👟 Rozmowy o butach

Oj w temacie plecaków też muszę zamieścić wpis. Poza byciem butomaniakiem oraz roweromaniakiem jestem też plecakomaniakiem. Kurczę… zawsze mam ich za mało! Chociaż ten najczęściej używany (do noszenia gratów do pracy) to 20 letni Samsonite. Wyobraźcie sobie, że za cholerę nie da się w nim nic zepsuć!

1 polubienie

Buciarstwo i pedalarstwo to choroby nie do wyplenienia, ale o plecakarstwie jeszcze nie słyszałem…
Sam jestem buciarzem (w fazie negacji, ale 50 par na regale jest, wszystkie z pudełkami, żadna para bezdomna…),
plecaki też bardzo lubię, ale mam tylko trzy, co chyba i tak nie jest dobrą wiadomością dla mnie…

3 polubienia

A propos butów, gdzie dobrze kupić sneakersy? Szukam fajnych air maxow. Byłem w kilku sklepach ale dziwnie wyglądało wykończenie klejenia…

Albo firmowe sklepy Nike albo Zalando. Domyślnie celuj w rozmiar +1 Twój rozmiar. I jeszcze jedno. Które air maxy? Klasyk 1 czy może 96 czy tam 95? Ja ostatnio kupiłem po parze 95 i 97 i lubię bardziej niż 1.

Przymierzałem w seizer. 90 essentials pasuje mi 44. Są dość wąskie. Teraz chodzę w NB 247 sa mega wygodne jak przysłowiowe kapcie. Szukam kodów rabatowych na Zalando ale nic nie widzę.

To nie kwestia sklepów, a tego jak nike niechlujnie robi swoje buty przez ostatnich kilka lat

W Polsce szukaj sneakerów w Runcolors, Streetsupply i Worldbox/Chmielna20, jak masz gdzieś w galerii, to ewentualnie jeszcze Footlocker

Te wszystkie sizeery i inne małe sieciówki maja z niektórych marek niższe tiery kolekcji

Jestem buciarzem, pracowałem też w branży, to wiem, zaufaj mi

Ps. Nie kupuj airmaxów większych. Nike ma chyba najbardziej miarodajną rozmiarówkę - jeśli stopę masz 28 cm, to w Nike 10US/44EU powinno być dobre w 99,5% modeli

2 polubienia

Kupiłem airmaxy 90 essentials. Znalazłem w lepszej cenie ja wyprzedaży w sklepie niż online.:slight_smile:

1 polubienie

Poka!!!

Mi się ostatnio udało wyrwać Adidas Yung 96 w ciekawej kolorystyce (z odblaskowymi elementami) za 30£ :slight_smile:

7 polubień

Bardzo fajne! Ja w ogóle lubię adidasy ale niestety moje ulubione (ZX 750) są coraz słabiej dostępne a kolorystyka godna pożałowania.
Te co wysyłasz są mega fajne. Gdzie kupiłeś? Ja też chcę takie!

1 polubienie

Też dziś kupiłem (kolejne) buty. Znowu VANS. Może coś się ze mną dzieje?

2 polubienia

Też poka!!!
No widzisz… ja dzis nie kupiłem żadnych butów. Więc też chyba coś się ze mną dzieje. Dobrze, że jeszcze kupa czasu do północy.

1 polubienie

Dziś zakupiłem te:

Ostatnim razem kupiłem te: (nie mogłem znaleźć na stronie już)

1 polubienie

Jakieś 3 tygodnie temu była promocja na Adidasie. Chocily po 40£, ale miałem jeszcze dodatkową zniżkę :wink:

@pawelorzech Moja Luba też zainwestowała w Vansy ale te z edycji Harrego Pottera. Przyznam, że są kozackie!

1 polubienie

Takie:

1 polubienie

Kurcze, chyba nigdy nie przekonam się do 90tek. Zdecydowanie jestem fanem Air Max 1 :wink:

Ja też właśnie bardziej lubię jedynki ale jakieś pół roku temu zrobiłem eksperyment i kupiłem 95. Jestem zachwycony!

2 polubienia

Ja od siebie z kolei polecam Air Max 720. Kupiłem niemal na premierę w PL - najwygodniejsze Nike jakie miałem kiedykolwiek na swoich nogach.
Jako ciekawostkę dodam, że to pierwsze buty z łyżwą, które mają poduszkę na całej podeszwie. Chodzisz niczym byś po chmurach skakał. :smiley:

Właśnie wymieniam sznurówki w 90tkach na gumki. Nie jestem w 100% przekonany… W new balance 247 mialem I tam pasowały idealnie.


Co myślicie?