[Spoilers] 🔥 Survivor 39: Island of the Idols - dyskusja

Ty to nie filozuj, tylko AU ma być skończony do niedzieli. Sio!

Akurat weekendowy grafik napięty jako,że w Lizbonie wylądowałem. We wtorek w samolocie pewnie znów z 3 odcinki wpadną :wink:

1 polubienie

Wygrałem walkę z telegramem. Muszę dać dwa razy aplikacji się zcrashować i za trzecim razem się udaje wrzucić - odcinki są już streamowalne.

1 polubienie

Ok. Obejrzałem. Moim zdaniem nie odpadł „super gracz” i nie zostaną same kozy. Po prostu ktoś za szybko przyszedł grać i faktycznie sprawiał wrażenie Parv 2.0. Pozbywają się po prostu teraz osób, które psują są słabe (Za dobre) w Social Game do challenge. Wcześniej było tak, ze odpadały osoby które były słabe fizycznie bo nie dawały rady w challenge. Teraz odpadają osoby, które za mocno grają, bo oni może chcą odrobine zaufania w challenge mieć. Nie wiem. Ale jestem zadowolony z tego co się działo!

2 polubienia

Uff w końcu mogę pisać xD

Też się nie zgodzę z punktem o kozach. Jest wielu graczy z potencjałem. Na przykład Jason, który mimo że w 1szym odcinku zrobił duży błąd, teraz pokazał świetny instynkt kilka razy uspokajając Noure (która niech odpada). Do tego Kelee, jak już pisałem świetnie zagrała z idolem. W drugim teamie w ogóle mamy potencjał silnego kobiecego sojuszu, z Chelsea,która potencjalnie jest świetna.
Problemem Molly (której mi szkoda), jest to że wzięła do sojuszu cymbałów. Jamal śpiący przed tribalem, w ogóle obaj panowie czujący jakby byli panami gry, gdy w sojuszu 3 osoby… Błędem Molly było też słabsze specjalizowanie się z innymi dziewczynami. Wiadomo, że od razu zaczęła wyglądać ja zagrożenie.

Ogólnie mam wrażenie, że kobiety w tym sezonie mogą wymiatać. Aaron i Vince powinni polecieć szybko (Aaron obrażony, za blindside, gdy został sam, a Vince z fochem za 2 nic nie znaczące głosy lol) a po drugiej stronie Jamal i Jack, którzy nie wyglądają zbyt mądrze i są na uboczu grupy w tym momencie. No ale zobaczymy jak się wszystko rozwinie w E3.
Plus jest też taki, że teraz wyjdzie na jaw kłamstwo z wyspa idoli. Ciekawe jak to gracze rozegrają.

2 polubienia

Świetne zagranie :slight_smile: proszę w miarę możliwości o wrzucanie odcinków regularnie, dziękuję z góry!

3 polubienia

Odcinki wpadają na telegram kilka godzin po emisji w TV. To chyba wystarczająco regularnie? :wink:

1 polubienie

Jest super. :+1: dzisiaj dopiero obejrzałem dwa więc nie wiem nawet kiedy były wrzucane, ale świetna robota i dzięki!

2 polubienia

BTW. Twist z Sandrą i Robem jest super. Totalnie mi się podoba. Chociaż uważam, że ich snarky komentarzy mogłoby być więcej. W pierwszym odcinku na tribalu bardzo ładnie Sandra komentowała <3

1 polubienie

Orzeszku, juz nie dam rady wrzucić w tym tygodniu, za godzinę zaczynam ferie. I smialo rob ta druga metoda - stracisz DUŻO mniej czasu.
Powodzenia! :slight_smile:

Dobrze, miłych ferii!

1 polubienie

Dziękować. Bawcie się tu grzecznie będę mnie :stuck_out_tongue:

Nie ma nic lepszego niż poranne, czwartkowe mycie naczyń przy świeżym odcinku survivora :wink:

Ugh, dziś dopiero będę mieć szansę!

BTW. Odcinek 3 wrzucony na kanale.

1 polubienie

Z idolem w kieszeni lol. Ale może to i lepiej. Szkoda, ze nie pokazali co powiedział po powrocie z wyspy

1 polubienie

Bardzo dobrze, że znikł. Tak był nieprzygotowany do gry, że ja nie mogę. Musiałby z Sandrą i Robem siedzieć chyba miesiąc, żeby się czegoś nauczyć. Tak jak głupio grał od początku tego odcinka to aż bolało.
Teraz pewnie jeśli nie będzie twistow women alliance wykosi resztę osoba po osobie. A ja tylko na to czekam :wink:

2 polubienia

A propos mówienia prawdy/ściemniania co do IoI, to jest taka teoria, ze zawodnicy maja zakaz wyjawiania prawdy, ale teraz jeszcze graczy NDAs obowiązują, wiec pewnie dopiero po sezonie się dowiemy, co i jak, bo CBS tez nic nie chcą powiedzieć.

1 polubienie

Bardzo dobra teoria, ale… Serio? To trochę słabo o tym twiście świadczy. Szkoda, że nie mogli mówić prawdy. Szczególnie, że nie mają wpływu na to, kto tam poleci na wyspę.

Trochę mi się zaczyna ogólnie nie podobać montaż tego sezonu. Mam wrażenie, ze masa ważnych rozmów nie trafia na ekran. Nie wiem, czy to Australian mnie tak rozpieścił, czy jakoś to na kolanie składali, ale czegoś mi tu brakuje.