🎙️ To są faaajne podcasty

Imponderabiliów też nie słucham już od 9 miesięcy, tabela jest “all time”. Za ten rok wylądowały na 10 miejscu (52h) ale ciut dalej jest YesWas (50h), który ma więcej krótszych odcinków i słucham regularnie…

Ja w sumie słuchałem tylko wywiadów świątecznych z Radkiem Kotarskim.

Tez uważam, ze pan Paciorek jest raczej słabym „przeprowadzaczem wywiadów”. Najbardziej mnie drażni jak zadaje komuś pytanie, a potem przerywa im w pół zdania, bo sam sobie chce udzielić odpowiedzi.

Ja myśle, ze Karol w sekrecie pracuje nad tym, jak tu przeprowadzać wywiady sam ze sobą, bo to było spełnienie jego marzeń xD

5 polubień

Niewiem czy było, ale od siebie mogę polecić Samca Betę, Radio Naukowe, Pierwsza Randka (dość ciekawy pomysł. Spojrzenie mężczyzn na związki i etapy relacji. Autorka pokazuje męską perspektywę i konfrontuje ją z wyobrażeniami kobiet), Atypowe (głownie o kobietach z ADHD ale nie tylko. Są też rozmowy z ekspertami na temat ADHD).

1 polubienie

Ja Paciorka słucham tylko dla jego rozmówców. Z bloggerów wydających książki słucham jedynie Kotarskiego. Prokopa i Stawiszyńskiego biorę w ciemno. Fajnie słuchało się rozmowy ze Smokowskim. Choć ewidentnie nie chciał go docisnąć z pytaniami o wszystkie brudne interesy Matiego.

2 polubienia

Mam podobnie. Kiedys wszystko a teraz tylko bardzo wybrani rozmowcy. Identycznie mam z Żurnalista z ta roznica ze u niego to juz prawie nic nie slucham (musialby rozmawiac z bardzo interesujaca mnie osoba).

Ostatni odcinek przesłuchałem dla Okraszewskiego. Co z tego, że twój rozmówca ma wiedzę i potrafi ją przekazać, jeśli ty nie potrafisz poprowadzić rozmowy. To był tak chaotyczny odcinek, że ciężko było mi się połapać w pewnej chwili we wszystkich wątkach. Po raz kolejny potwierdziło się, że Karol jest dobry do rozmów z blogerami piszącymi książki, ale jak pojawia się jakiś konkretny zawodnik, to wraca na tarczy.

Z drugiej strony świąteczny odcinek Okraszewskiego ze Szczygłem to sztos.

@6ghost9 jest jakiś problem z synchronizacją Pocket Cast i feedu Rosiaka, bo nadal w PC nie wylądował najnowszy odcinek.

2 polubienia

Chyba jest jakiś problem z RSS przejściowy, bo nie trafił na Google Podcasts. Na stronie i na Spoti można posłuchać normalnie, ale tak - problem jest, będę debugował jutro. :wink:

2 polubienia

to jak o Rosiaku, to ja mam pytanie, czemu tam tak bas jest podbity na maksa?
zauwazylem ze czesc podcastow ma strasznie podbity bas, czy to jaksi kurs tak zalecal?

Możecie sprawdzić czy kto je ten je wam działa? Mam problem na Pocket cast od odcinka 19

1 polubienie

1 polubienie

Ok, widzę, że jest problem, wiem jaki ale to wymaga chwilki na poprawę!

Tymczasem w razie co: Telegram: Contact @ktojetenje

Powoli przywracam linki do KJTJ, więc niedługo feed zacznie działać

1 polubienie

Razem z tym odcinkiem o keczupach prawda?
Obraz

8 polubień

Jestem na 18 odcinku ale już przeczuwam jak się ta saga skończy :slight_smile:

Kolejna polecajka od @piotrek69, którą również z czystym sumieniem polecam:

2 polubienia

ten podcast przyjemnie drapie podobne miejsce co klasyk Serial Podcast. wyjątkowo dobre. nie słucham dużo angielskich podcastów i reklamy angielsko-hiszpańskie to dla mnie nowość :sweat_smile: był też jeden krindżowy moment jak się młoda dziennikarka popłakała, to pod nos jej mikrofon, żeby się nagrało. ale to szczegóły, podcast wciąga jak bagno.

2 polubienia

Bo to młoda dziewczyna prosto po studiach a pokazali jej zdjęcia nabrzmiałego od wody ciała dziewczyny w jej wieku po 26 ciosach nożem :wink:

BTW Bear Brook wraca

2 polubienia

wiem kto to, słuchałam tego samego podcastu xd
znaczy ja rozumiem przekaz i jeszcze rozumiem, jak pokazuje się płaczące ofiary tragedii, którym można jakoś pomóc. ale w tym wypadku to miałam wizję, jak Gilbert King podsuwa jej mikrofon pod nos, gdy ona płacze i pociąga nosem i nastaje później niezręczna chwila, gdy muszą zdecydować, kto zetrze jej smarki z gąbki mikrofonu… ten podcast ma zbyt dobrą treść, żeby posuwać się do takich tanich sztuczek.
dosłuchałam do końca i w głowie się nie mieści, że nawet znajdując sprawcę, podważając wersję prokuratora i mając kilka możliwości rewizji sprawy, nic się nie zmieniło. mam nadzieję, że ten podcast coś zmieni. ci prokuratorzy, którzy budują karierę na wyrokach skazujących, w tym niewinnych ludzi, to zło wcielone.

1 polubienie

In The Dark, sezon DRUGI. Rozwali Ci mózg

1 polubienie