👌 Ten pozytywny temat

Zakładam, ze Twój wpis i to maja coś ze sobą wspólnego :wink:

4 polubienia

To był naprawdę niesamowity mecz i bardzo się cieszę w imieniu Szwajcarów :slight_smile: Zasłużyli! Szkoda mi trochę Mbape, który jest chyba moim ulubionym obecnie piłkarzem młodego pokolenia, ale mam nadzieje, że zostanie mu wybaczone i będzie się jeszcze wspaniale rozwijał.

1 polubienie

Jejku chciał bym żeby Ci kibice popijali herbatkę zamiast lirtrow piwska, i to w sumie jeszcze przed meczem xD

Ale to pozytywny temat wiec nie narzekam tylko cieszę się bo mi kupon wszedł dzięki tej wygranej :wink:

1 polubienie

Obchodzimy dzisiaj z moją żoną dwudziestą rocznicę ślubu!

27 polubień

WOW gratulacje!!! :muscle: Jak mawia klasyk: ludzie nawet tyle nie żyją! :wink:

2 polubienia

Pewnie nie wiedziałeś, że po 15tu wypuszczają za dobre sprawowanie ? :joy:

7 polubień

Dziękujemy!

1 polubienie

Coooooooooooo?!

2 polubienia

W końcu udało się i mam jedynie nadwagę według BMI! Jeszcze dużo zostało do zrobienia ale idzie w dobrym kierunku :muscle:

20 polubień

Tak trzymać!!!

1 polubienie

Co robiłeś oprócz diety? Miałeś dietetyka?

Tak, byłem u dietetyka. Do tego spacery i ostatnio rower. 16 kg mniej jak na razie. Jeszcze 10-12 w planie jest :wink:

5 polubień

Czyli wciąż jest dla mnie nadzieja :wink:

3 polubienia

Nie wiem gdzie to wrzucić, a ze jest to IMO bardzo pozytywna rzecz, to wrzucam tu:

8 polubień

Mimo tego, że za późno wstałem, spakowałem się w 9 minut, ledwo zdążyłem zrobić i zjeść śniadanie, autobus na dworzec się spóźnił, a portal pasażera podawał zły peron, to zdążyłem na pociąg o 6:15 :sunglasses:

19 polubień

Dwa tygodnie urlopu😎

6 polubień

Dziś po pięciu dniach walki podłączyłem klimatyzator do wifi… To mój prywatny sukces :grinning:

Wiem jak to brzmi ale cieszę się jak małe dziecko.

5 polubień

Truskawki ze śmietaną

'nuf said

9 polubień

Wróciłem z wakacji z rodzinką - cudny czas i skończył się w sam raz :blush:

8 polubień