Survivor 🔥

On leży na dwóch takich szafkach z IKEŁY, może 1.2/1.5 m nad ziemią? Ja leżałem w fotelu, ale rozumiem, lepiej zaszkalować, a potem odszkalować. Sam tak bym zrobił

Znaczy Paweł, ja nie odmawiam Ci prawa do szczęścia z takim telewizorem ale dolną krawędź ekranu powinien być tak 65-70cm nad podloga. Nie półtora metra :grin:
Chciałbym swoją drogą zobaczyć jak Twoja głowa jest na wysokości przecięcia się przekątnych tego tv jeśli stoi on 1.20-1.50 nad ziemią. Czyli wychodzi na to, że na siedząco jesteś wyższy ode mnie na stająco :grin:

Ale ja Ci nie będę mówił jak żyć. W końcu ktoś kupuje bilety w pierwszym rzędzie w kinie… :wink:

Tak na moje oko telewizor powinien stać na środkowej półce.

1 polubienie

Jak w ogóle wchodzi ten wspaniały sezon?

Dopiero pierwszy odcinek był obejrzany i był wyboren! Dziś idziemy dalej w tę przygodę.

1 polubienie

A udało się Wam uniknąć spojlerów? Nie wiecie kto wygra i tak dalej?

Mamy 0 pojęcia, więc jest wybornie

2 polubienia

Wybornie indeed

Charlie król w tym tygodniu.

Survivor Forty-Several i to. To mnie rozbawiło dużo bardziej, niż powinno.

IMG_4128

1 polubienie

Właśnie skończyliśmy oglądać, bardzo to był fajny i przyjemny odcinek. Podobuje się mnie.

1 polubienie

A jak AU idzie?

Chyba czwarty albo piąty odcinek. Bardzo dobry to jest sezon. Bardzo. Dużo lepszy niż ostatnie USA.

1 polubienie

Jeden z najlepszych AU. Ciśnijcie mocniej ;*

1 polubienie

https://parade.com/tv/survivor-season-50-jeff-probst-returning-players

1 polubienie

To mi się podoba! Kiedy wychodzi i czy są już jakieś leaki?

Jesień 2025. Jeszcze nie ma.

1 polubienie

Olewka, że nie na temat.

KOCHAM AVATAR.

1 polubienie

Cholera a właśnie miałem zmieniać

Zmienisz i masz wpierdol.

1 polubienie

Dobra, wróciliśmy po przerwie spowodowanej życiem trudnym, oglądamy. Odcinek 8, w poprzednim V. Co tu się odpierdala, to jest niesamowity sezon.

2 polubienia

boże jak wolno. Ruchy tam.