Reakcje inne niż serduszko

Wróciłem już do czterech reakcji, to byłby stan docelowy (gdyby przeszła opcja, że po prostu zmniejszamy ich ilość)

2 polubienia

:party_parrot:
R.I.P [*]
03.11 - 10.11.2022

8 polubień

ja bym chcial ten kciuk w dol. Bo co jak sie nie zgadzam z autorem posta? mam od razu wymiotowac?

2 polubienia

Jedno serduszko załatwiało sprawę kompletnie i ostatecznie, wszędzie: podoba Ci się - dajesz, nie podoba się - nie dajesz, w gorzkich żalach: - współczujesz - dajesz, nie współczujesz - nie dajesz. Nie wiem po co komplikować prosty i działający dobrze system.

9 polubień

Mogłeś zawsze dać :party_parrot:, teraz jest samo :tada: bez :parrot:

2 polubienia

Ja tez bym tego rzyga zamienił na kciuk w dół. Dwa chyba niepotrzebne, a kciuk jest mniej agresywny.

4 polubienia

Niestety zostaliśmy przegłosowani. Trzeba zacisnąć zęby i czekać na nowe wybory.

4 polubienia

Zrobione, rzyganko na kciuka w dół

5 polubień

super. Ty coś zmieniłeś w tym jak się te reakcje wywołuje? Bo teraz jak raz klikam to od razu serduszko, a jak przytrzymam to wybor. Bardzo przyjemnie, a wcześniej chyba było inaczej

3 polubienia

Od trzech lat sobie to powtarzam :frowning_face:.

5 polubień

U mnie tak było od początku

3 polubienia

ja jestem zadowolony. Bo serduszko dziala jak poprzednio, a dodatkowe reakcje cos wnosza. Troche zal papugi ale ona fajna jest tylko przez pierwszy dzien a potem faktycznie moze byc uciazliwa

5 polubień

Nic, tak było od początku:)

1 polubienie

:party_parrot: :cry:

1 polubienie

Ankiety się pokończyły, więc zostawiam tak jak jest teraz z nadzieją, że jest git. Gdyby ktoś miał propozycje inne to zachęcam do zabrania głosu!

5 polubień