Survivor 🔥

Ja wciąż liczę na to, że Survivor: Legends kiedyś się ziści. Mam nadzieje, że nie będę musiał czekać do S50. Mam tyle pomysłów na wspaniała obsadę. Mogliby ich podzielić np na Old School vs New School. Jak to by się oglądało!

Wiadomo z których sezonów są wygrywy? Tzn. które sezony muszę obejrzeć, żeby obejrzeć ten 40 :D?

BTW. Dokańczam 30. Ale to jest droga przez mękę, już niedługo S07. JUŻ NIEDŁUGO…

1 polubienie

3, 7, 8, 11, 13, 16, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37

A tutaj dla zainteresowanych cała obsada. Oczywiście spoilerowo:

2 polubienia

Orzech, tylko spokojnie. Jesienią będzie dopiero S39.
40-ty na antenie będzie wiosną 2020.

1 polubienie

Ja właśnie kończę s4 (mówiłem, że będę musiał zwolnić), więc też będę zaczynał s7.
S4 ma kilka dość irytujących postaci, ale ogólnie całkiem przyjemny sezon.

Żadnego Survivora się już nie boję. W końcu, po wielu miesiącach, jestem gotowy na samotną wedrówkę.

2 polubienia

BTW. W kwestii 30 - zmieniam zdanie. Od 11 odcinka coraz bardziej mi się podoba. Ten co wygra, wygra totalnie zasłużenie :smiley:

Nie wziąłeś w końcu tych 7,8 i 16 avi?
Bedziesz płakał nad audio w tych crr.

38 obejrzany, zabieram się za 28 - podoba mi się już ich rozdzielenie na 3 obozy na początku. :grin:

BTW które po 28 oglądać? 37 brak na telegramie :frowning:

Nie mam teraz że sobą dysku, ale na 99% jestem pewien, że po prostu podmieniłem tam pliki i mam to co powinno być.

1 polubienie

Dzis od wieczora możesz męczyć @pawelorzech, żeby wrzucił na telegram.

Swoją droga, to ładne się, k***a, rozleniwiliscie :smiley:

BTW. Właśnie zamykam 5 sezon który oglądam. 28, 29, 30, 37 i 38. Jestem w to dobry.

1 polubienie

mamy osobny temat na S37? Jakos nie moge znalezc

Nie, chyba nie, zachęcam do założenia.

BTW. Zaczałem sezon 2!

1 polubienie

Jezu, zaczęło się. Najlepiej.
Powiem Ci tak. Drugi nie jest zły, ale potem to już jest wspaniale. 7, 8, 13 są super, 15 jest średni, ale ma ważne dla całego show postaci, a 16, 18 i 19 to już w ogóle mniam mniam.
Czwarty śmiało możesz pominąć. Serio.

Wrzuciłem 4 na telefon, może “szybszym tempem” przesunę się przez to + Twoje podsumowanie i nie będę spędzać nad tym dużo czasu.

Nie mogę się doczekać kiedy sezony 20+ będę mógł oglądać bez spoilerowania sobie całej zabawy!

To, co jest przez Tobą teraz, aż do 20-go włącznie jest dużo lepsze, niż cokolwiek później.

2 polubienia

BTW. Dyskusja na temat 37 jest już dostępna tutaj: [Spoilers] 🔥 Survivor 37: David vs. Goliath - dyskusja

Natomiast sam sezon 37 jest dostępny sami wiecie gdzie. :slight_smile:

1 polubienie

To ja usuwam i robię miejsce na coś nowego. Pamiętaj o tych dużych odcinkach, które dalej wiszą.

1 polubienie

Mam? Chyba mam. Wszystko mam od Ciebie co mogłem już wziąć. 30+ nie mam w wersji telegram-friendly, ale poza tym chyba wszystko mam.