Survivor 🔥

jakby ktos do Australii napisow tez szukal jak ja, to sa tutaj: Australian Survivor Subtitles | My-Subs.co

2 polubienia

Tu też zawsze są napisy. Wiem to z pierwszej ręki :wink:

youtube.com/@castaways-down-under

1 polubienie

A jak potrzebujesz sam plik to pisz. Ja je zawsze pobieram od razu z 10play.

O super, dziekuje pieknie, nie bedzie trzeba torrentami scaigac!

S11e08 AU Survivor piękny, super emocje :fire:

1 polubienie

Ja właśnie skończyłem 9ty odcinek.
Wszedłem tylko po to żeby napisać, że są takie momenty, że po prostu chce się powiedzieć ‘Kocham Survivora’.

1 polubienie

Ja też go bardzo kocham i ten sezon jest wspaniały.
Jestem miło zaskoczony jak bardzo tam się świeżaczki wyżynają. Dawać wincyj.

Mam tylko nadzieję, że Channel 10 wyciągnie z tego jakieś wnioski i nie przywali znowu jakiegoś sezonu second chance za rok. A że to według ich matematyki będzie dziesiąty, to wszystko jest możliwe.

Ja też :point_down:t2:

2 polubienia

Czy Kel jest najgorszym graczem w historii? Wydaje mi się, że będzie napewno blisko topki. Wtf?!

Szkoda mi o tym graczu pisać :joy:

1 polubienie

Jeśli nie zrobi kariery w Survivorze, to przynajmniej nie zrobi kariery muzycznej.

Ja jednak uważam, że Jessica była o wiele gorsza. Kompletne zero self-awareness.

A najbardziej mnie denerwuje Val. Coś jej się chyba w dupie poprzewracało. Raz, że zachowuje się jakby miała jakąś władzę a nie była przydupasem Kirby, a dwa, że jest tak okropnie nieprzyjemna dla Ferasa, który kompletnie jej niczego nie zrobił.

Dla mnie Val to taka reversed Emily z 45. Zaczęła super, a z odcinka na odcinek coraz bardziej okropna się robi.

A proposal Kel, to ja jeszcze mam taką trochę incelową uwagę.
Strasznie nie lubię, jak ktoś tak mówi, no ale tutaj muszę.
Gdyby to Garrick walił takie teksty do powiedzmy Val, jak Kels waliła do Aleksa, to by była drama na pół Internetu.
Nie podobało mi się to bardzo.
Jej bikini też mi się nie podobało. Wolałbym takie, co więcej zasłania. Przepraszam.

Mój komentarz do odcinka 13-go: :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth:
Szerzej jak ktoś poza mną obejrzy.

Ech, wracam do domu w środę, wtedy będę nadrabiał. W sumie na lot już mogę pobrać odcinki. Szybciej będę podzielał wkurwienie :wink:

Nadrobiłem i już wszystko rozumiem.

Co ten Scott? Najpierw namieszał, a potem odszedł?! To jak namieszał to było coś czego bym się po Kelli spodziewał…

Za to Feras odcinek później - złoto!

Cały czas też mnie śmieszą te wszystkie ujęcia zamyślonej Caroline, gdzie wygląda jak Imperator Palpatine

1 polubienie

Dla mnie to jest nieakceptowalne. Ja chce być quitterem, to spoko. Ma prawo niezależnie od powodu.

Ale on ponoć mówił producentom na miejscu od kilku dni, że chce to zrobić. Dlatego nie kupuje argumentu, że jak mieszał to nie wiedział, że za kilka godzin go nie będzie.

Jak ktoś decyduje się opuścić grę to japa tam, a nie takie rzeczy.

Za Caroline mam taki problem, że strasznie, koszmarnie mnie denerwuje i życzę jej w grze jak najgorzej, ale pod względem gry nie można się do niczego przyczepić. Powiedziałbym nawet, że jest dla takiego Marka aż za bardzo litościwa.
I tak. Ona wygląda bardzo jak imperator. A jeszcze bardziej chyba mi przypomina księcia Filipa z tego słynnego zdjęcia w samochodzie :grin:

2 polubienia

Każdy odcinek lepszy od poprzedniego

To jest tak chaotyczny sezon, że matko boska.
Wśród pozostałych osób nie ma ani jednej pary, która głosowałaby na każdym tribalu tak samo :grin:

Jest cudownie. Ale to chyba raczej kategoria rozrywka, niż super survivor gameplay.

A dziś też było grubiutko.

2 polubienia

Piękny sezon

Australia > Ameryka
JLP > Probst

W tym sezonie jedynie aukcja mi jakoś nie siadła i nowy format w amerykańskiej wersji lepiej mi się podobał. Chociaż zdobyta przewaga i to jak się rozwinęło odbiło z nawiązką.

Ray przeszedł doskonale od hate to love

Czekam z niecierpliwością na starcie tytanów (Feras i Kirby)

1 polubienie

No aukcja chyba została skrócona w montażu. Coś tam poszło słabo, ale trudno się mówi.

Kanal spadł z rowerka? Jest jakiś zamiennik?

Edit:
Dobra chyba mam https://youtube.com/@Survivor-yg9br?si=4ChMANxcX3IdSHR4

1 polubienie