🎙️ To są faaajne podcasty

What? Jaki trzeci?

1 polubienie

Drugi :slight_smile: pomyłka.

1 polubienie

Pani mówi tak wolno, że niektóre odcinki słucham na 1,7. :wink: Fajny podcast poruszający kwestię na styku filozofii, etyki i technologii.

1 polubienie

Piękne prześwietlenie życiorysu Santosa.

3 polubienia

xD

Nie słuchałem, ale tez polecę, bo myśle, ze sporo osób tu mogło o Santosie nigdy nie słyszeć, a trzeba.

1 polubienie

Mielismy swojego Tyminskiego :wink:

1 polubienie

Tymiński nie był drag queen. 1:0 dla Santosa

3 polubienia

Zabawne jest to, ze dosłownie dwie godziny temu usłyszałem o tym człowieku po raz pierwszy w życiu w ostatnim odcinku No nie gadaj. Gdybyś napisał to pare godzin wcześniej, to nie wiedziałbym o kim mowa.

1 polubienie

Jeśli miałeś +/- 10 lat w trakcie pierwszych wyborów to wiesz kim on był i pamiętasz czarną aktówkę.

Jak ja miałem dziesięć lat, to prezydentem był już Kwaśniewski :wink:

1 polubienie

Moim pierwszym w ogóle wspomnieniem związanym z polityką jest to:

6 polubień

Gówniarz :smiley:

2 polubienia

Ziomeczku, jako eksperymentalny rocznik 86 przeżyłem w swoich nastoletnich latach więcej, niż Ty do dziś xD Pierwszy rocznik gimnazjum, pierwszy rocznik nowej matury. Panie, jaki to był burdel.

1 polubienie

Czarnobyl

2 polubienia

Tak sobie tłumacz :smiley:

1 polubienie

Myslisz ze oni sie w kolejnych latach czegoś nauczyli? Dalej byl burdel

2 polubienia

Nie wiem jak duży był, ale u mnie przez pierwsze kilka miesięcy w gimnazjum nikt nie wiedział czego ma uczyć, a na maturze właściwie z każdego przedmiotu brakowało rozszerzonych arkuszy, wiec pozdrawiam. Bawiliśmy się wyśmienicie.

Był tez element śmieszny. Jako ze były to matury nowki sztuki, to nie wszyscy rozkminili, ze jest kilka wersji z poprzestawianymi odpowiedziami, wiec domyślacie się jak to się dla niektórych skończyło xD
Chociaż tutaj przyznaje, ze nie znam nikogo kto by tak udupił. Słyszałem tylko ploteczki.

Nie polecam, ale jako ciekawostkę powiem Wam, ze Brady Haran ma nowy podcast o byciu rodzicem. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, ze jedną z jego współprowadzących jest AMANDA KNOX xD

(She did it btw)

2 polubienia

cc: @vantroff