Rodzina Disneya

Cześć Wąsiki. Szukam miejsca w rodzinie Disneya. Czy ktoś, coś? :slight_smile:

2 polubienia

A z jakiego VPNa korzystasz ? :smiley:

PureVPN

Też mam PureVPN, ale jeszcze Disneya nie testowałem. Działa na routerze, telefonie itd, czy tylko na komputerze, tak jak Netflix?

Póki co kombinuje z NordVPN w telefonie i nie idzie.

Jak coś to ja z chęcią się dołączę do jakiejś rodziny.

Jaki jest w ogóle miesięczny koszt na osobę?

W Holandii €6.99 miesięcznie, €69.99 rocznie, w USA $6.99 miesięcznie, $69.99 rocznie.
Jednocześnie można oglądać na czterech urządzeniach i mieć siedem profili.

Co ciekawe w aplikacji jest już cena w PLN.

Też byłbym zainteresowany. Próbowałem sobie konto załatwić i odpadłem przy płatności, bo żadnej z moich kart nie przyjmowało.

Jestem chętny również jak cos😅

Walczyłem teraz z tym tematem dwie godziny i chyba nie dam rady.

Na komputerze próbowałem z dwoma VPNami (NordVPN oraz Windscribe) na wielu IP w USA i Holandii - bez sukcesu. Jedynie udało się dojść do strony z rejestracją, ale tam zastała mnie tylko pusta strona z logo Disney i niekończącą się animacją ładowania.

Na telewizorze w ustawieniach zmieniłem kraj na Holandię i w sklepie z aplikacjami pojawił mi się Disney+

Bez problemu się zainstalował, aplikacja działa, ale nie pojawia się opcja rejestracji, a jedynie możliwość logowania.

Kombinowałem będąc podłączony przez NordVPN i ich różne serwery w Holandii oraz USA.

Jak komuś uda się rozgryźć temat to niech da znać :slight_smile:

1 polubienie

No niestety, nawet revoluta odrzuca :confused:
11

Gdzie i jak doszedłeś do opcji płatności?

przez vpn z twojego linka :sweat_smile:

Ja niestety nie posiadam apple TV :confused:

Eh, to chyba masz lepszego VPN, bo u mnie Nord nie ogarnia. Apple TV nie mam, oglądać na telefonie nie mam zamiaru, zależy mi tylko aby śmigało to na telewizorze. Więc jak na nim nie ruszy to równie dobrze ta usługa mogłaby dla mnie nie istnieć :confused:

Co do płatności to czytałem, że można też to ogarnąć zakładając amerykańskiego PayPala lub kupując gift cardy aby doładować konto iTunes.

Też korzystałem z Norda :confused: Sprawdź pozostałe Tweety, jest informacja, że można oglądać na każdym urządzeniu przy połączeniu z VPNem.

Ja również na nordzie doszedłem do opłaty. Próbowałem revolutem, normalna kartą i PayPalem nic nie dało rady.

Kombinowałem później z innymi serwerami Norda w Holandii i trafiłem na działający za 10 podejściem. Działam na androidzie i zainstalowałem aplikację do odpalania wszystkiego w sandboxie. Założyłem drugie konto Googlowe, udało się zainstalować normalnię apkę z Play Store, ale w niej nadal wyskakuje info, że usługa jest u mnie niedostępna i opcji rejestracji nie ma, ale również tak jak na telewizorze jest możliwość logowania :face_with_raised_eyebrow: wtf?
Nie wiem czy jest sens dalej się z tym bawić, jak mówicie że płatności i tak nie przechodzą. Jak nie chcą moich pieniędzy to trudno.

Pozostaje mieć nadzieje, że jakiś wąsacz ma Apple tv🤣