SeriaLove

Wiesz gdzie mnie znaleźć. Nie mam życia, chętnie to przygarnę, dobre rekomendacje masz, więc już ufam Ci jezu.

3 polubienia

Obejrzałem półtora odcinka i bardzo dobrze się zapowiada. A propos Breaking Bad to nie wiem czy zauważyłeś, ale jest Victor :smirk:

1 polubienie

Masz gdzieś wrzucony ten serial? Jeśli tak, to bardzo poproszę.

Thx!

1 polubienie

W ogóle taki Infuse obsługuje chmury, w tym MEGA. Tak tylko mówię.

1 polubienie

Muszę się ugryźć w język na razie.

Jakaś polecajka serialu o biznesie/polityce/mediach? House of Cards, Sukcesja, The Morning Show, The Suits obejrzane.

Netflix/HBO GO/Amazon Prime/AppleTV+

Borgen

O, Kokainowy Pirat z GoT w obsadzie XD

Branża / The Industry na HBO GO. Miało swoje słabsze momenty ale powinno Ci się spodobać.
Kiedyś zacząłem jeszcze Billions ale chyba wytrwałem tylko jeden sezon.
A w temacie mediów to The Newsroom jeśli jeszcze nie widziałeś.

1 polubienie

W Ozark sie ładuj!

5 polubień

Potwierdzam, Ozark :heart:

1 polubienie

Polecam, sezony może nie zawsze są równe, ale dialogi są prawie zawsze na poziomie.

1 polubienie

It’s Always Sunny in Philadelphia

Nie wiem jakim cudem dopiero teraz na to trafiłem, ale zanosi się na wyśmienitą rozrywkę!

HBO GO - Euphoria

Wczoraj skończyłem. Treść, dialogi, gra aktorska, bohaterowie, operatorka, montaż, światło, muzyka, emocje… nie wiem czy cokolwiek z tej listy oceniłbym na 9/10. Raczej same dychy by były. Całościowo serial ma u mnie bez mrugnięcia okiem 10/10.
Główne miejsce akcji to liceum ale bez obaw… nie jest to kolejne gównianie teenage drama.

3 polubienia

Widziałem. Dobry, ale to nie moje klimaty, wiec aż tak mnie nie porwał.

Też mi się podobał ale bez tak wysokich not. Przy czym bliżej mi do pokolenia Skins-ów. Skins - Hautnah (TV Series 2007–2013) - IMDb

2 polubienia

Dostępny na hbo, pierwszy sezon opowiada o froncie północnym Wojny Jom Kipur. Drugi sezon jest już zamówiony i ma dotyczyć frontu południowego.

2 polubienia

https://forum.yeswas.pl/t/seriale-i-serialiki-rekomendacje-i-dyskusje/4188