Survivor 🔥

Jakby ktoś się zastanawiał, od którego miejsca sięgać po SA, to jest to sezon 6 albo 8 :wink:

2 polubienia

Cara & George <3

Ja póki co odpoczywam. Ten sezon mimo dużej ilości fajnych graczy mnie strasznie zmęczył twistami.

Jestem za to ciekaw nowego Us, mniej dni ale mniej nagród, jedzenia, fajnie wyglądająca różnorodna ekipa i Jeff zapowiadający, ze będzie ciekawie. Nie powiem, trochę się jaram.

Survivor obejrzany już? Wleciał dziś pierwszy odcinek :slight_smile:

Od 3 dni proszę mojego konkubenta, żeby się dowiedział z forum (btw. gdyby nie yeswas to byśmy nie przepadli z Survivor) skąd wziąć sezony <39 najnowsze obejrzane na Viaplay. No wiec nauczona życiem (inaczej czekałabym pół roku) musiałam ukraść iPada i napisać sama. Wąsy drogie proszę o pomoc. Pozdrawiam ja, Konkubina. :smiley:

3 polubienia

Wszystkie są na Telegramie, więc na tym etapie to zachęcam do podawania numerków i wtedy będziemy wysyłać telegramowskie linki

Oglądał ktoś 41? Dziś w nocy był finał (właśnie mi się pobiera finałowy odcinek) i mocno jestem ciekawy kto wygra. Sam trzymam kciuki za Ricardo i Xandera, a bardzo bym nie chciał, żeby to Erika/Heather wygrała - bo moim zdaniem nie miały zupełnie gry. A Deshawn za dużo mieszał i nie oglądało mi się go jakoś interesująco.

Jak sytuacja u innych oglądaczy?

Strasznie mnie zawiódł ten sezon.
Fajnie, ze wreszcie obsada wyglada tak, jak Ameryka, a nie jak biura executivów CBS, ale na tym widzę koniec pozytywów. Dla mnie to jednak za dużo tych dziwacznych twistow, a z ta klepsydra to chyba komuś się sufit na łeb zwalił. Nie siadło mi. Nie ma tragedii, jak 39, ale chyba jestem tym boomerem, co chciałby powrotu starego survivora.

Oglądamy jednocześnie drogę do sezonu 20, jesteśmy na 16 (zostało 18, 19 i 20!) i poziom gry jest zupełnie inny. To się dużo lepiej ogląda. Natomiast mnie się te twisty podobały. A może nie tyle podobały, co było takie “oh, okej, dobra, sytuacja się zmieniła”. Chociaż nie jestem super fanem 41, to fajnie się to mimo wszystko oglądało. Chociaż Paulina twierdzi (słusznie), że 37 i 38 były tysiąc razy lepsze.

1 polubienie

Obejrzane: meh. Nie jestem usatysfakcjonowany.

1 polubienie

Wlasnie ja tez na początku nie byłem, ale jak tak sobie nad tym dłużej podumalem to nikt inny nie mógł w sumie wygrać. Xander to faktycznie nie do końca ogarnia co się dzieje. Taki trochę lepszy Fabio. A deshawn porobił sobie za dużo wrogów i czego by nie powiedział na ftc to był w dupie.
W sensie wiadomix, ze Ricard był najlepszym graczem, ale on mnie tak drażnił, ze w sumie to zgodnie z moim polskim, a wbrew survivorowemu sercu cieszę się, ze mu nie wyszło.

3 polubienia

Szkoda Xandera, dla mnie jest zwycięzcą i z innym jury pewnie by wygral: https://tvtime.com/r/25duh

Nie dogadamy się :stuck_out_tongue:

Może to przez edit? Bo widzę dużo komentarzy, jak to Erika zawsze była po dobrej stronie, jak to Shan wszystko odgadła wcześniej i dlatego odpadła, bo Erika jest takim demonem… Ale… Mnie się wydaje, że to jest raczej goatowe, bo to Xander robił akcje. Ruchy. Gdzieś tam z tym social awarness też mimo wszystko musiał się poruszać. Ale chyba zgubiły go te teksty o tym, że sprawdzał jak jury reaguje i przez to nie dostał głosu. Szkoda, naprawdę szkoda.

Sam odpadłem od tego sezonu bardzo szybko, chyba sobie totalnie daruje Amerykańskiego survivora na jakiś czas, totalnie się mijają moje oczekiwania i oczekiwania producentów widocznie, bo ani edit ani twisty mnie nie bawią.

Australia za to ma chociaż ciekawy edit, RPA ma wszystko.

Póki co jaram się jak szalony australijskim blood vs Water. Jakoś spodziewam się, ze „zagłosowała na matkę” może być standardem. A przy okazji kolejna lekcja pokory dla amerykańskiego gracza, który zjawi się w Australii może być niezła (pokładam nadzieje, ze córka Sandry wykopie ja z programu :wink:).

Z Pauliną właśnie zaczęliśmy HvV. W ciągu 4 dni obejrzeliśmy cały sezon 19 z Russelem. Ale chyba po HvV zrobimy przerwę na Australię.

Nadal czeka nas piękna przygoda - powracający Ozzy, Blood vs Water amerykański, Fans & Favourites, Second Chance i tak dalej.

Ale po HvV po prostu australijskie winners vs contenders z Harrym i Davem no to jest mistrz przecież

Moj problem z Australijskim to jest ta bezczelna manipulacja wynikiem. Oglądam, bo lubię, ale strasznie z przymróżeniem oka. To, jak niby randomowo Hailey poleciała na redemption island to mnie wkurza do dziś.
Na chwile obecna SA nie ma sobie równych. Ostatni sezon to była naprawdę bajka jak stary dobry US.
W ogóle to Paramount+ ma teraz australijskiego i południowoafrykańskiego, wiec - chociaż wątpię - to liczę na to, ze będzie BvW pojawiało się na bieżąco.
Życie byłoby tak piękne, gdybym mógł oglądać vpnujac się 300km, a nie 11800 xD

Paramount ponoć chce mocno z serwisem wejść do Europy. Mam nadzieje, ze jak wszyscy zacznie od Uk i cały survivor będzie w pierwszej fali dodanych programów.

A jeśli chodzi o Twisty i dziwne numery - dalej wole nowe aus za casting i edit od nowego USA. Sam w sumie nie wiem dlaczego ale strasznie mi ten nowy sezon nie siadł.

1 polubienie

Tez trzymam kciuki, bo P+ ma 1883 i Mayora of Kingstown. O ile Mayor of Kingstown jest po prostu superturbozajebistą napierdzielanką, to 1883 to naprawdę jest kolejny sheridanowski majstersztyk. Ostatni odcinek wchodzi mocno.

1 polubienie

Cześć, jeśli jest taka możliwość poproszę o taki link :smiley: Jako dziecko oglądałem show a później poza (viaplay) nie mogłem nigdzie znaleźć. Będę bardzo wdzięczny jeśli podzielicie się dostępem! Dzięki! Numer: +48783031680