[S] Linksys Velop AC6600 (3 szt) + 1 szt Velop plug-in AC1300

Cześć,

Do sprzedania mam drogie Wąsy i Wąski mega zestaw Velopa składający się w sumie z 4 node’ów (3x Velop mesh sygnowany identyfikatorem AC6600 + jeden node typu plug-in (do gniazdka) będący ekwiwalentem node’a AC1300).

Sprzęt działał z powodzeniem na ponad 220m^2 natomiast przyszła pora na wymianę na ubiquiti stąd sprzedaż. Na node’a plug-in mam gwarancję. Reszta już za stara (kupowane w Singapurze, a tam obowiązuje międzynarodowa 12-mc gwaranacja linksysa). Niemniej jednak sprzęt jest w pełni sprawny. Z racji tego, że to node’y to też wizualnie są w idealnym stanie bo kto chciałby je ruszać :wink:
Plug-in ze względu na glossy face ma jedną ryskę, którą zrobiłem tuz po zdjęciu folii bo podłączając do gniazdka w siłowni zawadziłem o kant ściany.

Za całość zestawu 1400 PLN, więc spore promo.

TIK TOK TIK TOK - palec pod budkę :smiley:

2 polubienia

Jakby się długo nie sprzedawało i chciałbyś sprzedać oddzielnie jednego node’a to chętnie wezmę, potrzebuję do garażu.

Ja podobnie chętnie wziąłbym jednego node, może dwa.

Idziesz w Ubi na AC?

Tak. Nie mam parcia na AX bo wszystko i tak jest u mnie na kablu co najważniejsze

Wydawało mi się że masz dużo IoT na wifi, ale w sumie Uni pewnie uciągnie 150+ bez większego pocenia.

Już mam większość na Zigbee :slight_smile: szybka modernizacja nastała. WIFi ssie

3 polubienia

@zefir77 & @DentystaSadysta to chcecie pojedyńcze node’y? Rozpalceluję to Wam.
Jeden dostanie node’a i prezent w postaci kolejnego node’a plugin, a drugi weźmie 2 node’y i będzie miał pudełko oryginalne :wink:

1 polubienie

@zefir77 are you in?

Ja jak najbardziej in, tylko dzisiaj jestem out, bo wyjeżdżam na urlop :grinning_face_with_smiling_eyes:, możemy ogarnąć jak wrócę?

dobra. To w takim razie dzielimy.
Node + plugin dla Ciebie? a dla naszego Sadysty-dentysty 2 pełne node’y?

Tak, ja potrzebuję jednego node’a, plugin niekoniecznie, może @DentystaSadysta potrzebuje. No i musimy jeszcze ponegocjować cenę, bo myśmy obydwaj z Dentystą kupili Velopa na iboodzie za tysiaka za komplet i promo za 1400 nie robi na nas żadnego wrażenia. :wink: Jak się wysyła wiadomość prywatną jak profil jest ukryty?

dobra to niech stracę… po 350 PLN za node’a :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Deal!

Dokładnie to miałem pisać. Niespecjalnie tego plug-in potrzebuję, ale dwa nody za tę cenę przygarnę z przyjemnością.

dobra Chłopaki ogarnąłem się i mogę działać. Zapytam Was o adresy :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.