VPN do Netflixa

Przy okazji, nie maja swoich lokalizacji w PL. Najbliżej Niemcy.

1 polubienie

BTW: Rok temu działało i dziś też działa.

1 polubienie

Ach, rozmarzyłem się… :roll_eyes:

Niestety Amazon nie ma serwerowni w Polsce. :sob:

No nic, poki co Netflix dziala. Bede sie martwic w Styczniu, sprobuje z vypr lub surfshark. W ostatecznosci postawie maline w Polsce.

W ciagu ostatnich kilku dni testowalem rozne vpn pod katem Netflixa, byly to min windscribe, surfshark, express, ghost, vypr i pewnie kilka innych. Vpn potrzebuje aby ogladac polska biblioteke bedac za granica. Zauwazylem, ze w przypadku express, ghost i vypr, Netflix niby wykrywal, ze lacze sie z Polski ale nie pokazywal calej biblioteki. Windscribe pozwalal ogladac cala biblioteke ale predkosci byly bardzo niskie. W koncu kupilem privatevpn, mam dostep do pelnej biblioteki i predkosci sa ok. Jedyny minus to tylko jeden serwer w Toruniu, jezeli netflix go zablokuje to bedzie lipa.

Edit: hbo go tez chodzi na privatevpn

Ja korzystam z vpnonline.eu mają kilkadziesiąt polskich serwerów i działa polski Netflix.

1 polubienie

Dzieki za cynk :+1:

Odgrzebuję temat - używam za poleceniem naszych Panów podcasterów Surfsharka, głownie w celu oglądania jednego serialu na Netflixie, który jest w USA. Niestety ostatnio coś przestało działać i mimo przełączenia na na stany serialu w ofercie nie widać. Kiedy wyczyściłam ciasteczka z przeglądarki serial się pojawił, ale jak tylko chciałam go uruchomić to pokazała się Netflixowa plansza “oj coś poszło nie tak, chyba używasz VPN” :weary::sob:Próbowałam na kilku komputerach i na każdym na kilku przeglądarkach. Wiecie może czy coś się zmieniło w Netflixie ostatnio czy to ja robię coś nie tak?

1 polubienie

Netflix systematycznie banuje serwery VPN, więc nie polecam niczego, co ma stałe adresy. Niestety ciężko z dobrą ofertą. Chwilowo korzystam z Mullvad na Wireguardzie i polecam. Netflix i Disney+ mi działają, a prędkości 100-300Mbit/s. Najlepszy VPN z jakiego do tej pory korzystałem.

1 polubienie

dzięki za odpowiedz, choć mnie ona smuci - mam Surfsharka na 3 lata i mimo innych zalet VPN to kupiłam go tylko dla tego jednego serialu tak naprawdę :frowning: Nie znam się za bardzo - rozumiem, ze nie da się ustawić tam zmiennego adresu IP?

Same here. Surfshark na 3 lata i pooglądałem przez dwa tygodnie :joy:

Od tej pory użyłem go raz, na lotnisku :joy:

1 polubienie

#potegamarketingu

1 polubienie

Dobrze, że mam jeszcze kilkanaście dni na anulowanie i zwrot pieniędzy od Surfshark.
Jaki VPN w takim razie polecacie do oglądania polskiego contentu z UK?
Dodatkowo będę go używać na pracowym wifi, ale do tego to każdy sensowny vpn się nadaje.
Okay, widzę, że kolega @Nickon poleca Mullvada. :wink:

1 polubienie

Netflix chyba zaczął blokować bo mój ulubiony privatevpn tez poległ. W tej chwili używam vpnonline ale drogo wychodzi w porównaniu z innymi. @Tadek , @Kuba_Domasik może skręcimy rodzinkę ?

Mullvad o tyle bezpieczny, że zawsze ta sama cena i można dość szybko zrezygnować, jakby coś się popsuło.

Co do rodzinki, to ja będę 3 urządzenia miał podpięte, więc odpada bez większych kombinacji, bo jest max. 5 na konto.

1 polubienie

Wszędzie o tym piszą, że netflix się w końcu wziął za VPN/proxy :slight_smile:

2 polubienia

Daj znać jak przetestujesz z polskim Netflix.

To pewnie w najlepszym wypadku za tydzień. Najpierw poczekam na mój zwrot z Surfshark.

2 polubienia

U mnie działa nordvpn.
Sprawdziłem z uk i pokazuje i odtwarza poprawnie.

Ja mam straszny love-and-hate relationship z NordVPN. Kupiłem kiedyś w promocji na 3 lata i chyba nie kupiłbym ponownie… Nie zawsze odtwarza wszystkie filmy na YT (np. F1 nie działa, niezależnie jaki kraj), Netflix działa losowo (raz podłączony do polskiego serwera działa, raz nie działa, raz działa z Niemieckim, raz nie działa), dodatkowo aplikacja się wylogowuje w losowych momentach, zainstalowany na jednym koncie na Maku powoduje takie ustawienia sieci na drugim koncie, ze nie działa…

Generalnie to lekki dramat, żałuje wydanej kasy. Może kiedyś przesiądę się na MullvadVPN, ale boję się, że będzie to samo. Wszystkie te aplikacje wyglądają na jedno kopyto.