👌 Ten pozytywny temat

Trudno generalizować na temat miliarda ludzi i nie być posądzonym o uprzedzenia.

A moim wygrywem na dziś jest to, że nic nie wymodliłeś. Pozdrawiam!

3 polubienia

ok będę na wszelki wypadek modlił się o zagładę po Twoim wyjeździe :wink:

1 polubienie

czy na steamie jest promka na Frost Punka?
Jest!

Czy zarwałem przy tym prawie całą nockę i dzisiaj mnie szczypią oczy?
Szczypią.

Czy grałem przy uchylonym oknie i zmarzłem jak we Frost Punku?
Zmarzłem

Czy to oznacza, że się wciągnąłem?
yhm! Dobra to jest gierka.

Ja powinienem mieć zakaz w każde tego typu - Herosy, Cyvki, Factorio, Taycoony. I we frostkunka też. Potem mi się heat mapa odbija na wewnętrznej stronie powiek :smiley:
Musk sformatowany!

8 polubień

Mam podobnie, potrafię tygodniami w nic nie grać, większość gier AAA wydaje mi się tylko ładna, ale nudna, jednak jak mam trochę luzu i jakaś gra “podrapie” mój umysł odpowiednio, to praktycznie przestaję normalnie funkcjonować. W tym roku podrapał mnie Cosmoteer, zniknęły mi 2 weekendy z życia, ale miejsce podrapane tak skutecznie, że od miesiąca nie tknąłem.

To ma nawet swoją nazwę: Tetris effect - Wikipedia

2 polubienia

Po półrocznej przerwie wróciłem do treningów na siłowni. Pierwszy trening był dwa dni temu, a dzisiaj ciało boli przy choćby najmniejszym ruchu.
Zapomniałem już jak cudowny jest to ból :heart_eyes:Zbieram się na kolejny trening.

8 polubień

3 cert od Google zdany! :grin:

15 polubień

:crown:

12 polubień

Legend!

mialem pisac w gorzkich ale finalnie trafia tutaj.
Moje stosunkowo nowe (kupione w listopadzie) Jabry 85T zaczely swirowac. Pudelko bardzo krotko sie ladowalo i do razu bylo zielone. I bylo coraz gorzej. Do tego stopnia ze zaraz po odlaczeniu mrygalo na czerwono. Do tego dolaczyl coraz krotszy czas zycia samych sluchawek, po raz pierwszy uslyszalem komunikat o niskim stanie baterii. Ladowanie roznymi kablami nie pomagalo, i powoli zaczynalem sie godzic z faktem, ze na OLX mimo zapakowanego pudelka trafilem jednak na podrobki.

Wczoraj przypomnialo mi sie ze posiadam na telefonie aplikacje od Jabry, ktora pokazuje stan baterii. Ale okazalo sie ze moj Samsung ja uspil. Taka aplikacja po prostu wcale nie dziala. Po wybudzeniu i aktualizacji aplikacja polaczyla sie ze sluchawkami, i pokazala stan sluchawek 5% pozostalej baterii, pudelko 0%. No to juz czulem jak moj portfel macha w kierunku sluchawek Sony…

Zaczalem grzebac w ustawieniach, cos tam pozmienialem, zaktualizowalem jezyk komunikatow, zmienilem ustawienia przyciskow i stal sie cud. Sluchawki jakby sie zresetowaly, i wszystko wrocilo do normy. Po ladowaniu 100/100, po uzywaniu przez godzine 95/100 czyli wszystko jak trzeba.

Do tej pory nie wiem co sie stalo, ale gdyby ktos mial podobny problem, to powyzsze czynnosci mi pomogly

6 polubień

To, plus moje doświadczenie, niestety źle świadczy o Jabrze.

65T przepracowały ponad 4 lata i poza degradacją baterii - nic.

Nowe Elite 7 Pro musiałem resetować w przeciągu 6 m-cy dwukrotnie bo zaczynały świrować (np. lewa przestawała się łączyć).

3 polubienia

Mam duze Jabra Evolve2 85 i musialem powylaczac spiecie z Teams bo dzialy sie cuda. Odkad to wylaczylem - dziala ok.

1 polubienie

Operacja “Implant zęba” zakończona sukcesem. Portfel boli ale było warto :joy:

9 polubień

Jak bylo? Fajne uczucie wibrowania czaszki?:smiley:

1 polubienie

Bardzo spoko. Żadnego wibrowania, ten dentysta to jakiś magik. W życiu nie byłem u tak delikatnego dentysty.

1 polubienie

Czyli żaden Sadysta?
@DentystaSadysta

9 polubień

Hehehe, ja wlasnie glownie zapamietalem to wibrowanie, ale moze dlatego, ze naczytalem sie duzo o skutkach ubocznych zabiegu i bylem bardzo wystraszony.

3 polubienia

<żart mode ON>Czyli amator jakiś. Wiadomo że leczenie stomatologiczne musi boleć, żebyście się bali i może w końcu nauczyli się dbać o zęby. <żart mode OFF>

14 polubień

Można się do Ciebie umówić? :smiley:

Jasne.

Ale w Luxmedzie terminy na czerwiec. :man_shrugging:

7 polubień

Tylko luxmed? :frowning: