Survivor 🔥

42 powstał bez feedbacku po 41, bo kręcili je jeden po drugim zanim 41 trafił na antenę. Wiec zmiany głupich rzeczy dopiero w następnym sezonie.

1 polubienie

Prawda. 41 jeszcze jakoś się oglądało, bo to było nowe i nie miałem pełnej opinii na temat twistów. Ale w 42 już wiem, że meh i nie czuję ich. Szkoda, że nie ma nomanych idoli.

1 polubienie

Ale to właśnie jest super zagranie, że oni nie zmarnowali tego idola. Nie ma sensu probowac we dwójkę się dostać do F3, bo to nierealistyczne.
A tak, to mark ma dwa idole i jeszcze szanse wygrać jakieś immunity challenge. Sam by raczej dużo tych szans nie miała patrząc na jej dotychczasowy performance w challengach.
Poza tym gdyby teraz go użyli, to musieliby tez użyć drugiego na następnym tc.

To był jeden z lepszych sezonów australijskiego. Mniam mniam.

Ostatni odcinek dostępny. Dobranoc państwu.

1 polubienie

A co sądzimy o 42? Oprócz oczywiście wszechobecnego brandzlowania się tym, że cast nie jest w 99% biały?

Może być, ale nic więcej. Ostatnie dwa dobre sezony survivora to 38 i 40. Nie podoba mi się ta nowa formuła generalnie, ale i tak jest dużo lepiej, niż 41.
Naprawdę Cię zachęcam do tego au. Bardzo satysfakcjonujący sezon.

1 polubienie

My w przerwach od 42 oglądamy teraz 23, żeby sobie tak powoli iść do góry (bo czekają nas fajne sezony, chociaż nie wiem czy chce mi się męczyć Paulinę wszystkimi).

Przy okazji - mam zamiar ominąć parę sezonów, poniżej te, których nie będę Paulinie proponował, czy mam rację czy nie za bardzo?

Dropujemy:

  • One World,
  • San Juan Del Sur,
  • Millenialsi(?),
  • Kaoh Rong (ten z Michele Fitzgerald)
  • Heroes vs Healers vs Hustlers,
  • Ghost Island,

Millenialsow nie wolno. Adama to Ty szanuj.

No ja wiem, ale czy to był aż tak dobry sezon? Oraz - któryś jeszcze, który mam w watchliscie - byś wyrzucił?

Z nowszych od 23 obejrzałbym:
26, 27, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40.

Ale przyznaje, ze części pozostałych to nie pamietam, poza tym, czy byłem zadowolony ze zwycięzcy, wiec mogłem coś pominąć.

1 polubienie

Podoba mi się ten 42 sezon. There, I said it. No kurde dobrze się bawiłem przy tym ostatnim odcinku i lubię ten twist z klepsydrą (chociaż nie chcę, żeby wrócił, bo teraz ludzie już będą inaczej postępować)

1 polubienie

Ja tego twistu nienawidzę xD
Ale to, co zrobił w tym odcinku Omar, to jest mistrzostwo świata :exploding_head:

Czesc,

Przeczytalem wszystkie watki tematu. Widze, ze sa tu prawdziwi fani tego programu. Szacun, ze tak rozkreciliscie ten watek i zaraziliście inne osoby do ogladania.
Oglądałem Survivor jak jeszcze lecial na biezaco w telewizji. Gdy na odcinek czekalo sie tydzien. Bylem tym strasznie zajarany. Pozniej zostawilem ten temat, az do dzisiaj gdy zobaczylem w TV 2 odcinki sezonu 33. I wspomnienia wrocily .
Podrzucicie jakis namiar gdzie moglbym obejrzec ? Ale potrzebowalbym z napisami :smirk:

2 polubienia

Z polskimi to raczej zapomnij. Angielskie już prościej.
Amazon Prime Video (VPN na USA) - sezony 1, 28, 29, 30
Netflix (również USA) - sezony 16 i 37

Jeśli bardzo zależy Ci na napisach to możesz sobie wykupić subskrypcje paramount+ (Również bez VPN sie nie obędzie) i masz wszystkie sezony z napisami albo pozostaje Ci odwiedzić zatokę + opensubtitles i mieć nadzieje, ze je tam znajdziesz.

Ale generalnie to na „pirackim rynku” raczej ciężko o dobre napisy do reality showów, bo mało komu się chce robić sync jak oni tam wypluwają słowa jak z M416. I mówię tu o angielskich. Z polskimi to smuteczek.

Możesz jeszcze spróbować zapytać na forum survivorpolska.pl, ale ja się od tamtego miejsca odbiłem i nie planuje więcej zaglądać.

Dzieki.
Bylem nawet na tym forum dzisiaj. I tam temat survivoru jest ciagle zywy. Oglądają chyba na biezaco. aktualnie trwa sezon 42?

Tak. My tez oglądamy na bieżąco, tylko nie czujemy potrzeby pisania rozprawek na 1000 słów po każdym odcinku :wink:

Hehe. I gdzie mozna to obejrzec bedac w Polsce?

Jeśli chcesz płacić, to Paramount+ z VPNem.
Jeśli nie chcesz, to torrenty albo jakaś strona z pirackimi serialami.

Ale te biezace odcinki gdzie ogladacie?

A Wy juz nie udostepniacie tych starszych sezonow? Chyba trochę się spoznilem bo jakis czas temu tu byla dobra zabawa