Rodzina Disneya

31 marca będzie w UK tyle wytrzymam.

1 polubienie

Na telewizorze przy pomocy Getflix udało mi się stworzyć konto, zalogować, ale już przez płatność nie mogę przejść, bo jest jedynie opcja podania numeru karty i żadna nie przechodzi.

Na komputerze Getflix nic nie daje. Po zalogowaniu wyskakuje tylko krótkie info, że usługa jest w moim kraju niedostępna.

Na telefonie gdy przychodzi do wyboru abonamentu miesięcznego lub rocznego to w miejscu gdzie powinny być przyciski jest puste pole.

Rozmawiałem też z supportem NordVPN. Powiedzieli że wszystkie amerykańskie serwery powinny pozwalać na oglądanie Disney+, ale… Disney wszystkie ich IP wrzucił na blacklistę :confused:

1 polubienie

Ja też. Nie chcę płacić za disneya, VPN i kombinować który serwer za którym razem zadziała.

Dobra, ja mam Apple TV. Jak wrócę to spróbuje ten sposób co @_Kuba podałeś.

Aczkolwiek minęło już pół Mandaloriana :stuck_out_tongue:

Byłoby super gdyby się udało :sweat_smile:

Jak się uda to utworzymy tyle rodzin ile będzie potrzebne :smiley:

2 polubienia

Jak coś to do Maldariona jest świetny kanał telegram owy. :wink:

Udało się przez Apple TV ogarnąć?:grin:

Mandaloriana omawiają w “Kosmicznych Kowbojach”, podcastu z grupy podsluchane.pl

Ja dziś jeszcze próbowałem opłacić abonament z poziomu telewizora (ale tym razem przeglądarki, gdzie w końcu pojawiła mi się opcja PayPal). Założyłem amerykański PayPal, wszystko ładnie szło, aż do momentu kliknięcia ostatniego przycisku Agree & Continue, gdzie wyskoczyło info że mają obecnie jakieś problemy i proszą aby spróbować ponownie później :wink:

Link albo się nie liczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kurde, a ja wyłączyłem subskrypcję tego podcast bo założyłem że jest martwy, a gdyby coś się pojawiło to liczyłem, że będzie informacja w którymś z pokrewnych podcastów. Good to know.

Ja też, ale jakoś tak mi się rzuciło w oczy. Oczywiście, subskrypcja odnowiona :smile:

1 polubienie

A gdzie oglądacie serial? Jakie macie źródła o wątpliwej legalności?

Nie mam, dlatego posiłkuję się podcastem :slight_smile:

Nie będę tu robił forum z warezem, powiem tylko, że na telegramie wystarczy wpisać w wyszukiwarce mandolorian i wyskakuje grupka, która łaskawie dzieli się odcinkami :wink:

3 polubienia

https://mojmac.pl/2019/12/05/jak-uruchomic-disney-w-polsce/

Może komuś się przyda :slight_smile:

To ten sam sposób, który @_Kuba podał 16 dni temu.

Pytanie kto z kogo ściąga :slightly_smiling_face:
A poważnie - w formie filmiku często łatwiej dotrzeć do ludzi.

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.