo偶liwo艣膰 uploadowania swoich plik贸w w chmur臋 (20GB) i odtwarzania na dowolnym urz膮dzeniu - zacz膮艂em tego u偶ywa膰 do s艂uchania audiobook贸w (tak, wrzucam r臋cznie mp3) ze wzgl臋du na sync miejsca s艂uchania mi臋dzy ka偶dym z w/w urz膮dze艅.

1 polubienie

Ja r贸wnie偶 od lat team PocketCasts, pr贸bowa艂em swego czasu chyba wszystkiego i z tym softem mi najlepiej :slight_smile:

3 polubienia

Bardzo fajnie punktuje idiotyzmy Apple Podcasts (to zarz膮dzanie kolejk膮 to horrendum)

1 polubienie

PocketCast natomiast wchodzi ca艂y na bia艂o i m贸wi potrzymaj mi piwo. :wink:

https://www.reddit.com/r/pocketcasts/comments/1dzcw7z/starting_an_already_played_episode_immediately/

Web player totalnie mi si臋 wywali艂, wi臋c w pracy s艂ucham z telefonu bo tylko tam apka dzia艂a.

2 polubienia

Wdro偶yli poprawk臋:

1 polubienie