Survivor 🔥

https://survivorshow.com/

AuS7:BvW

:closed_lock_with_key: QnStyQn

ep1
Część 1
Część 2

ep2
Część 1
Część 2

ep3
Część 1
Część 2

ep4
Część 1
Część 2

ep5
Część 1
Część 2

ep6
Część 1
Część 2

ep7
Część 1
Część 2

ep8
Cały

ep9
Część 1
Część 2

ep10
Część 1
Część 2

ep11
Cały

ep12
Część 1
Część 2

ep13
Część 1
Część 2

ep14
Cały

4 polubienia

Tak w ogóle to so far to jest bardzo solidny sezon.

2 polubienia

Kurczę, chociaż drażnią w australijskim te twisty manipulującego grą (które póki co nie są jakieś straszne i nie ma ich za dużo), to ten super długi sezon to jest coś pięknego. Chyba żaden US sezon nie pokazał tak szczegółowo, jak pracuje Sandra i muszę przyznać, ze trochę mózg rozjebany. No kurde, taki szacun, ze ja pierdziu.
Tak, jak wynudził mnie ostatni US, tak ten sezon jest naprawdę mniam mniam i naprawdę polecam, bo wiem, ze nikt poza mną chyba nie ogląda.

1 polubienie

My robimy krótką przerwę po tournee do sezonu 20, ale ja pobieram co wrzucasz i wrzucam do Plexa, bo jednak będziemy na stuwe oglądać.

Ja póki co nie mam czasu oglądać. Całość czeka na po urlopie. Aż mi smutno. :frowning:

1 polubienie

Po dziesięciu odcinkach dalej bawię się świetnie. Przepaść w stosunku do ostatniego amerykańskiego. Swoją droga to nie rozumiem, czemu nie mogą w Paramount+ puścić us w wersji rozszerzonej.

ep15
Część 1
Część 2

ep16
Cały

ep17
Część 1 (audio desync)
Część 2
Cały (nie DM, ale audio ok)

ep18
Część 1
Część 2

ep19
Część 1
Część 2

ep20
Cały

ep21
Cały
Część 1 DM
Część 2 DM

ep22
Cały
Cały DM

ep23
Cały

ep24 - Finał
Cały

2 polubienia

Zrzut ekranu 2022-03-10 o 10.05.17
W tak zwanym międzyczasie - zaczynamy… S42.

Będzie na Telegramie lub linki jak od Piotera? :slight_smile:

To akurat jest wyszukiwalne na takiej jednej zatoce po wpisaniu Survivor S42E01 więc można tam braść

1 polubienie

Dailymotion nie da rady, bo CBS jest dużo bardziej waleczne w kwestii usuwania.

S42US

Ep1

1 polubienie

Wyjątkowo w porządku jak na ostatnie sezony US. Poprzedni mnie strasznie wymęczył już po paru minutach, a tu bawiłem się dobrze.

Poprzedni miał parę fajnych momentów, ale no jestem dobrej myśli, że ten będzie dobry. Chociaż chciałbym sezon USA taki jak był 38…

Mnie wymęczyło to gadanie jakie to wszystko nowe, jakie równościowe, jacy uczestnicy zdywersyfikowani.
Jak chcecie zrobić tak, żeby Survivor wyglądał tak jak Ameryka, a nie jak 6/1/21 na Kapitolu, to to zróbcie i się tego trzymajcie, ale brandzlowac się jacy to Wy jesteście (po ponad dwudziestu latach kurła wreszcie) wspaniali, to ile można. A tam jeb w każdym odcinku fanfary i konfetti.
Poza tym strasznie mnie denerwował Ricard. Ricard to dla mnie taki gościu, co nakrzyczy na weganina za kupienie dziecku nieweganskiego loda. Ha tfu na niego.

Oh, tak, to mnie strasznie wkurwiało. Gratulacje, że jesteście niezacofani? Super? Brawo Jeff?

Shadenfreude mi się uruchamiało i sobie wtedy fajnie oglądałem. Tak samo ta, którą wykopał, ta pastorka. Też miałem shadenfreude i sobie oglądałem. Ale dawno nie czułem ogromnej sympatii do graczy.

1 polubienie

Nadrabiamy Australie, 10 odcinek dzisiaj i ogląda się super :blush: pełno fajnych postaci :+1:

1 polubienie

To jest naprawdę dobry sezon au.

po mergu sie zjebala gra, strasznie zachowawczo graja, wiedza o power couple z dwoma idolami a oni czekaja i czekaja nie wiadomo na co! Wiekszos nie gra, tylko probuje przetrwac…

42 sezon, drugi odcinek, meh. Oglądamy, bo to survivor, ale te twisty z tym idolem mnie tbh nie bawią jednak