[Spoilers] 馃敟 Survivor 39: Island of the idols- dyskusja

No i si臋 zacz臋艂o. Pierwszy raz mamy okazj臋 rozmawia膰 na bie偶膮co, wi臋c a偶 grzech nie skorzysta膰.

Odcinek pierwszy przyj膮艂em totalnie neutralnie.
P贸ki co oczywi艣cie idole s膮 艣wietni. Bardzo mi si臋 podoba, 偶e b臋d膮 si臋 oni przygl膮da膰 tribalom.
Jestem te偶 ciekawy na ile gracze b臋d膮 si臋 od nich uczy膰. Po pierwszym odcinku plywaczka powinna dosta膰 solidna nauczk臋 na przysz艂o艣膰.
Co w og贸le s膮dzicie o jej decyzji o klamaniu co do wyspy idoli? Imho to g艂upi ruch, jako ze za chwile ktos inny z jej plemienia tam trafi i wszystko wyjdzie na jaw.

1lajk

Tez mnie to zastanawia. Mam wra偶enie, ze to bardzo kr贸tko b臋dzie tajemnic膮. Ale nie sadze, 偶eby ich rola si臋 zmniejszy艂a. Jednak za ka偶dym razem gracze maja szanse wr贸ci膰 stamt膮d z nagroda, wiec nawet jak ju偶 b臋dzie wszystko wiadomo, to dalej pozostanie tajemnica czy i kto co wygra艂.
Co do samych konsekwencji 艣ciemniania, to moim zdaniem jakich艣 wi臋kszych nie b臋dzie. Bo jak druga, trzecia osoba wr贸ci z buzi膮 na k艂贸dk臋, to b臋dzie odpowiedzialno艣膰 zbiorowa - czyli 偶adna :wink:

Co do tej p艂ywaczki, to ja nie do ko艅ca si臋 zgadzam, ze to by艂a z艂a decyzja. To znaczy, to wszystko zale偶y od sytuacji w danym tribe, ale na pocz膮tku tak, jak ma艂e s膮 szanse na wygranie takiego wyzwania, tak samo ma艂e s膮 konsekwencje, je艣li na celowniku plemienia s膮 ju偶 inni gracze. Zw艂aszcza ze go艣cie na IoI wiedza, co maja do stracenia zanim przyst膮pi膮 do wyzwania.
Ja og贸lnie jestem pozytywnie nastawiony. Dodatkowo wida膰 duzy skok w jako艣ci produkcji wzgl臋dem poprzednich sezon贸w. Chyba sobie wzi臋li do serca uwagi superfanow powtarzane ju偶 od jakiego艣 czasu. US survivor zacz膮艂 troch臋 jako艣ciowo odstawa膰 od takiego AU, czy SA.

Dobrze, ze ten Ronnie odpad艂. Ale to chyba ju偶 taka norma, ze jak kto艣 za szybko zaczyna mocno gra膰, to od razu jest bye bye.

Mam tylko nadzieje, ze ta gruba tez szybko odpadnie. Bardzo sympatyczna jest, ale mam wra偶enie, ze czym d艂u偶ej b臋dzie w grze, tym ta gra b臋dzie nudniejsza i jej edit bardziej przewidywalny.

Ja na razie jestem fanem tego hokeisty i ta Chelsea wydaje si臋 bardzo spoko, ale to raczej wnioskuje z wywiad贸w i promo, bo do艣膰 ma艂o jej by艂o w E1.
Standardowo musz臋 sobie znale藕膰 lebieg臋 do hejtowania - w tym sezonie pad艂o na Vince鈥檃. Denerwuje mnie okropnie. Najlepiej by by艂o, gdyby w og贸le si臋 nie odzywa艂, to bym go polubi艂.

1lajk

Ja na razir z sympatiami i antypatiami sie wstrzymuje. Owszem gruba mi艂a, hokeista tez mi 鈥榳pad艂 w oko鈥, aczkolwiek zobaczymy jak zacznie sie powazniejsza gra. Co do tego kt贸ry odpad艂, zauwa偶am pewna prawid艂owo艣膰 co do pokerzyst贸w - zbyt przeceniaja swoje umiej臋tno艣ci i sa malo sympatyczni.

Wracajac do p艂ywaczki, nie chodzi mi o to, ze nie powiedzia艂a o zadaniu, ale o to ze nie powiedzia艂a o Robie i Sandrze, na du偶o wiarygodniejsza wyszla by p贸藕niej, no ale zobaczymy jak to sie rozwinie. Jako plywaczka pewnie bedzie kosmiczne mofna fizycznie, wi臋c klasyczne keep tribe strong na pocz膮tku jej moze pomoc.

Jeszcze z idolami - zastanawiam sie jak icu rola bedzie wygl膮da膰 na p贸藕niejszych etapach, beda jawnie na tribalach? Moze zadaja swoje pytania na ostatnim? Podoba mi sie ten gimmick.

Mi jak na razie tez.

Ok, obejrza艂em. Wi臋c teraz troch臋 dokomentuj臋 do waszych wiadomo艣ci, bo generalnie si臋 z wami zgadzam!

Oj tak. Kto w og贸le wpad艂 na pomys艂, 偶eby PR脫BOWA膯 SWOICH SI艁 Z BOSTON ROBEM xD.

Troch臋 g艂upie, ale tak jak m贸wi Piotrek:

Bardzo tak. W sensie - nie obejrza艂em ca艂ego AUS, ale naprawd臋 jest teraz du偶o lepiej wzgl臋dem tego co by艂o w chocia偶by 37 lub 38!

1lajk

Obraz

Ju偶 si臋 podda艂em. Twoja strata :stuck_out_tongue:

Nie, nie, spokojnie, I鈥檓 on it!

Przez tydzie艅 nie mia艂em telefonu. Dopiero teraz od tygodnia mog臋 to zrobi膰, ale nie mia艂em czasu bo wyjazd do PL. Ale w samolocie ogl膮da艂em, w autobusie ogl膮da艂em. Obejrz臋!

1lajk

Ciekawe jak daleko pojda w realizacje jak w Aus. Tam na orzyklad lubi臋 jak po 10 minutach odcinka, kt贸ry ma godzin臋 i troch臋 masz juz immunity chalange. Od razu wiesz, ze trzeba biec po popcorn, bo akcja bedzis sroga.

1lajk

Ty id藕 lepiej obejrzyj nast臋pny odcinek! Jaka tam jest piekna konspiracja <3

Jest na telegramie gdzie艣? :slight_smile:

Tak!

2lajki

No to ja ju偶 po 2gim odcinku.

Z du偶ymi spoilerami poczekam a偶 Pawe艂 obejrzy, 偶eby mu powiadomienie na telegramie nie rzuci艂o spoilerami.

Zaczynam coraz bardziej docenia膰 zmian臋 w produkcji odcink贸w. Tutaj mam wra偶enie to by艂o wida膰 nawet mocniej ni偶 w ep 1.
Dzisiaj gimmick wypad艂 imho sporo gorzej, ale w艂a艣nie to moglobyc spowodowane tym,偶e wi臋cej czasu po艣wi臋cono na inne rzeczy.
Zaczynam mie膰 ludzi, kt贸rych lubi臋. Og贸lnie sezon zapowiada si臋 coraz lepiej,jak wida膰 nikt nie boi si臋 gra膰.

Je艣li o gimmick chodzi, tym razem gracz, kt贸ry bra艂 w nim udzia艂 du偶o lepiej rozegra艂 powr贸t na wysp臋. Naprawd臋 by艂em pod wra偶eniem.

3lajki

@pawelorzech dobrze by by艂o, gdybys przej膮艂 ode mnie wrzucanie tego sezonu na telegram. Je艣li wszystko p贸jdzie zgodnie z moim planem to b臋d臋 mocno offline przez najbli偶szy miesi膮c.

Bardzo ch臋tnie, jak mi tylko powiesz sk膮d wyci膮gasz te pliki :smiley:

1lajk

Kurcze, ja obejrza艂em na brzydkiej,oj brzydkiej grupie na telegramie, kt贸ra ma du偶o rzeczy z US of A. Chyba zreszt膮 mam t臋 grup臋 od Paw艂a. Ogl膮da艂o si臋 dobrze, ale jako艣膰 mimo wszystko gorsza ni偶 to co Piotrek wrzuca (r贸偶nica w wielko艣ci pliku m贸wi za siebie, 330MB vs 900).

W og贸le to ogl膮dacie, bo chce spoilowac xD na serio narazie mi bardzo dobrze robi ten sezon. (@piotrek69 AUS na odcinku 20 ju偶 jestem, musz臋 przyzna膰 racj臋 co do wszystkiego co pisa艂e艣, napisz臋 wi臋cej jak sko艅cz臋).

2lajki

Kochany ja to ogl膮dam na 偶ywo ka偶dy odcinek. Po prostu nic nie pisze a偶 Orzech da zna膰, ze obejrza艂, bo jemu powiadomienia na telegramie spoiluja :wink:

1lajk

I ciesz臋 si臋, ze podoba Ci si臋 jako艣膰 tego, co wrzucam. Od cholery roboty z tym :stuck_out_tongue:

2lajki

Mog臋 napisa膰 tylko tyle, ze troch臋 mnie martwi wyrzucanie silnych graczy na pocz膮tku.
I w E1, i w E2 polecia艂y osoby, kt贸re przysz艂y gra膰.
Boje si臋, ze je艣li dalej tak si臋 to potoczy, to zostan膮 zaraz same rozmem艂ane cipeczki, kt贸re b臋d膮 sobie 艣piewa膰 kumbaya przy ognisku i wywala膰 najsilniejszych i najlepiej graj膮cych, a偶 w final 2/3 zostan膮 same kozy.

2lajki

Jeszcze nie widzia艂em, ale dzi艣/jutro w ko艅cu obejrz臋. Ma艂o czasu, ale bardzo chc臋!

1lajk

Troch臋 si臋 zgadzam,a troch臋 odpisze jak Pawe艂 zobaczy :wink:

1lajk