👌 Ten pozytywny temat

Wczoraj podpisany akt, kasa już u właściciela. Teraz tylko czekać na 1 lipca i przenosić się na druga stronę ulicy. Najważniejsze bez kredytu. Obecnie wynajmowane mieszkanie przez 5 lat ze zniszczeń tylko drzwi szafy do wymiany ale to koszt 300 w ikei, nawet malować nie muszę bo przejmuje je kolega i dogadał się z właścicielem ze malować będziemy razem jak on się będzie za 1,5 roku wyprowadzać.

22 polubienia

Apple Maps są zajebiste. To coś pozytywnego, nie?

Chciałbym przybić piątkę osobie, która zadbała o Rockyego.

6 polubień

Niby jestem nad Bałtykiem, ale czuje się jakbym był w kieleckim. :wink:

8 polubień

Wczoraj wróciłem z bardzo udanego urlopu w Istebnej :slight_smile:

Żeby nie dublować wpisów, to kilka spostrzeżeń umieściłem w nitce:

3 polubienia

Długi weekend na łódce na Mazurach. Naprawdę znośna pogoda, dobrze wiało, ale bez szaleństwa. A teraz pyszny obiad ze świeżej ryby, deser i do domu.

7 polubień

A ja tradycyjnie wolne od pracy wykorzystuję jak każdy Prawdziwy Polak[citation needed]


W pozytywnych dlatego, że na tę chwilę przeszacowaliśmy kwotę ocieplenia :slight_smile: (niektóre materiały staniały nawet o 25% w porównaniu do zeszłego roku)

7 polubień

Dopiero co zabukowałem powyższy koncert, a tu się okazało, że w przyszłym roku Hans osobiście odwiedzi Dublin.

Także tak…

3 polubienia

Bardzo ładnie

nie pamiętam czy pisałem, ale bilety na #5fdp na płytę przed sceną ogarnięte a po koncercie z moim Flying Caravans (#fc4life) pakujemy się do Yukona i na Łyżkon 2022 dzida:)
#fuckyeah
#jaramsięjakpochodnia

1 polubienie

Udało się sprzedać naszą aktualną kanapę i lada moment w domu pojawi się nowa (stara tak naprawdę, mam zamiar okraść Andrzeja)

7 polubień

Byłeś na tyle odważny, że sprzedawałeś na OLX ? :slight_smile:

Yup! A jak się okazało, to w ogóle fajnie wyszło - bo kanapa poszła do uchodźców z Ukrainy więc totalnie gitówa.

5 polubień

Za dwa tygodnie koncert Two steps from hell :star_struck:

3 polubienia

Ponieważ brak mi gier które można na upartego skończyć w 20h to wracam do przeszłości

Za 60 zeta to aż żal było nie wziąć

7 polubień

Jak za darmo. Po dwie dyszki za zajebistą grę.

2 polubienia

na razie jest dobrze, pralka dotarła wczoraj po południu.
Nie zapomniałem zdjąć blokad, podłączyłem, ustawiłem, uruchomiłem i działa. Przed nią teraz chrzest bojowy - pranie naszej czwórki z ponad tygodnia + pościeli z weekendowych gości.

2 polubienia

Też w tej cenie kupiłem jakieś 2 lata temu. Czyli w sumie drożej :slight_smile:

Właśnie kończę pierwszą część Tomb Raidera (z 2013) i potem zasadzam się własnie na Assassina. Plan jest, żeby naprzemiennie brać części z jednej i drugiej serii :slight_smile:

1 polubienie

Odebralem nowe okulary i swiat nagle stal sie o wiele wyrazniejszy :disguised_face:

7 polubień

Fajnie patrzeć jak Polska firma podbija świat :rofl:

2 polubienia

Pod koniec zeszlego roku wykupilem PS Now za polowe ceny, dzieki temu mam teraz premium na kolejne 13 miesiecy :slight_smile:

2 polubienia