[Spoilers] 🔥 Survivor 39: Island of the Idols - dyskusja

No i się zaczęło. Pierwszy raz mamy okazję rozmawiać na bieżąco, więc aż grzech nie skorzystać.

Odcinek pierwszy przyjąłem totalnie neutralnie.
Póki co oczywiście idole są świetni. Bardzo mi się podoba, że będą się oni przyglądać tribalom.
Jestem też ciekawy na ile gracze będą się od nich uczyć. Po pierwszym odcinku plywaczka powinna dostać solidna nauczkę na przyszłość.
Co w ogóle sądzicie o jej decyzji o klamaniu co do wyspy idoli? Imho to głupi ruch, jako ze za chwile ktos inny z jej plemienia tam trafi i wszystko wyjdzie na jaw.

1 polubienie

Tez mnie to zastanawia. Mam wrażenie, ze to bardzo krótko będzie tajemnicą. Ale nie sadze, żeby ich rola się zmniejszyła. Jednak za każdym razem gracze maja szanse wrócić stamtąd z nagroda, wiec nawet jak już będzie wszystko wiadomo, to dalej pozostanie tajemnica czy i kto co wygrał.
Co do samych konsekwencji ściemniania, to moim zdaniem jakichś większych nie będzie. Bo jak druga, trzecia osoba wróci z buzią na kłódkę, to będzie odpowiedzialność zbiorowa - czyli żadna :wink:

Co do tej pływaczki, to ja nie do końca się zgadzam, ze to była zła decyzja. To znaczy, to wszystko zależy od sytuacji w danym tribe, ale na początku tak, jak małe są szanse na wygranie takiego wyzwania, tak samo małe są konsekwencje, jeśli na celowniku plemienia są już inni gracze. Zwłaszcza ze goście na IoI wiedza, co maja do stracenia zanim przystąpią do wyzwania.
Ja ogólnie jestem pozytywnie nastawiony. Dodatkowo widać duzy skok w jakości produkcji względem poprzednich sezonów. Chyba sobie wzięli do serca uwagi superfanow powtarzane już od jakiegoś czasu. US survivor zaczął trochę jakościowo odstawać od takiego AU, czy SA.

Dobrze, ze ten Ronnie odpadł. Ale to chyba już taka norma, ze jak ktoś za szybko zaczyna mocno grać, to od razu jest bye bye.

Mam tylko nadzieje, ze ta gruba tez szybko odpadnie. Bardzo sympatyczna jest, ale mam wrażenie, ze czym dłużej będzie w grze, tym ta gra będzie nudniejsza i jej edit bardziej przewidywalny.

Ja na razie jestem fanem tego hokeisty i ta Chelsea wydaje się bardzo spoko, ale to raczej wnioskuje z wywiadów i promo, bo dość mało jej było w E1.
Standardowo muszę sobie znaleźć lebiegę do hejtowania - w tym sezonie padło na Vince’a. Denerwuje mnie okropnie. Najlepiej by było, gdyby w ogóle się nie odzywał, to bym go polubił.

1 polubienie

Ja na razir z sympatiami i antypatiami sie wstrzymuje. Owszem gruba miła, hokeista tez mi ‘wpadł w oko’, aczkolwiek zobaczymy jak zacznie sie powazniejsza gra. Co do tego który odpadł, zauważam pewna prawidłowość co do pokerzystów - zbyt przeceniaja swoje umiejętności i sa malo sympatyczni.

Wracajac do pływaczki, nie chodzi mi o to, ze nie powiedziała o zadaniu, ale o to ze nie powiedziała o Robie i Sandrze, na dużo wiarygodniejsza wyszla by później, no ale zobaczymy jak to sie rozwinie. Jako plywaczka pewnie bedzie kosmiczne mofna fizycznie, więc klasyczne keep tribe strong na początku jej moze pomoc.

Jeszcze z idolami - zastanawiam sie jak icu rola bedzie wyglądać na późniejszych etapach, beda jawnie na tribalach? Moze zadaja swoje pytania na ostatnim? Podoba mi sie ten gimmick.

Mi jak na razie tez.

Ok, obejrzałem. Więc teraz trochę dokomentuję do waszych wiadomości, bo generalnie się z wami zgadzam!

Oj tak. Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby PRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ Z BOSTON ROBEM xD.

Trochę głupie, ale tak jak mówi Piotrek:

Bardzo tak. W sensie - nie obejrzałem całego AUS, ale naprawdę jest teraz dużo lepiej względem tego co było w chociażby 37 lub 38!

1 polubienie

Obraz

Już się poddałem. Twoja strata :stuck_out_tongue:

Nie, nie, spokojnie, I’m on it!

Przez tydzień nie miałem telefonu. Dopiero teraz od tygodnia mogę to zrobić, ale nie miałem czasu bo wyjazd do PL. Ale w samolocie oglądałem, w autobusie oglądałem. Obejrzę!

1 polubienie

Ciekawe jak daleko pojda w realizacje jak w Aus. Tam na orzyklad lubię jak po 10 minutach odcinka, który ma godzinę i trochę masz juz immunity chalange. Od razu wiesz, ze trzeba biec po popcorn, bo akcja bedzis sroga.

1 polubienie

Ty idź lepiej obejrzyj następny odcinek! Jaka tam jest piekna konspiracja <3

Jest na telegramie gdzieś? :slight_smile:

Tak!

2 polubienia

No to ja już po 2gim odcinku.

Z dużymi spoilerami poczekam aż Paweł obejrzy, żeby mu powiadomienie na telegramie nie rzuciło spoilerami.

Zaczynam coraz bardziej doceniać zmianę w produkcji odcinków. Tutaj mam wrażenie to było widać nawet mocniej niż w ep 1.
Dzisiaj gimmick wypadł imho sporo gorzej, ale właśnie to moglobyc spowodowane tym,że więcej czasu poświęcono na inne rzeczy.
Zaczynam mieć ludzi, których lubię. Ogólnie sezon zapowiada się coraz lepiej,jak widać nikt nie boi się grać.

Jeśli o gimmick chodzi, tym razem gracz, który brał w nim udział dużo lepiej rozegrał powrót na wyspę. Naprawdę byłem pod wrażeniem.

3 polubienia

@pawelorzech dobrze by było, gdybys przejął ode mnie wrzucanie tego sezonu na telegram. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem to będę mocno offline przez najbliższy miesiąc.

Bardzo chętnie, jak mi tylko powiesz skąd wyciągasz te pliki :smiley:

1 polubienie

Kurcze, ja obejrzałem na brzydkiej,oj brzydkiej grupie na telegramie, która ma dużo rzeczy z US of A. Chyba zresztą mam tę grupę od Pawła. Oglądało się dobrze, ale jakość mimo wszystko gorsza niż to co Piotrek wrzuca (różnica w wielkości pliku mówi za siebie, 330MB vs 900).

W ogóle to oglądacie, bo chce spoilowac xD na serio narazie mi bardzo dobrze robi ten sezon. (@piotrek69 AUS na odcinku 20 już jestem, muszę przyznać rację co do wszystkiego co pisałeś, napiszę więcej jak skończę).

2 polubienia

Kochany ja to oglądam na żywo każdy odcinek. Po prostu nic nie pisze aż Orzech da znać, ze obejrzał, bo jemu powiadomienia na telegramie spoiluja :wink:

1 polubienie

I cieszę się, ze podoba Ci się jakość tego, co wrzucam. Od cholery roboty z tym :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Mogę napisać tylko tyle, ze trochę mnie martwi wyrzucanie silnych graczy na początku.
I w E1, i w E2 poleciały osoby, które przyszły grać.
Boje się, ze jeśli dalej tak się to potoczy, to zostaną zaraz same rozmemłane cipeczki, które będą sobie śpiewać kumbaya przy ognisku i wywalać najsilniejszych i najlepiej grających, aż w final 2/3 zostaną same kozy.

2 polubienia

Jeszcze nie widziałem, ale dziś/jutro w końcu obejrzę. Mało czasu, ale bardzo chcę!

1 polubienie

Trochę się zgadzam,a trochę odpisze jak Paweł zobaczy :wink:

1 polubienie