VPN do Netflixa

Wąsy, w Was (Wąs, hehe) nadzieja.
Potrzebuję VPNa do Netflixa, ale takiego, żeby w USA mieć polską ofertę (szokujące!). Co więcej, potrzebuję nie dla siebie, ale dla przyjaciółki, która siedzi w Chicago z bardzo chorym dzieckiem, więc musi być:

  • łatwy w obsłudze (przynajmniej na tyle, żebym dała radę jej wytłumaczyć na odległość jak sama nie ogarnie);
  • nie strasznie drogi, bo mnóstwo kasy idzie na leczenie i okolice;
  • działać z Netfliksem (Psi Patrol po polsku jest podobno niezbędny do prawidłowej rehabilitacji);
  • działać na tablecie z androidem.

Pomocy. Dziękuję. Pozdrawiam.

2 polubienia

NordVPN? To chyba najprostsza opcja i najlepsza UXowo.

Malo który VPN działa na Netflix o ile wogóle któryś, oni chyba mają bazę VPNów i nie dają się oszukać. Jakiś czas temu próbowałem i poległem, ale może sie cos zmieniło, nie wiem. Powodzenia.

Wiem, że milion lat temu działało to: https://www.getflix.com.au/
Mają 14 dniowego triala

NordVPN polecam również. Przed chwilą sprawdziłem i działa.

Potwierdzam, Nord działa.

Ostatnio Pure VPN dodał kilka krajów dla których wspiera Netflix’a. Jest wolniejszy i ogólnie gorszy od Norda, ale za to tańszy.

zrób tak:

  • załóż konto netflix w Polsce i podepnij np paypal jako płatność
  • zaloguj się bez VPN do netflix tym kontem i gotowe.

Mieszkam w UK i oglądam Netflix przez Apple TV bez żadnych VPN a Psi patrol jest po polsku :wink:

Ja też oglądam po polsku. Nie chodzi o napisy czy lektora, ale o zawartość, która jest różna w zależności od kraju.

1 polubienie

Ale założony w Polsce ma chyba Polską zawartość bez znaczenia gdzie oglądasz. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu lub zróbmy porównanie kontentu :wink:

Dziękuję drogim Wąsom. Nord to chyba jedyne rozwiązanie w takim razie.
Konto netfliksowe było zakładane w Polsce na długo przed wyjazdem. Jak są w USA to mają dostęp do tamtejszej oferty, która choć bogata, nie zawiera Psiego Patrolu.

To dziwne bo w takim razie ja tez nie powinienem widzieć psiego patrolu a tu jednak jest na tych zasadach

Mylisz się. USA nie jest w Unii Europejskiej - nie ma znaczenia gdzie konto było zakładane.

Czyli po brexicie też stracę pewien kontent na to wychodzi. W takim razie na podstawie czego jest ten kontent dobierany? Miejsca założenia konta, kraju w którym oglądam czy jeszcze czegoś innego?

Kraju w jakim jesteś.

Z tego co pamiętam to biblioteka jaką masz dostępną po zalogowaniu się w Netflixie jest zależna od twojego IP, tak samo jak i opcje językowe (lektor/dubbing/napisy). Ale o ile jeszcze np. w dwóch różnych krajach możesz mieć dostępny dany tytuł, to już niekoniecznie będziesz miał do wyboru te same opcje językowe.

3 polubienia

“Jeśli będziesz w podróży przez dłuższy czas lub wybierzesz się do kraju znajdującego się poza Unią Europejską, dostępne opcje mogą ulec zmianie. W przypadku krajów unijnych przez określony czas zapewniamy Ci dostęp do takiego samego katalogu, jaki znasz ze swojego kraju. Gdy ten okres dobiegnie końca, poinformujemy Cię o tym i zapewnimy Ci dostęp do katalogu kraju, w którym aktualnie przebywasz. Będziemy Cię o wszystkim na bieżąco informować.”

https://help.netflix.com/pl/node/24853

1 polubienie

Jak dobrze pamiętam i nie skorzystaliście jeszcze to Casey Neistat daje 70% off na 3 lata w NordVPN

1 polubienie

Podpowie ktoś czy coś warta jest ta oferta na VPN

VPN

Nic co lifetime nie ma sensu niestety i nie ma dobrej jakości

1 polubienie