🎧 W czym słuchasz podcastów?

Tak, w pocketcasts jest to samo.

1 polubienie

Nie ma szans, żeby Marco coś kombinował. Pewnie jakiś maintenance jest, czy coś. Ale jak do jutra to nie zacznie działać to podnoszę raban.

OK, sprawdziłem Hello Internet - oni tez trzymają na SquareSpace. Tez tylko ostatnie piec odcinków. Czyli jakaś awaria/konserwacja.

1 polubienie

W ogóle mam taką nadzieję, że Castro da appkę na maka. Pocketcasts zawsze będzie mi bliski własnie dlatego, że mają normalną, sensowną aplikację na maka. I ona działa dobrze i można na maku spokojnie słuchać podcastów!

1 polubienie

Mi na tym jakoś specjalnie nie zależy, natomiast zawsze lepiej, gdyby była. Zwłaszcza, ze kiedy, jak nie teraz z catalist.

1 polubienie

Orzech, a co Ty z punktu widzenia ux designera sądzisz o tym, ze w Castro jak się tapnie na okładkę zminimalizowanego podcastu to się otwierają show notes zamiast playera?
Nie wściekasz się? Ja wiem, ze jest strzałeczka albo można swipnąć, no ale k***a.

1 polubienie

O. Sorry.

1 polubienie

Wkurza mnie to, bardzo. Wiele razy się na tym przejechałem. A to dlatego, że w Overcaście to otwiera player. A tutaj player nie ma notatek. To jest dupa i to duża. Chociaż nie wiem na ile to mnie wkurza z perspektywy UX, a na ile mnie to denerwuje bo moja pamięć mięśniowa.

Do końca października trwam przy Castro i potem podejmę decyzje.

PS: są show notes tylko trzeba swipnac w prawo aż takie „i” wyskoczy z lewej strony.

Dasz radę tak długo? Właściwie, to jak dasz radę tak długo, to równie dobrze możesz tam zostać.

BTW. Jak sobie tak rozmawiamy co lepsze, to lubię wpisywać w google “moved from overcast to castro” i czytać blogaski i dlaczego ludzie to robią. Tak samo jak rozważałem fastmail zamiast gmaila “moved from gmail to fastmail” i mogłem poczytać dlaczego ludzie to robią. BDB. Polecam, bo można się ciekawych rzeczy podowiadywać.

1 polubienie

Spróbuje. Ale naprawdę bardzo mnie boli brzydkosc Overcasta.
Ja to już gdzieś tu pisałem, ale dla mnie wygląd jest ważniejszy niż działanie i skuteczność.
Niewazne, czy to plecak, kurtka, czy player podcastów :wink: Wiec jestem mocno zaparty.

2 polubienia

Najbardziej to mi się podoba ten gruby pasek postępu. Taka mała rzecz, a jakoś tak mnie wyjątkowo cieszy.

1 polubienie

I to, jak działa sideloading: https://brianrenshaw.com/2019/06/21/switching-from-overcast-to-castro/

No rewelacja. I, że działa z iCloud, a nie trzeba uploadować jak zwierzę…

1 polubienie

A nie chcesz spróbować PocketCasts?

1 polubienie

Czuje, ze mimochodem zaczynaja sie lobby programow do podcastow tworzyc :smiley:

1 polubienie

Żadne lobby, ja mam część rzeczyw Overcaście a część (większą w PocketCasts). Chciałbym PC z audio OC.

Nie. Overcast jest lepszym programem, niż Castro. Właściwie to pod każdym względem.
Przesiadłem się, bo lubię ładne rzeczy, a Castro jest piękny. To jest serio JEDYNY POWÓD.
Pocketcasts wydaje mi się niestety jeszcze brzydszy, niż Overcast, wiec odpada na bank. :slight_smile:

3 polubienia

Ale z tym audio to prawda. W OC mogłem słuchać na prędkości 1,7+. W Castro powyżej 1,5 brzmi wszystko dziwnie. Ale samo Castro na plus. Nie mam ochoty jeszcze wyjść :slight_smile:

Mi zaczyna doskwierać jakość ichniejszego smartspeed - denerwuja mnie te wszystkie pykniecia. To może przyspieszyć powrót do OC. Ale staram się to ignorować i na razie mi się jeszcze udaje.