[Spoilery sezonów 1-7] 🔥 Survivor 8: All-Stars - wprowadzenie do sezonu i dyskusja

Rewelacja! To był REWELACYJNY sezon! Totalnie. Świetny. :smiley:

1 polubienie

Może poza 15-tym, który czasami się trochę dłuży (ale ma dobre momenty) każdy z sezonów przed Tobą teraz aż do 20 jest super. 13 to mój ulubiony SD. W 16 powracają kolorowi gracze.
18 i 19 mają takie gwiazdy, że na długo ich nie zapomnisz. A 20 to już w ogóle mniam mniam.

Tylko jest taki temat jeszcze @pawelorzech, że w tym miesiącu rusza nowy sezon Australian Survivora i gdybys chciał oglądać na bieżąco, to dobrze by było, żebyś obejrzał ten jeden, który poleciłem i który jest wiesz gdzie.

Ten, co jest na moim dysku? No to nie wiem, co powinienem zaczynać. 13 czy 4 AUS…

1 polubienie

:man_shrugging:t2:

Ten Au naprawdę jest przesuper, ale mega długi. 13 zrobisz w kilka dni.

Przy dobrym tempie wciągnę 13 do końca weekendu. Tak też zrobię. A przynajmniej - spróbuję.

1 polubienie

Tak się cieszę, że Amber wygrała i ułożyli sobie razem życie. To był chyba najfajniejszy sezon z SD!

Ja tez się cieszę, bo uwielbiam oboje. Amber w tym sezonie rozwinęła skrzydła, bo w S2 była trochę meh

Ale to nie był najlepszy sezon SD. Najlepszy zaraz zaczynasz :wink: 16 tez nie jest zły. Ale 13 to szef całujący palce.

PS: jak już obejrzysz S20 i uznasz, że warto było poświecić tyle tygodni, to ja poproszę o zrobienie żółtego badga z płomieniem i tytułem „Survivor Expert” :smiley:

Jak tak będzie to masz to jak w banku.

1 polubienie

To ja się też pochwalę, że nadrabiam zaległości, które mi się zrobiły. 7my skończony (ja pierdziele co Jon odwalił, aż zacząłem go od tego momentu lubić, mimo że jego charakter mnie irytował), i juz jestem na 8mym odcinku 8smego, który jutro pewnie skończę. Strasznie się przyjemnie ogląda odcinek z powracającymi graczami. Boston Rob coraz bardziej w moim serrcu :wink:

2 polubienia

No i piękne tempo. Idziesz łeb w łeb z Orzechem. 18, 19 i 20 będę oglądał razem z Wami.

Tutaj mam pewną przewagę, Russella w 19 obejrzałem już wcześniej. Juz z samego powodu Russa nie mogę się doczekać 20tki.

1 polubienie

Ja dziś obejrzałem pierwszy odcinek 13. Zapowiada się bardzo przyjemnie i bardzo dobrze. :smiley:

BTW, obejrzałem już sporo sezonów. Nawet notatkę trzymam z tego powodu z sezonami, które widziałem, a których nie. Widziałem już: 2, 7, 8, 28, 29, 30, 37 i 38

1 polubienie

Ja dzisiaj w samolocie skończyłem s8 (Rob i Amber :heart:), w drodze powrotnej pewnie ruszę z 13.

O, ja mam podobnej długości listę, z tym ze nie widziałem 29 I 30, ale za to 1,4,19. Dużo lepiej niż się spodziewałem te sezony SD mi wchodzą.

2 polubienia

Tak tylko jeszcze przemyślenia, zanim za 5 minut zacznę s13.
Tak jak lubiłem Lexa, to po finale nie mogę na niego patrzeć. Jak salty można być, jakim hipokryta można być. Normalnie taki poziom bólu tyłka jest wręcz nie do ogarnięcia.

2 polubienia

Pełna zgoda. Ktoś go ograł, a on mega to przeżywa. Aż nie mogłem uwierzyć, że na reunion dalej piekło.

1 polubienie

Zaznaczam sobie jako zakończony. Bardzo fajny sezon, cieszę się ze Amber i Ruppert. Zdziwiło mnie ze nie poruszyli na Reunion tematu napadstowania tej laski co miała Extreme Majorce przez Hatcha. Pozwala go w końcu na te 10 milionów?

Nie. Dzień po emisji tego odcinka byli razem w The Early Show i opowiadali jak to nikt nikogo nie będzie pozywał i wszystko wybaczone. A ze Reunion kręcone są faktycznie live, to było już kilka tygodni po sprawie. Poza tym to były czasy unikania takich rozmów, wiec wygodnie było to przemilczeć, zwłaszcza ze temat został jako tako zamknięty.

1 polubienie