Survivor 🔥

On it.

1 polubienie

Survivors ready, for reward - fire, in the form of flint! (Albo po odcinki survivora, w formie mniejszej niż 1,5GB).

1 polubienie

https://streamable.com/tkwaq

1 polubienie

Ha, został mi finałowy odcinek 28. sezonu. Jak dla mnie dużo lepszy niż 38, ale jeszcze poczekam co tam w finale się stanie. Next 37, a potem Road to 20, czy co ls jeszcze warto obejrzeć? :blush:

Btw w każdym sezonie zwycięzcę wybiera jury czy były jakies eksperymenty inne?

W każdym sezonie zwycięzcę wybiera jury.
W niektórych sezonach była dodatkowa nagroda od publiczności, albo ta od Sii tak, jak w 38. Ale zwycięzcę zawsze wybiera jury i nigdy to się na szczęście nie zmieni.

Smialo obejrzyj 37-my, a potem zapraszam do starszych, żebyśmy w końcu do tego 20-go dobili.

1 polubienie

Dziś dorzucam 29 jak coś. Ja sam natomiast od jutra jestem na szybkiej drodze do 20 (tzn. mam dużo czasu na oglądanie. Dyrektor Finansowy wyjeżdża na parę dni, więc w przerwach od płakania z tęsknoty będę oglądać Survivora.)

2 polubienia

Obejrzałem s37, s28, s7 i zabieram się za s19, dopiero 3 odcinek ale już mogę powiedzieć że Russel mistrz

po 19 który polecasz? w mojej biblioteczce mam 8,13,15,16, chyba że jeszcze coś innego.

pierwszy post na forum, siemanko :slight_smile:

2 polubienia

Ale to szalone, że oni w sezonie 2 tak walczą o przetrwanie. Ciągle o jedzeniu itd. Ciekawa odmiana od tego co jest potem :smiley:

4 odcinek 2 sezonu:

Jeszcze tego nie czuję, ale spokojnie - zawsze potrzebuję tak z 6 odcinków, żeby poczuć nowych bohaterów. Natomiast sam ten sezon jest zupełnie inny od tego co do tej pory widziałem. Bardzo mocno uderzają w samą część survivalu - jakieś polowania na świnie, jakieś atakowanie kur coś, no trochę krejzi. Jakbym nie oglądał tego Survivora, co jest w sezonie 30, tylko taki co to jest od militaria.pl. No zobaczymy, jestem bardzo mocno ciekawy jak się skończy i co zobaczę po drodze. Dziś raczej nie skończę, ale może jutro tak.

Właśnie to jest ta różnica, na początku intrygi były przy okazji. Głównie było dokumentowanie ludzi w ciężkich warunkach. W sezonie 4 ludzie nawet ryżu nie dostali (aczkolwiek mam wrażenie, że tam mimo to, już od pokazywania jak ludzie się męczą producenci odeszli). Sam tego nie oglądałem, ale czytałem że sezon 3 to w ogóle apogeum survivalu. Afryka, mega ciężkie warunki i oglądanie jak ludzie marnieja z odcinka na odcinek. Totalnie inny program niż mamy teraz.

Nie wiem, czy jest takim super pomysłem, żebyś oglądał teraz sezon 19-ty, jeśli planujesz więcej. On jest tak mocniutki, ze większość tego, co będzie potem będzie Cię nudzić.
Polecamy standardowo wrzucić na początek 38, 27 i 28 a potem lecieć od dołu wedle schematu w tym temacie.

PS: Pamiętaj, żeby nie spoilować sezonu 19-tego. Większość oglądających ma go przed sobą.

Takze jak masz możliwość to przerwij 19, wróć do ósmego i leć po kolei. Bardziej w ten sposób docenisz wszystkie smaczki i zagrania.

Australian Outback - jak na super wczesny sezon - nie jest zły, ale ogólnie to urokiem/wadą wczesnych sezonów jest brak hidden immunity idols, malutko intryg i ogólnie w większości przypadków jest tak, ze liczniejszy przy merge’u tribe eliminuje resztę one by one i tyle. Są jakieś wyjątki ale baaardzo rzadko jest tak, że odpada ktoś, kogo odpadnięcia się nie spodziewamy.

1 polubienie

Chyba nudy z tej dwójki są - jakoś super mnie nie wciągnęła, a jestem na 9 odcinku. Pociesza trochę myśl, że potem 7 i 8, a potem już będą HII. W tym tempie 13 może będę oglądać w weekend :slight_smile:

7 i 8 są dobre. Nie będziesz się nudził, słowo :slight_smile:

Obejrzę jeszcze ze 2 odcinki s19 i zacznę 8, może jakiś skrót mógłbyś zrobić,co powinniśmy wiedzieć przed 8, bo tam chyba wszystkie postacie wracają z 1-7 a oglądałem tylko 7 i wieki temu 1

Przed 8 mamy obejrzeć 2, 7 i ewentualnie 4. Taki jest plan tutaj. Ja kończę 2 (został ostatni odcinek, nie czuję szczególnie tej 2jki, ale ok) i zabieram się za 7. Dziś noc jest moja.

1 polubienie

Siódmy jest jak na pre-hii wyborny.

@rebmib nie skacz tak lepiej po sezonach, bo będzie Ci się kiepsko oglądało.

Zacznij od drugiego albo przypomnij sobie siódmy, a potem po kolei 8, 13, 15, 16, 18, 19 i 20. Wszystkie powinny być na Survivorowym telegramie, wiec nawet nie trzeba szukać. Klik, klik i masz.

Mam przygotowane streszczenie przed S8, mogę już wrzucić w osobnym temacie, ale może obejrzyj jeszcze coś przed nim. 2 i 7 byłoby najlepiej.

18 jeszcze tam nie ma, ale będzie. Wolny mam internet w pracy dziś, więc odpuszczam i zrobię to w poniedziałek.

Zakładam temat o S7, bo ja już jestem u siebie, wiec mogę z Tobą dzis @pawelorzech live dyskutować cała noc :smiley:

1 polubienie