👟 Rozmowy o butach

To i ja wlatuję z pięknym, limitowanym butem.
New Balance 990 v3 by Teddy Santis. W internecie wyprzedane, zgarnąłem ostatni but w moim rozmiarze w sklepie NB przy Oxford St.



8 polubień

Hoka Bondi ma konkurencję. Ależ to jest wygodne!!!

6 polubień

Szukam czegoś lekkiego i wygodnego na długi wyjazd, dużo w samochodzie/samolocie. Coś takiego będzie ok?

https://www.adidas.pl/nmd_r1-tr-shoes/GZ9269.html

Moim zdaniem to nie będzie najwygodniejszy - zwłaszcza na długie siedzenie - but ze względu na ten gumowany czubek. Brałbym zwykle r1 albo r1 primeblue. I jeśli nie masz innych modeli adidasa to nie zamawiałbym online, bo adidas ma okropną rozmiarówkę.

3 polubienia

Mam inne adidasy, więc wezmę od nich rozmiarówkę.

A coś z innych marek? Mam szerokie stopy i ma być wygodnie. Co powiesz na Huarache?

A V3? Takie:

https://www.adidas.pl/nmd_v3-shoes/GW3062.html?forceSelSize=47%201%2F3

ja cały czas polecam Belleville 790 :slight_smile:
kilkadziesiąt tysięcy kilometrów w nich zrobiłem furami

Dobre będzie. To co Ci doradza @piotrek69 to jest “ultimate comfort”.

4 polubienia

Okej, wziąłem takie :wink:

image

4 polubienia

Ja mam R1 Spectoo i prawie w nich nie chodzę. Niewygodne dla mnie. Jeszcze kilka razy się złapałem na krótkich skarpetkach i miałem obtarcia nad piętą.

1 polubienie

Mocno uruchomił mi się wkręt do chodzenia po górach znów. Krótkie już mam (Scarpa Mescalito) no to przyszła pora na długie. Kilka tygodni temu 17 letnie LaSportiva poszły na śmietnik więc musiały pojawić się nowe. Byłem przekonany, że nowymi butami będą Scarpa Zodiak Tech GTX. Jakieś było moje zdziwienie gdy okazało się, że… bardzo uciskają mnie w małe palce! (dramat człowieka)
Ze sklepu wyszedłem z La Sportiva Trango Trk GTX.

A dodatkowo trafiły mi się NB Numeric za jakieś 150zł w outlecie więc też sobie wziąłem. Fajny wygodny but i do chodzenia i do skakania na dirtówce.

5 polubień

O jak na NB to wyglądają wyjątkowo dobrze w sumie :smiley:

1 polubienie

Taaaaaak! Nieznoszę tej marki ale na Numeriki się szykowałem od jakiegoś czasu bo to takie trochę mniej NB. I wygodne jak cholera. Właśnie łaziłem w nich po mieście. Bosko i wygodnie. Zaraz je zakładam i idę na rower.

P.S. Nie idę na rower. Jest naprawdę za gorąco.

1 polubienie

Właśnie odebrałem Nike SB Dunk High x FAUST w wersji „Black and Metallic Gold”. Jaram się w opór tymi butami, jakością ich wykonania i detalami, których część jest ukryta.






3 polubienia

Nigdy nie zrozumiem fenomenu czarno-czarnych butów. Gratuluje tak czy siak :wink:

2 polubienia

Tzw triple black mam ze cztery lub pięć par :laughing::see_no_evil: plus ich jest taki że nie widać na nich brudu, a gdy się pojawi łatwiej jest doczyścić, no i łatwiej też dopasować do reszty niż np. jakieś kolorowe buty, które oczywiście też noszę

Bedzie chodził czy czymał w gablocie?

Już w nich chodziłem. W gablocie trzymam np. gry, które kupuję, a ostatecznie nie mam czasu/ochoty włączyć.

Ja chyba mogę przebić gabloty. Mam trzy pary butow (ten sam model, trzy colorwaye), które trzymam… w banku xD

Hint dla wtajemniczonych. Publicznie o tym nie rozmawiajmy, bo wstyd :stuck_out_tongue:

2 polubienia

fiu fiu fiu, wszystkie 3 cw? niezła lokata…

mam nadzieję, że w tym banku mają dobry klimat i podeszwy Ci się nie pokruszą od leżenia…

Nigdy tego nie rozumiałem. Ale ja to cham i prostak.

1 polubienie