🎧 W czym słuchasz podcastów?

Lol co? Myślałem, ze przynajmniej z 10 razy tyle.

1 polubienie

No niestety. Tam ciagle stabilnie rośnie, ale z tego co pamietam to jest tego tyle.

Na 10,000+ pobrań na odcinek? Toz to margines błędu. To niech se słuchają, dopóki się za bardzo nie rozmnożą :stuck_out_tongue:

Ok. Pomyliłem się i to bardzo. Subuje nas 800 osób, ale słucha… 7000.

5 polubień

:sob::sob::sob:

Dzień dobry,
jako że Apple Watch dopiero od dziś na ręku to pytanie - jak sprawić by automatycznie Overcast wysyłał do niego moją listę podcastów? Znalazłem w opcjach Sync to Watch, wybrałem playlistę, zaznaczyłem Auto-Sync i nic się nie dzieje :confused: Jak ręcznie wysyłam odcinek do zegarka, to elegancko pobiera.
Coś na pewno robię źle :frowning:

Hej a która apka wg was ma najlepszy system polecania odcinków / nowych podcastów bo pocket cast jest super ale polecania tam nie ma żadnego.

Właśnie Pocket Casts ma rozbudowaną sekcję Discover i system poleceń.

2 polubienia

Potwierdzam :slight_smile: Pocket Cast, sekcja Discover :smiley:

2 polubienia

Hmmm to może mi się źle wydaje ale mam wrażenie że Spotiszajs robi jakieś bardziej profilowane sugestie i chyba Apple podcast też.

Ok. Chyba to jest to. Z racji tego, że przechodzę powoli że Spoti na Apple Music, postanowiłem znaleźć inną platformę do słuchania podcastów. Padło na Overcasta. Póki co bardzo podoba mi się opcja z przechodzeniem na dany rozdział w odcinkach i powiadomienia o nowych epizodach :slight_smile: To musi być krok w przód :slight_smile:

4 polubienia

Lol co? Tego nie było w Spotify?

3 polubienia

Chyba nie. Tu nawet całego opisu nie można przeczytać :wink:

1 polubienie

Słuchanie podcastów w Spoti to musi być podobne uczucie do jedzenia pysznych lodów łyżką ulepioną z kupy.

11 polubień

Pytanie do znawców pocket casta. Czy oprócz automatycznych filtrów, można dodać kilka ręcznie ułożonych playlist?
Obecnie w overcaście mam dodane automatyczną playlistę które zawiera wszystkie nowe epizody, a z niej ręcznie przenoszę wybrane odcinki na jedną z kilku playlist (na podróż, rozwojowe, do posłuchania w tle) i ręcznie ustalam w jakiej kolejności epizody mają być odtworzone (najciekawsze pierwsze).
W pocket casts kusi chmura i możliwość importu playlist z youtuba (przez podsynca).

Kiedyś używałem namiętnie Pocket Casta i mam go kupionego chyba wszędzie gdzie się da ale jak zmienili IU to nie mogłem się odnaleźć. Przez chwilę starałem się przyzwyczaić do Applowego aż wybór padł na Overcast. Jest super, chociaż brakuje mi funkcji z Castro gdzie zasysa pliki z iClouda.

3 polubienia

Przeszedłem drogę ze Spotify → Castro → Pocket Casts i zakochałem się w kafelkach :heart: niby nic, ale przypomina mi moją pierwszą Lumię 535 :heart:

1 polubienie

Szukam takiej aplikacji do podcastów, że będę mógł podcasty przesłuchać zarówno na komputerze, jak i przez apkę na telefonie. Obecnie używam Castbox, ale to tylko apka na telefon.

Pocketcasts. Było już w temacie parę razy poruszane, że to jedyna, która na to pozwala :slight_smile:

2 polubienia

Overcast również pozwala słuchać przez www.