Survivor 🔥

mamy osobny temat na S37? Jakos nie moge znalezc

Nie, chyba nie, zachęcam do założenia.

BTW. Zaczałem sezon 2!

1 polubienie

Jezu, zaczęło się. Najlepiej.
Powiem Ci tak. Drugi nie jest zły, ale potem to już jest wspaniale. 7, 8, 13 są super, 15 jest średni, ale ma ważne dla całego show postaci, a 16, 18 i 19 to już w ogóle mniam mniam.
Czwarty śmiało możesz pominąć. Serio.

Wrzuciłem 4 na telefon, może “szybszym tempem” przesunę się przez to + Twoje podsumowanie i nie będę spędzać nad tym dużo czasu.

Nie mogę się doczekać kiedy sezony 20+ będę mógł oglądać bez spoilerowania sobie całej zabawy!

To, co jest przez Tobą teraz, aż do 20-go włącznie jest dużo lepsze, niż cokolwiek później.

2 polubienia

BTW. Dyskusja na temat 37 jest już dostępna tutaj: [Spoilers] 🔥 Survivor 37: David vs. Goliath - dyskusja

Natomiast sam sezon 37 jest dostępny sami wiecie gdzie. :slight_smile:

1 polubienie

To ja usuwam i robię miejsce na coś nowego. Pamiętaj o tych dużych odcinkach, które dalej wiszą.

1 polubienie

Mam? Chyba mam. Wszystko mam od Ciebie co mogłem już wziąć. 30+ nie mam w wersji telegram-friendly, ale poza tym chyba wszystko mam.

On it.

1 polubienie

Survivors ready, for reward - fire, in the form of flint! (Albo po odcinki survivora, w formie mniejszej niż 1,5GB).

1 polubienie

https://streamable.com/tkwaq

1 polubienie

Ha, został mi finałowy odcinek 28. sezonu. Jak dla mnie dużo lepszy niż 38, ale jeszcze poczekam co tam w finale się stanie. Next 37, a potem Road to 20, czy co ls jeszcze warto obejrzeć? :blush:

Btw w każdym sezonie zwycięzcę wybiera jury czy były jakies eksperymenty inne?

W każdym sezonie zwycięzcę wybiera jury.
W niektórych sezonach była dodatkowa nagroda od publiczności, albo ta od Sii tak, jak w 38. Ale zwycięzcę zawsze wybiera jury i nigdy to się na szczęście nie zmieni.

Smialo obejrzyj 37-my, a potem zapraszam do starszych, żebyśmy w końcu do tego 20-go dobili.

1 polubienie

Dziś dorzucam 29 jak coś. Ja sam natomiast od jutra jestem na szybkiej drodze do 20 (tzn. mam dużo czasu na oglądanie. Dyrektor Finansowy wyjeżdża na parę dni, więc w przerwach od płakania z tęsknoty będę oglądać Survivora.)

2 polubienia

Obejrzałem s37, s28, s7 i zabieram się za s19, dopiero 3 odcinek ale już mogę powiedzieć że Russel mistrz

po 19 który polecasz? w mojej biblioteczce mam 8,13,15,16, chyba że jeszcze coś innego.

pierwszy post na forum, siemanko :slight_smile:

2 polubienia

Ale to szalone, że oni w sezonie 2 tak walczą o przetrwanie. Ciągle o jedzeniu itd. Ciekawa odmiana od tego co jest potem :smiley:

4 odcinek 2 sezonu:

Jeszcze tego nie czuję, ale spokojnie - zawsze potrzebuję tak z 6 odcinków, żeby poczuć nowych bohaterów. Natomiast sam ten sezon jest zupełnie inny od tego co do tej pory widziałem. Bardzo mocno uderzają w samą część survivalu - jakieś polowania na świnie, jakieś atakowanie kur coś, no trochę krejzi. Jakbym nie oglądał tego Survivora, co jest w sezonie 30, tylko taki co to jest od militaria.pl. No zobaczymy, jestem bardzo mocno ciekawy jak się skończy i co zobaczę po drodze. Dziś raczej nie skończę, ale może jutro tak.

Właśnie to jest ta różnica, na początku intrygi były przy okazji. Głównie było dokumentowanie ludzi w ciężkich warunkach. W sezonie 4 ludzie nawet ryżu nie dostali (aczkolwiek mam wrażenie, że tam mimo to, już od pokazywania jak ludzie się męczą producenci odeszli). Sam tego nie oglądałem, ale czytałem że sezon 3 to w ogóle apogeum survivalu. Afryka, mega ciężkie warunki i oglądanie jak ludzie marnieja z odcinka na odcinek. Totalnie inny program niż mamy teraz.

Nie wiem, czy jest takim super pomysłem, żebyś oglądał teraz sezon 19-ty, jeśli planujesz więcej. On jest tak mocniutki, ze większość tego, co będzie potem będzie Cię nudzić.
Polecamy standardowo wrzucić na początek 38, 27 i 28 a potem lecieć od dołu wedle schematu w tym temacie.

PS: Pamiętaj, żeby nie spoilować sezonu 19-tego. Większość oglądających ma go przed sobą.

Takze jak masz możliwość to przerwij 19, wróć do ósmego i leć po kolei. Bardziej w ten sposób docenisz wszystkie smaczki i zagrania.