[Spoilers] 🔥 Survivor 20: Heroes vs Villains - dyskusja

Zrobiłem to! Widziałem wszystko :slight_smile: Sezon na serio jest warty swojej reputacji. Super!
Mam duzo przemyśleń i komentarzy, ale poczekam na conajmniej jeszcze Orzecha zanim zacznę pisać :wink:

wow

Spoiler odnośnie Russela

Cały czas sie dziwiłem jakim cudem gracze mimo tego, że Russ był dokładnie taki jak w swoim sezonie pozwalali mu na tyle. Dopiero po zobaceniu całości przeczytałem, że sezon powstał zanim gracze mieli możliwość zobaczenia Russa, to wiele tłumaczy. Przez to jestem ciekaw jego następnego występu, jak później na niego ludzie będą reagowali. W ogóle zauważam prawidłowość, Russ zaczyna być irytujący gdy ilość graczy spada poniżej 7-8 :wink:

2 polubienia

To teraz dla ochłody polecam obejrzeć genialny S4 Australian Survivora. Postaram się, żeby jutro rano był na telegramie. Nie daje gwarancji, ale postaram się. Tylko niech @pawelorzech zrobi mi kanał.
Bo 21 i 22 to straszny dramat jest. Taka kupa, ze Jezus Maria.

Postaram się do tego czasu poszukać początku na własną rękę, bo powinienem mieć czas na 1-2 odcinki dzisiaj. Choć wnioskuję, że australijskiego może być trudniej znaleźć :slight_smile:

1 polubienie

Przede wszystkim, to jest mega długi. Pierwsze odcinki będą dzisiaj, ale skończę pewnie rano.

@Matelan DM

Zrób kanał i podeślij mi na DM link to dodam do listy.

Wole, żebyś Ty zrobił @pawelorzech, bo nie planuje konta na telegramie trzymać dłużej, niż to konieczne. Jak wszystko wrzucimy, to usune i boje się, ze w takiej sytuacji kanały przeze mnie założone tez mogą zniknąć.
Potrzebuje dwa teraz: na AuS S4 i na AuS S6, który będę wrzucał na bieżąco. Pierwszy odcinek już czeka u mnie.

Nie tylko kanały. Treści tez spadną - tak mi się wydaje…

O w dupę. Dobra, to zostawię. To przynajmniej zwróci się dwadzieścia dolkow, które dałem ruskiemu sprzedawcy, żeby mi aktywował sim, bo ten telegram właśnie na ruskim numerze hula :smiley:
Także w sumie to nic strasznego. Tylko niesmak w pysku pozostanie.

Swoją droga, to polecam. Jeśli ktoś potrzebuje kartę tylko na kilka dni, która wyląduje w śmietniku, a w danym kraju trzeba rejestrować, to najlepiej kupować w nieoficjalnych punktach sprzedaży albo właśnie przekupić sprzedawcę, „bo nie mam przy sobie paszportu”. Po cholerę ma jakiś Vladimir mieć Wasze dane.

Lol. Naprawdę bardzo nie chciałeś mieć konta że kupiłeś numer u Ruskich :smiley:

Nie no. Ja akurat wtedy byłem u Ruskich i potrzebowałem lokalnej simki :wink:
Po prostu dobrze, ze zarejestrowałem ten telegram na nie moj numer. Mogę porzucić i spać spokojnie.

… chyba, że potrzebujesz odzyskać konto, albo zalogować się na nowym sprzęcie…

1 polubienie

Przeczytaj więcej, niż ostatni post, to się dowiesz, ze w moim przypadku ani jedna, ani druga potrzeba nie nastąpią nigdy. :slight_smile:

1 polubienie

Czytałem. Całość. Nigdy nie mów nigdy :wink:

1 polubienie

@pawelorzech jak Ci idzie? Zacząłeś chociaż?
@Moderators dobrze by było wszystkie posty poza pierwszym wywalić, bo offtop.

Zacząłem. Trzeci odcinek. Wolniej mi idzie bo mniej czasu ostatnio, ale oglądam i jestem zadowolony. Chociaż dużo się jeszcze nie działo przez te trzy odcinki.

1 polubienie

Wow. Jestem na 9 odcinku. Co tam się dzieje. Couch jest niesamowity - chociaż w tym sezonie mocno emocjonalny!Russel pięknie gra, a Boston Roba już nie ma. WOW.

1 polubienie

I NIE MA JUŻ COUCHA. Co są sezon. Jezusie.

1 polubienie

:fire::fire::fire::fire::fire: