👕 Ubrania

Kułwa, gdzie ja zmieszczę tyle głów xD

Po co taki manekin bez twarzy skoro możesz mieć popiersia Lenina :joy:

9 polubień

Jejka zapomniałem o tym temacie, ale jeśli ktoś szuka kozackich koszulek to: https://www.uniqlo.com/us/en/men-supima-cotton-crewneck-short-sleeve-t-shirt-414349.html?dwvar_414349_color=COL69&cgid=men-t-shirts#start=1&cgid=men-t-shirts

Przetestowane i są naprawdę kozackiej jakości w porównaniu do tych sieciówkowych i za stosunkowo niewielki hajs c:

2 polubienia

A jakbyście nie wiedzieli to taki mało znany podcast, chyba YesWas się nazywa też maja fajne koszulki/mieli, ale pewnie kiedyś wrócą XD

5 polubień

Teraz koszulki nie, raczej bluzy na jesień. Co lubicie najbardziej w bluzach? Jakie bluzy najczęściej nosicie? Rozpinane? Z kapturem?

z kapturem “kangurki”. Ogólnie ja jestem fanem ciekawych kroi w bluzach, ale to już też trochę wyższa szkoła. Fajnę są takie boxy oversized, a rozpinane zaciągają mr robotem xDDD

1 polubienie

chociaż jedna rozpinana, w dobrej jakości, mogłaby być fajna w kolekcji :thinking:

Koszulki z Carrefour (TEX) za 15-16 zł są najlepsze. Bawełna dobrej jakości, kolor się nie spiera, wymieniają paletę kolorystyczną w zależności od sezonu (na lato pastelowe kolory, na jesień ciemniejsze, zawsze jest jakiś melanżowy kolor jeden czy dwa). Przestałem nosić inne tshirty, nie widzę sensu wydawania 30-80 zł za zwykły, basicowy tshirt bez napisów.

odnośnie koszulek: Wielki test t-shirtow! Tanie vs drogie - czym się różnią? - YouTube - polecam sam film, jak i kanał, jak i stronę, jak i książki :smiley:

Co do bluz - ideał to szara lub szary melanż, rozpinana, z kapturem, może mieć opcjonalne kieszenie. Bez wielkich napisów i logotypów koniecznie

2 polubienia

Myślę, że 3/4 mojej szafy to ciuchy z Uniqlo. Na codzień zwykle kupuję Uniqlo U (bo lubię ciężką gramaturę), ale kupiłem też kilkanaście Supima Cotton do noszenia “po domu”, “na weekend”, “do ubrania pod coś” i mam z nimi zajebisty problem. W praktycznie każdej po kilku noszeniach/praniach, boczne szwy zaczynają się krzywić, co doprowadza moje OCD do szału. Bardzo lubię jakość tej bawełny ale te szwy są dla mnie nie do przeskoczenia.

2 polubienia

z kapturem “kangurki”, z dużą pojemną kieszenią :smiley:

3 polubienia

Rozpinane z ewentualnym kapturem, to w sumie jedyny rodzaj typowych bluza jakie noszę.

2 polubienia

O, ja nie miałem tego problemu jeszcze, zobaczymy po kolejnych praniach. Chcę właśnie kupić też coś z cięższą gramaturą bo też lubię ten look c:.

1 polubienie

Może czas na sondę :smiley:

Będą kiedyś białe koszulki? Nie kupiłem nic tylko dlatego że nie noszę nic czarnego :frowning:

1 polubienie

Mamy projekt białej koszulki. Chociaż ja bym chyba poszedł w projekt kolorowej (niebieska? zielona? coś pastelowego), ale zobaczymy… Bo to jest takie trochę wróżenie z fusów oraz ciężko jest nam wyestymować popyt. Bo zrobienie takiej koszulki trwa niedługo, projekt i ogarnięcie wszystkiego - dłużej. I tak jak sprzedaliśmy prawie 70 koszulek czarnych co nas super cieszy, tak nie wiemy co będzie dalej. Najbardziej chyba boimy się opcji - robimy sprzedaż, a koszulki idą trzy. Znaczy tak źle nigdy nie będzie, bo ja np. kupiłem sobie sam 5 koszulek (nawet w jednej z nich siedzę), ale wciąż. Więc wracając do pytania - pewno będą, chociaż może prędzej będą nie-czarne niż białe konkretnie. A zanim nowe koszulki - bluza.

5 polubień

TAK

4 polubienia

image

LOWE :heart: :rainbow_puke:

6 polubień

Kardigan z kapturem z utrzymaniem stylu koszulki, ale to by było dobre.

1 polubienie

Kangurki z kapturem, ale jak by była jakaś spoko rozpinana w stylu MR. Robota jak ktoś wspomniał, to też chętnie bym przygarnął <3

Co do ubrań, staram się od dawna wspierać polskie mniej znane brandy jak np. Phenotype gdzie wiem, że produkt w 100% powstaje w kraju (właściciel Paweł sam projektuje i ma szwalnie w której to wszystko jest szyte), Nervous, Hazel21, Intruz (przy tych trzech nie orientowałem się jak wygląda sprawa produkcji ale mimo wszystko krajowe marki więc wspieram biznes). Do tego uwielbiam rzeczy od Picture a to są organiczne produkty, i masa innych marek związanych ze skateboardingiem i snowboardingiem: Dakine (plecaki i kurtki są świetne!, niestety na chwilę obecną ich sklep nie działa w europie już chyba z rok i czekam na powrót), Carhartt, Volcom, Quiksilver (chociaż oni strasznie upadli z jakością produktów), zdarza mi się też ustrzelić coś z Supreme ale kupuję tylko w dropach, nie daje zarobić innym :man_shrugging:

2 polubienia

Bluza Diamante okazała się być za cienka dla mnie. Ogólnie bez szału. Polecam jednak taką bluzę.

https://elade.pl/produkt/zip-hoodie-classic-black/

Nie ma stójki, na której mi badzo zależało ale za to bawełna jest świetna. Gramatura 360 g/m2 więc naprawdę spoko. Skład też spoko (90% bawełny / 10% sztuczne). Polska firma, podobno szyte w Polsce.

1 polubienie

Ja mam taką i mogę szczerze polecić. Gruby, porządny materiał, dobrze wykończony kaptur, miła w dotyku - ma wszystko, czego trzeba.

1 polubienie