Telewizor z 4k, 55-65" do 3500 PLN

Zobacz LG nano cell jak nie chcesz oled, zwłaszcza fajna jest seria 9x ale ona chyba ponad założony budżet by wyszła.

Przypomniało mi się.
To już 11 lat…

https://i.imgur.com/eVubO_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

5 polubień

Ty się śmiejesz, a mi kiedyś pan senior partner ustawil na tapecie dwóch czarnoskórych kochanków.

W pracy.
Przed spotkaniem.
Ze bardzo ważnym panem z Deutsche Banku.
W sali konferencyjnej.
Z rzutnikiem.
20+ osób gotowych podziwiać moje spreadsheety.

Także tego.
Uratowało mnie to, ze siedział po drugiej stronie szyby i jak zobaczył reakcje wszystkich, to wybuchł takim śmiechem, ze go słyszeli chyba trzy piętra w dół.

Pan partner zarabiający ~$2mln rocznie.
Ten gość z DB okazał się jego najlepszym kumplem ze studiów.
Ale ja tego nie wiedziałem… PRZEZ NASTĘPNE DWA LATA.

8 polubień

Od poziomu $100k rocznie do $1m rocznie ludzie są spiętymi pizdami. Powyżej to już jest luz w dupce.

2 polubienia

To mi przypomniało jak koleżance zrobiłem coś podobnego. Miała spotkanie z naszą prawniczką ale miały usiąść przy biurku tej koleżanki. Ona miała za monitorem taką tablicę i tak były poprzypinane jakieś zdjęcia, pocztówki itp sentymentalne bzdury. Przesunąłem lekko zdjęcia na wysokości wzroku i wsadziłem tam, w widocznym miejscu zdjęcie uśmiechniętego Kim Jong Una.

7 polubień

Odkopuję temat i mam pytanie niezgodne z tytułem. Chciałbym telewizor do xbox series x i chciałem kupić 55 cali, pod dłuższych batalich z narzeczoną która zdążyła zostać już żona zaciagnalem ja do media marktu pokazałem jej OLED i w sumie zaraz kupujemy mieszkanie z dużym salonem pewnie więc chcemy 65 cali. Czy ten model będzie ok? LG OLED65CX3

Tutaj link do mm https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-lg-oled65cx3la Ktoś ma coś do polecenia równie dobre?

Mój brat który pracuje w Dolby przy tych ich standardach twierdzi, że LG CX, C9 i jeszcze tam jakieś to jedyne dobre telewizory :slight_smile:

3 polubienia

Nie wiem jak model ale ogólnie LG ma dla mnie najbardziej intuicyjny system WEB OS i bardzo dobrą obsługę głosową w ojczystym.

2 polubienia

Bierz śmiało, będziesz zachwycony. Telewizor cud, miód, malina. Obraz, system, pilot, sterowanie głosowe - to jest bajka. Pozdrawia szczęśliwy użytkownik C9.

To pytanko, cena 8400 jest spoko? Na allegro widzę za 7100 ale jakoś się boję brać jak tam tanio. Warto poczekać miesiąc na jakieś promki?

Wróć czy cena 7300 na media expert jest ok czy szukać taniej?

1 polubienie

7300 zł za CX 65"? Tak niskiej ceny nigdy nie było. :slight_smile:

1 polubienie

Kiedy jest Black Friday?

27 listopada

Hej, podepnę się pod ten temat, bo mam trochę podobny problem :wink:

Chcę kupić telewizor, ale za bardzo nie znam się na temacie. Budżet do 3k, musi być duży, tak bardziej 60-65 cali, a służyć będzie do Netflixa i docelowo PS5. Wydaje mi się, że przeskok z oglądania na 13-calowym Macbooku i tak będzie ogromny, nawet jest sprzęt nie będzie z najwyższej półki.

Czytałam, że do gier najważniejszy parametr to częstotliwość odświeżania i dobrze żeby była bardziej 120Hz niż 50-60Hz. Serio tak jest? Raczej też nie gram za bardzo w strzelanki, gdzie to chyba miałoby największe znaczenie, ale w sumie nie mam pojęcia, pomóżcie plis.

W sumie też jeszcze jest temat wsparcia AirPlaya. Ja jestem bardzo :appleinc: girl, więc w sumie to mógłby być fajny ficzer, ale w sumie nie wiem na ile to jest ważne, a ostatecznie z czasem można sobie dokupić Apple TV czy coś :woman_shrugging:

Ten RU 65 Samsunga, który kupił Orzech brzmi spoko, ale teraz trochę za bardzo nie jest dostępny, no i cena odrobinkę przekracza ;/

https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-65-ue65ru8002-4k-uhd-smart-tv-9774989788?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YmQ0YzU4OWEtNzdjOS00MWVlLTgwMDctYjc3ZWUzNDNiZWU5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d66c7726-b705-4b9f-9cfb-d0f69a8ae6ed

Jeszcze są!

1 polubienie

Czy kurierzy z allegro oferują dostawę z wniesieniem i zamontowaniem? :sweat_smile:

Ah, nie, to prawda, tego akurat jestem pewien, że nie robią…

Czas odświeżyć temat.

Planuje zmienić TV na 55" i mam pare dylematów. Narzeczona jest bardzo nakręcona na ambilight, a go ma tylko philips i zastanawiam się czy to naprawdę takie dobre jest? Z tego co kojarzę to nie można wpiąć do HK ich TV oraz nie mają AirPlay. Czy współpracują jakoś z mostkiem Hue? Mi się marzy, że jak włączę scenę np “TV Netflix” to światła przygasają, biorę pauzę i od razu rozjaśniają się (widziałem na Reddit i stwierdziłem że to będzie taki “must have” przy następnym tv)
Jako, że Wąsy się znają to liczę na jakieś propozycje TV do 3000 zł jak będzie jakaś mega różnica to mogę dorzucić te 15-20% jak będzie warto.

PS. Salon ma duże okno od strony południowej i z tego co czytałem to musi mieć minimum 400 nitów dla lepszej satysfakcji oglądania w dzień.

ambi robi robotę mam ichniego oleda 65 i to podświetlenie robi:)

Ja tak tęsknię za Ambilightem, że chyba czas na wymianę TV.

1 polubienie