Survivor 🔥

Na viaplay też są jakieś sezony teraz.

A najnowszy US to zatoka, a australijski wyżej w postach masz linki.

O właśnie. Sezony 1,6,7,8,10,13,16,20,22,25,26,27,28,29,31,33,34,37,39,40 są do obejrzenia za darmo na 10play.com.au
Musisz tylko bezpłatnie konto założyć i VPN na Australię.

2 polubienia

Muszę przyznać całkiem zaskoczony, ze to jest jeden z najlepszych castów w Survivorze, a sezon jako taki jest naprawdę bardzo dobry. W porównaniu z wkurzającym mnie castem S41 to jest przepaść. Oglądam z wypiekami na twarzy, a za tydzień TRZYGODZINNE combo finał + reunion.

1 polubienie

Oglądam sobie Curb Your Enthusiasm i jeśli ktoś nie widział, to polecam s04e09 - The Survivor.
Gościnnie wystąpił tam Colby Donaldson, więc może to być gratką dla ultrasów.

2 polubienia

Nie ukrywam, że mamy to samo. Nie możemy doczekać się kolejnych odcinków i szkoda, że już finał. Ostatni raz tak dobrze się bawiłem chyba przy 37/38.

1 polubienie

Nie zapominajmy o 40. To jednak był wypas.

42 - 9/10. Top 10 na bank.

1 polubienie

Dziś mam Survivor party z Pauliną. Przekąski, jedzonko, pizza, drinki, all the fixins. Pobrałem w FULL HD, 5.1. Będziemy delektować się każdą minutą.

2 polubienia

Bardzo satysfakcjonujący sezon. Ależ się cholera dobrze bawiliśmy!

1 polubienie

Ogólnie to jakoś strasznie mnie ta nowa formuła nie boli jednak. Denerwowały mnie tylko te głupie frazy do wypowiedzenia i nie jestem jeszcze przekonany co do shot in the dark. To pierwsze na szczęście na bank nie powróci w identycznej formie.

Tak czy siak, to tylko pokazuje jak dużo zależy od castingu. 41 to dla mnie była kupa, a 42 to miłość.

1 polubienie

Paramount+ w Uk nie ma survivora, a przy próbie vpna do USA daje mi znać, ze nie mam licencji do oglądania niczego poza granicami Uk. Niech spierdalaja więc.

Szkoda, ale P+ ma dużo świetnych rzeczy poza survivorem.

Ja to rozumiem, i pewnie kiedyś wrócę. Teraz po prostu nie mam czasu na jeszcze więcej seriali. :blush: survivor jako coś co mógłbym odpalić sobie w tle to był dla mnie selling point w tym momencie.

1 polubienie

Chce ktoś oglądać nowy sezon RPA?

Ja bym nawet, ale następne trzy tygodnie to sprint intensywny niestety…

Jeśli ktoś cos, to ja linka zostawie.:wink:

1 polubienie

Czy ktos wie gdzie znajdę sezon 8 z napisami(mogą być angielskie)? Udało się wkręcić narzeczona w survivora i jak usłyszała o zaręczynach to koniecznie chce zobaczyć ten sezon.

Z napisami może być ciężko. Nawet te, które są na Paramount+ nie są idealne, bo w przeciwieństwie do filmów i seriali w reality shows każdy gada szybko i wiele osób w tym samym momencie :wink:

Chyba od samego początku to sprint intensywny xD

2 polubienia

Czy mam zaczynać? Jest tak dobre?