Survivor 🔥

Spadł. Ale walcze bo w sumie powód z dupy. Zobaczymy mam mieć odpowiedź w dwa dni.

2 polubienia

Jak coś to do końca sezonu tu lądują odcinki w HD z napisami do pobrania.

4 polubienia

Jest jakaś szansa na wrzucenie tego na yt jako niepubliczne czy prywatne?

Dziękuję ci bardzo w ogóle za ten kanał

Szczerze? Nie chce mi się. YouTube nie zamknął konta przez copyright strike’i z Endemola, tylko wymyślili sobie jakiś durny powód, że łamałem regulamin przez upublicznianie scamu i spamu.

A na pytanie co konkretnie i że to chyba pomyłka dostałem odpowiedź z automatu sorry mordo nie i chuj.

Więc zwyczajnie mi się nie chce. Dziękuję sobie tylko, że robiłem to na jakimś smurfowym koncie na gmailu.

A co do Twojego pytania: sprawdzanie roszczeń autorskich odbywa się na etapie uploadu, a nie publikacji, więc ustawienie filmu jako unlisted w żaden sposób nie omija copyrightów.

Poza tym ja ten kanał założyłem dla znajomych, a tu nagle rąbnął milion wyświetleń, z czego większość ludzi to ściek. Przepraszam za brzydkie słowa ale dokładnie tacy byli. Głównie Amerykanie i Filipińczycy. Tak mniej więcej pięć razy dziennie miałem ochotę sam ten kanał zamknąć jak dostawałem jakieś powiadomienie od roszczeniowych i bezczelnych głupich fiutków, którzy mnie z wykrzyknikami pytali i poganiali gdzie jest nowy odcinek (albo jeszcze lepiej: dlaczego go nie ma i że to skandal i że ktoś już nigdy nie będzie oglądał nic na YouTube :grin:) kiedy ów odcinek był jeszcze na żywo w TV. Albo z mordą jak odcinek był gdzieś zablokowany przez copyrighty.

Nie warto się starać, bo ludzie to śmiecie. Ha tfu.

Te linki (nie Wam oczywiście) i tak udostępniam wbrew sobie.

IMG_3570

5 polubień

Proszę nie przestawaj tylko, te linki to mistrzostwo. Jak masz coś do innych sezonów lub w przyszłości będziesz miał to chętnie przygarnę.

Zwłaszcza napisy robią robotę, bo często tego brakuje w innych dystrybucjach.

Czekam na finał, chociaż liczyłem na trochę inny skład final 3

1 polubienie

To był jeden z moich ulubionych sezonów. Strasznie chaotyczny, ale jakże wspaniały. Więcej na razie nie napiszę, bo pewnie nikt poza mną jeszcze nie widział.
Ale to było dobre.

2 polubienia

Bardzo bardzo dobry sezon. AU pokazuje że nawet z nowymi graczami da się stworzyć dobry sezon, ja osobiście wolę sezony z powracającymi graczami. Uczeń przerósł mistrza :slight_smile:

Na szczęście jeszcze przede mną dwa wcześniejsze sezony AU.

1 polubienie

Oj to u mnie zupełnie inaczej. Rzygam już powracającymi graczami w AU. Za dużo, za często. Ja potrzebuje jeszcze ze 2-3 sezony nowych graczy, zanim będę mógł zaakceptować kogoś, kogo już widziałem :grin:

2 polubienia

Jak będą to takie sezony z nowymi graczami to yes, please

2 polubienia

Tylko dalej te nieszczęsne twisty. Na szczęście już mniej, ale zwycięzca byłby inny, gdyby nie to “głosują tylko trzy osoby”. Tego trzeba się pozbyć i będzie idealnie.
No i wspaniale, że mamy znowu Final 2. Jak mi tego brakowało.

Lub przynajmniej niech te twisty będą zakomunikowane, typu scroll przed walką o immunitet który będzie czytany podczas tribala. Tak żeby to było wiadomo że jest świadome, a nie czasami ma się wrażenie że to jest reżyserowane na żywo pod tezę lub pod konkretną osobę.

2 polubienia

Czy przypadkiem nie masz takiego linka do sezonu 46 z napisami?

Lub ktoś może ma coś innego?

Do tej pory korzystam z jakiejś grupy na telegramie ale tam jest bez napisów

Niestety nie.

Świetny to był sezon!

Na us nie mam ochoty patrzeć ten nowy a Australia na bieżąco. :saluting_face:

Niestety u mnie jest podobnie. Jesienne sezony US oglądam z wypiekami na twarzy, ale wiosenne tylko mnie denerwują, bo jestem na świeżo po australijskim.

A tak w ogóle, to;

IMG_3753

3 polubienia

Znudził nas US (w sensie dalej oglądamy ale eh…). Odpaliliśmy właśnie AUS.

3 polubienia

Troszkę muszę Wam go popsuć. Dowiedziałem się tego niedawno i czekalem na dobrą okazję, żeby popsuć komuś innemu.

Otóż: australijski survivor nagrywa w finale reakcje na wygraną każdego finalisty. Do momentu premiery finału w tv uczestnicy (w teorii, bo wiadomo że ze sobą rozmawiają) nie wiedzą kto wygrał. To
Ma niby chronić przed leakami i spojlerami.

Głosy Jonathan czyta do pustego tribala tylko do kamery.

Więc jak będziecie oglądać finał, to pamiętajcie: to są sztuczne, udawane emocje.

Nienawidzę ich za to. Kocham za wszystko inne, ale za to nienawidzę.

Also: FFS orzech, r/TVTooHigh

1 polubienie

Also also: The Invisible Hand :heart:

Nie, ja leżę nisko akurat teraz i z takiej perspektywy, jak się siedzi na kanapie to głowa idealnie w środku obrazu bardzo przyjemnie

Oraz popsułeś, sam nie wiem czy żonie powiedzieć

1 polubienie

Mam nadzieję. Ale nie wygląda. Zawieszam bojkot ale niechętnie.

Nie mów. Poczekaj aż nadrobi wszystkie australijskie zaległości najpierw :grin: