Survivor 🔥

Do 18-go to jeszcze ho, ho. Pewnie nawet jak w przyszły weekend wrzucisz, to i tak będzie za wcześnie.

1 polubienie

Szkoda, że mamy takie różne tempa, bo znalazłem coś takiego:

https://letsgaze.com
https://www.watch2gether.com/?lang=en

:frowning:

18, 19 i 20 mozemy oglądać razem! Ja kilka dni temu skończyłem maraton po SD, ale jak bedziesz bardzo samotny, to mogę jeszcze raz je łyknąć.

Zaczynam ostatni odcinek S2. Miałem to zrobić wczoraj, ale… po pracy PUB i tak jakoś wyszło.

1 polubienie

To ja mam nadzieje, ze jak wstanę, to siódmy będzie już solidnie ugryziony. Powodzenia!

Temat 2 zamknięty, nie urwało, ciekawe, ale wolę nowsze. Zaczynam 7.

1 polubienie

Dzień dobry.
Szanuję. Oczekuje przynajmniej 3 odcinków dzis :wink:

Dodam jeszcze jedno, żeby ostudzić nadzieje.
Prawdziwa gra HII zaczęła się na dobre w S19. Pisałem kiedyś, że jeden gracz zmienił to, w jaki sposób gra się w Survivorze. Do S19 jest miękko. HII są, ale zazwyczaj są używane jako leverage, nie są używane wcale albo tylko ratują komuś na wylocie tyłek na trzy dni. Ale akcji typu „mieliśmy wyeliminować kogoś z mniej licznego tribe’a, a to ktoś od nas wyleciał” się do S19 za dużo nie spodziewaj.
Ale to, co się dzieje właśnie w S19 i S20 docenisz BARDZO po przejściu przez SD i S18.

OK! Właśnie zaczynam S7 i widzę bardzo ładny twist na początku :smiley:

1 polubienie

Siódmy nie jest nudny. Ma bardzo kolorowe postaci i dobrze się ogląda. Jak już przebrnąłeś przez S2 to z górki. S13 to jeden z moich ulubionych sezonów, mimo że ma stosunkowo mało knucia.

Zapowiada się wlasnie na calkiem mily i ciekawy sezon. Fajna akcja z tym “biegnijcie do miasta i kupcie wszystko”

1 polubienie

Najpiękniejsza jest akcja z butami. :smiley:

JESTEŚMY PIRATAMI, PIRACI KRADNĄ. No dobra, nie wiem co będzie dalej, ale zapowiada się całkiem przyjemnie ten sezon. 4 chyba sobie odpuszczę (tj. może kiedyśtam, teraz przeczytam Twoje opowieści).

1 polubienie

Czwarty niewiele wnosi. To głównie chodziło o Boston Roba, ale jego się dużo lepiej poznaje właśnie w S8, dlatego smialo czwarty można odpuścić. To, co Ci napisałem w zupełności wystarczy.

IMO przeleć przez 7,8,13,15,16,18,19 i 20, a potem to już smialo można lecieć po kolei HD. Posprawdzam jeszcze, czy nie zapomniałem o jakichś ważnych starych sezonach i graczach, ale nie wydaje mi się.

A Rupert to król. Trochę na początku drażni, ale potem nie sposób go nie pokochać. Na pewno jedna z barwniejszych postaci show.

Dobra przerwałem 19 i biorę się za 8, 7 obejrzałem, jakiś feedback względem 8?
I potem też będę jechał z Twoją rozpiską.

Pierwsze 10 sekund kosmiczne, myślałem że ściągnąłem coś innego póki logo nie zobaczyłem

1 polubienie

Musisz mi dać chwile to napisze w osobnym temacie. Bo IMO feedback jest potrzebny.

1 polubienie

Piec min.

S4 skończony, s7 zaczęty. Let’s go.

1 polubienie